Herbamedicus

Ár:   800 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   bioboltok   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bioleves, Módosítva: 2012. június 27.

Lelőhely:   bioboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Körömvirág kivonattal.

pirospipacsocska

2019. szeptember 14.

A Goods Marketben vettem,mert a bikini vonalamon epilatorral szőrtelenítettem,és hát eléggé kipattogzott a bőröm.Jó kis “zsíros állagú”balzsam,kellemes illattal.És valóban univerzális,mert a sarkamra,kezemre is ezt használom.Szóval nekem nagyon bevált,mindenkinek csak ajánlani tudom. 😁

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

chérie

2013. szeptember 2.

Nagyon szeretem, csodát tesz a száraz bőrrel. Budapesten a Herbaházban lehet kapni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 2.

Sly27

2013. január 31.

Nagyon hasznos kis krémbalzsam. Amikor apró viszkető kiütések jelentek meg napsütés hatására a karomon és nyakamon, nagyon el voltam kenődve. Még csak a tavasz erősebb sugarai voltak és féltem mi lesz nyáron. Napozással szoktam némi egészséges barna színt összeszedni. Első napozás alkalmával ezzel kentem be magam tetőtől talpig. Nem, hogy a kiütések nem jöttek ki, de még le sem égtem, mikor ezt használtam. Előre megnyugtatta a bőröm . Azóta mindig van itthon, mert ha nagyon kiszárad a kezem, vagy manikűrnél megsérül a körömágy, még arra is hatásos nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 31.

mimi49

2012. augusztus 14.

Nagyon szeretem!! Apró sérülésekre és főleg égésekre nagyon jó, de a kezdődő reumatikus problémákra is segítség.
Beszerezni tényleg nem egyszerű, ha látok valahol, mindig azonnal lecsapok rá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 14.

Beszerezni tényleg nem egyszerű, ha látok valahol, mindig azonnal lecsapok rá.

Bogirl*

2012. július 4.

Nálam ez mindenre apró sérülésre bevált. Horzsolás, borotválkozás során megvágtam magam, még rovarcsípésre is jó volt! :) Az ekcémás bőrömre valóságos gyógyír volt, a száraz sarkamról és könyökömről nem is beszélve. Egy alapos lábtisztítás után estére bekentem a lábamat a balzsammal, pumut zoknik húztam fel és reggelre pihe-puha lett a lábikóm. :D Amikor nagyon száraz és cserepes volt az ajkam, arra is használtam és nagyon jó volt.
Viszont mostanában nem találok sehol, pedig szeretnék venni, szükségem lenne erre a már-már multifunkcionális termékre. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 4.

Dorinaa

2012. június 27.

A száraz kezemre kenegettem meg a kutya hidegben kirepedezett mancsára és jó volt rá! :D :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. június 27.

bioleves

2012. június 25.

Volt egy ksi műtéti hegem..Szépen helyrehozta...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 25.

Volt egy ksi műtéti hegem..Szépen helyrehozta...

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract