HelloBody

Ár:   5350 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   15 g   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hdori23, Módosítva: 2020. január 27.

Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Normál

A természetes cukorszemcsék elősegítik az elhalt bőrsejtek eltávolítását, míg az organikus sheavaj és csipkebogyóolaj keveréke kisimítja, hidratálja és regenrálja az ajkakat.

• Édes cukorszemcsék: természetes hámlasztó részecskék.
  • Sheavaj: bőrpuhító tulajdonságok.
  • Természetes csipkebogyóolaj: méregtelenítő tulajdonságokkal rendelkezik.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

F.Maja

2021. március 7.

Eddig ez a kedvenc ajakradírom! Nagyon finom szemcsék vannak benne, pont jó méretű a cukor. Finom, kellemes illatú, de nem ajánlom heti 2-3 alkalomnál többször, mert gyengén szárító is.
A testvérével együtt vettem, a balzsam számomra használhatatlan (szárít nagyon!!!), de a radír többszörvásárlós lesz

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 7.

Accika

2020. július 30.

Alapvetően az ajkaim sosem szoktak kicserepesedni, mivel nagyon sok vizet iszom, de néha-néha mégis van egy kis felesleges bőr a számon, úgyhogy gondoltam, kipróbálom. Annyira nem voltam vele elégedett, mert a használata utáni nap mintha lett volna egy száraz réteg tőle a számon. Nem vagyok benne biztos, hogy ettől lett, vagy a balzsamtól, amit utána használtam. Mindenesetre ki szeretném próbálni együtt a hozzá tartozó ajakbalzsammal is. Egyébként nagyon jó az illata és könnyen használható, finom szemcséi vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 30.

FanniR

2020. május 28.

Nekem nagyon bejött!
Igaz, az elején félve rendeltem meg, mivel eleve nagy volt a felhajtás a brand körül, az influencerek miatt, és nagyon nem kedvelem, amikor valamit agyonreklámoznak, pedig a termék semmit nem tud.
De! kellemesen csalódtam, ez az ajakradír teszi a dolgát: cukorka illatú (nehéz nem megennem:), és finom szemcsés, tehát nem érzem hogy sértené az ajkamat. Használat után pedig hihetetlen puhaság.
Ajánlom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 28.

Nekem nagyon bejött!
Ajánlom!

bbnb04

2020. május 4.

Nagyon szeretem! Apró szemcsés, finoman radíroz, nem bántja az ajkakat, az illata/íze enyhe kókuszos, és letörlés után hagy maga után egy vékony ápoló réteget. Számomra nagyon hatásos, puhává varázsolja az ajkakat, imádom használni. Az ára miatt viszont szinte luxustermék :D Valamilyen akcióban biztosan újravevős. Így elsőként azért rendeltem meg teljes áron, mert a HelloBody legdrágább terméke volt a rendelés mellé ajándékba... Így aztán már abszolút megérte. Nekem 5 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Sucrose
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

A vadrózsa magjaiból nyert kivonat. Antioxidáns, hidratáló, regeneráló, bőrpuhító, gyulladáscsökkentő hatású halványsárga színű olaj, mely gazdag forrása a bőr számára előnyös zsírsavaknak (linolsav - 51%, linolénsav - 19% és olajsav - 20%).