Helia-D Professional

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Nonoo, Módosítva: 2018. február 8.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A Helia-D Nyugtató Maszk Rozáceás Bőrre fűszeres, egzotikus maszk, mely kizárólag természetes alapanyagokat tartalmaz. Ásványi anyagokban és nyomelemekben gazdag, fertőtlenítő hatású.
A maszk használatával a gyulladt rozáceás bőrt megnyugtatjuk.

Antioxidánsok: Cinnamomum Zeylanicum Bark Extract
Hidratálók: Cinnamomum Zeylanicum Bark Extract

Kovaföld. Komplex alumínium-szilikát keverék, amely több féle ásványi nyomelemet tartalmaz. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint  dörzsszemcseként, porok szóró- és nedvszívó képességét növelő hatású, csomósodásgátló, és kozmetikumok átlátszóságát és áttetszőségét csökkentő összetevőként használatos. Erős nedvszívó hatással bír, ezért gyakori összetevője különféle arcmaszkoknak.

A szegfűszeg virágának olaja. A CosIng besorolása szerint szagokat, ízeket semlegesítő hatása miatt használnak a kozmetikumokban. A TruthInAging szerint a szegfűszeg olajnak gomba és baktérium ellenes tulajdonsága is van. A szegfűszegolajban található a kozmetikumokban illatosítóként gyakran használt eugenol, mely bőrirritáló hatású. Lásd szegfűszeg.