Helia-D

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Judiit, Módosítva: 2011. szeptember 5.

Ár:   1990 Ft
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1990 Ft

Természetes növényi hatóanyagokat és hyaluronsavat tartalmaz, melyek segítségével hatékonyan veszi fel a üzdelmet a ráncok ellen. A Hyaluronsav egyedülállóhidratáló és nedvességmegkötő hatása lehetővé teszi, hogy a bőr feszes és üde maradjon. A napraforgószár kivonat segít csökkenteni a mimikai ráncokat és a szrkalábakat. A Vtasource bajkáli csucsóka gyökeréből készített hatóanyaga késlelteti a sejtek öregedését. A benne lévő  E-vitamin antioxidánsként hozzájárul a sejteket károsító szabad gyökök semlegesítéséhez.

Kiszerelés: 15 ml

Ár: 1990 Ft , Eladó: Helia-d.hu
fairynorah

2019. május 1.

Nem igazán jött be nekem se...A q10-es helyett vettem, hátha hozna hasonló eredményt kevesebbért...de nem. Némileg halványítja a ráncokat (bár nekem inkább csak kezdeményeim vannak), de nem hidratál semennyit...A korrektoraimmal nincs barátságban, mindegyik kukacosodik le róla, nappal használhatatlan. Szóval max kiegészítésként látom értelmét, de újra nem veszem szerintem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 1.

Skylin

2019. január 8.

Nekem nagyon bevàlt termék. Én nem csak a szememre hasznàltam, hanem a szàj körül, az orrtòl lefutò ràncokra és még a homlokomra is. 2 hét utàn làttam, hogy a meglévő apró ràncok teljesen eltűntek, és még a mélyebbek a homlokomon is sokkal szebbek lettek. Régòta üldözöm de még nem sikerült boltba újra beszereznem. Marad a net.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 8.

Gubana

2018. szeptember 11.

Én is 2-3 csillagot adnék csak, nem tapasztaltam semmi látható változást... amikor épp felkenem jólesik a hűsítő hatása, de nem több.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

lha

2018. augusztus 12.

Továbbadtam. Azért vettem mert szeretem a hűsítő görgőt. És gondoltam így lágyabb anyagot tudok használni mint egy kézzel felkenős krém esetén. Ebben nem tévedtem, már amikor nem ragadt be a görgő. Egyébként az égvilágon semmit nem tapasztaltam tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

ludri97

2018. május 24.

Haaaat legalabb olcsobban jutottam hozza. De kb tenyleg ennyi a velemenyem rola. Alig jon ki belole a hatoanyag es valtozast se latok :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 24.

anyujobbantudja

2018. április 23.

Nem voltak irreális elvárásaim, annyira ráncos sem vagyok, inkább a golyós applikáló fej miatt vettem meg, mert karikásak a szemeim és ezekkel jól lehet hűsíteni/ kenni a szemkörnyéket. Hamar beszívódik, nem irritál pedig kontaktlencsét viselek, érzetre nem zavaró és jól tűri ha sminkelek rá. Semmi varázslat, de a karikák halványabbak a szemem alatt 2 heti használat után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 23.

Kriszta82

2018. március 2.

Igazából semmi hatását nem tapasztaltam folyamatos használat mellett sem. Ráadásul a golyócska sokszor beragad.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 2.

springee

2017. július 19.

A fémgolyó hűsítő hatása rendkívül kellemes, a szérum hatásáról azonban nem tudok nyilatkozni. A szem alatti sötét karikákkal nem tudott megbirkózni, illetve a szem alatti ráncokra sem gyakorolt semmiféle hatást. Egészen biztosan nem fogom újravenni, pedig alapjába véve szeretem a Helia D termékeit, de ez most sajnos nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 19.

moenia

2017. május 27.

25 évesként kerestem valami szemkörnyék ápolót, hogy megelőzzem a ráncok kialakulását. Már most is vannak szarkalábaim, és nevető ráncaim, és azokat a reggeli és esti használat mellett halványulni látom (1 hónap használat után). A szemem alatti karikákkal és duzzanattal nem tudja felvenni a harcot, így nem vagyok tőle elájulva, Elhasználom ezt a kiszerelést, de új után nézek. Pozitívum a golyós csomagolás, és hogy semmilyen illata nincs, negatívum, hogy nagyon lassan szívódik be, és úgy nézek ki, mint aki sírt. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

Csiimi

2017. április 16.

Én a hidratáló hatása miatt vettem meg, arra teljesen bevált. A golyós megoldású ápolókat kifejezetten szeretem mert hűsítenek és könnyű velük belemasszírozni a szérumot a bőrbe. Nem folyik és nem szárad be. Segített a karikákat is egy egész picit halványítani. Ha kezd kifogyni érdemes fejjel lefelé tárolni így nem fog megakadni a golyó és kellemes marad a használata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Baicalin
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Hyaluronic Acid, Cyclomethicone, Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

A Scutellaria Baicalensisból származó összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns és bőrkondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint az összetevő tudásában nem emelkedik ki a többi antioxidáns közül, annak ellenére, hogy több márka is csodaszerként állítja be.