Helia-D

Ár:   850 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   24 db   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 850 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: kovacsrekaa, az összetevőket feltöltötte: hajni927, Módosítva: 2014. augusztus 5.

Kiszerelés:   24 db
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: Helia-d.hu, 850 Ft

Hatékonyan eltávolítja a vízálló sminket és szennyeződéseket. Könnyen és kíméletesen tisztítja az arcbőrt, a dekoltázst és a szemkörnyéket, pH semleges. Hatóanyagai késleltetik a bőr kiszáradását. Gyulladásgátló, hámképző és sebregeneráló hatású anyagokat tartalmaz.

Kiszerelés: 24 db

Ár: 850 Ft , Eladó: Helia-d.hu
pankusz

2018. december 20.

Azt hittem a gyógynövénykivonatok hallatán, hogy ez vééééégre egy jó arctisztító kendő lesz, hát nem. Nem is értem, a legtöbb tisztítókendő gyártója nem próbálja ki ezeket a termékeket piacra dobás előtt? Eleve ugye az első kendő még szoszo nedves, utána már a büdös életben nem tudod úgy lezárni a csomagot, hogy ne száradjon ki a következő kendő. Másrészt konkrétan irritálja az arcot, olyan mintha barkácsboltban vettem volna egy smirglipapírt és azzal dörzsöltem volna át. Az arcom vörösen ég a használat után, főleg a szemkörnyék, a sminket nem hozza le, viszont Góbi sivatagra szárítja a bőrömet. Hidratálni és gyulladást csökkenteni max a mesékben fog. Az illatával nincs bajom, én kedvelem a Helia-D illatvilágát. Pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 20.

Sziszikee58

2018. december 15.

Szeretem azért mert nem irritálja az arcom, és a sminket is egész jól leszedi... viszont (!) tényleg eléggé száraz az első pár darab, a közepétől kezd jó lenni. Hidratálni viszont szerintem nem hidratál, gyulladáscsökkentő hatása pedig kizárt hogy van. Az illata viszont nekem tetszik, nem túl erős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 15.

Scillamolnar

2018. november 24.

Használtam már jobb sminklemosó kendőket is. Szemsminkkel nehezen boldogul. Rajta szoktam hagyni egy kis ideig, gyengéden rányomkodva, akkor kb leszedi maradéktalanul. De nagyon száraz, a szememet kellemetlen dörgölni vele. Szemsminken kívül nekem minden mást lehoz rendesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 24.

orsolyap

2018. augusztus 20.

Többször vettem, mert próbáltam megbarátkozni az illatával. Ami nekem még mindig nem jön be, pedig nem olyan rosszak az összetevői (incijei). Sminket darabosan mossa le, frissítőkendőnek használható. Az ára azonban túl sok, mert 300 Ft-ért egész jó kendők vannak ebben a kategóriában. Egynek elmegy...de semmi extra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

AmandaAnonymus

2018. június 9.

Szemsmink lemosására nem alkalmas, nagyon kellett dörzsölni vele. Az arc többi részére jó. Így viszont elég drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 9.

Eszter4

2018. május 27.

Én kicsi kiszerelésben vettem belőle, leszedi a sminket, de nem mindent tudd jól leszedni. Nyáron a melegben jó vele kicsit áttörölni vele a nyakam, de ennyi. Ha kifejezetten arctisztító kendőt akar venni valaki akkor ettől szerintem vannak olcsóbban is, amik szintén tudnak ennyit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 27.

bebuska94

2018. január 30.

Fél áron vettem meg. Ez az első ilyen tisztító kendőm és a minimális sminkemet azt le is szedte. Kárba nem veszik általában a nyakamat szoktam vele törölgetni az arcom után, így jobban kihasználható. Teljes áron nem hiszem, hogy megérné.. biztos, hogy van jobb drogériás arctisztító kendő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 30.

jemelja

2018. január 30.

Nem szeretem. Száraz, ezért smirglis érzés az arcon. Mivel nem akartam húzkodni a bőrömön, inkább úgy kezdtem el használni, hogy a krém állagú arclemosót szedtem le vele, miután eldolgoztam mindenhol. Másra sem jó, de még így is kellemetlen, irritált érzetet hagy az arcon a benne lévő anyagok miatt. Nagy méretű, ez az egyetlen pozitívuma, így mindig találok rajta tiszta felületet, amivel az arctisztító krémet leszedjem. Nem kérdés, hogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 30.

zspalci

2018. január 25.

nem, nem jó. Még szerencse, hogy van otthon Nivea micellás víz, azt öntöm a kendőre. Így használható :-) borzasztó száraz, semmit nem tisztít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 25.

hopiheD

2018. január 9.

Elég száraz. Utazáshoz vittem amikor nem volt más, de nagyon kellett dörzsölni, hogy valami eredménye legyen. A vége a kukában landolt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 9.

Hidratálók: Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Nem szabványos INCI név. Növényi cseppeket jelent. A tasakon zárójelben az összetevő mögött szerepel még: Hippocastanum semen (vadgesztenye), Glycyrrhizae radix  (édesgyökér kivonata), Potentilla anserina herba (libapimpó), Juglans folium (diófalevél), Lavandula herba (levendula) , Chamomillae flos (kamillavirág), Calendulae flos (körömvirág).