HelloBody

Ár:   8000 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   200 g   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hdori23, Módosítva: 2020. február 4.

Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Normál

A kókuszolaj hidratálja a bőrét, és javítja annak kinézetét, míg a jojobaolaj segíti nyugtatását és megújulását. Az organikus csipkebogyómag-olaj regenerálja a bőrt, és segítséget nyújt a bőröregedés elleni harcban.

Isabell

2020. szeptember 29.

Nem rossz termék, de nem is egy must have (nálam legalábbis). A szemcséi kicsit durvák szerintem, viszont a használata után nagyon szép, puha lesz tőle a bőr. Az Organic shopos testradírokat nem übereli semmi, pedig a HB-s testradír árából jó pár db kijön és sokkal jobb mind az illatát mind a hatását tekintve. Amiért mégis 3 csillagot adtam az az, hogy szuper akciók vannak mindig az oldalon, így ha teljes áron nem is, de kuponkóddal érdemes adni neki egy esélyt. Én újra rendelni biztosan nem fogom, viszont a testvaj szuper ami a szettben még megtalálható és azt viszont csak ajánlani tudom. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

A vadrózsa magjaiból nyert kivonat. Antioxidáns, hidratáló, regeneráló, bőrpuhító, gyulladáscsökkentő hatású halványsárga színű olaj, mely gazdag forrása a bőr számára előnyös zsírsavaknak (linolsav - 51%, linolénsav - 19% és olajsav - 20%).

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0