Best of Beauty 2019

Herbamedicus

Ár:   640 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   bioboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ficuskinky30, Módosítva: 2011. október 11.

Lelőhely:   bioboltok
Kategória:   Testápolók

Kiegyensúlyozott nedvesség- és zsírtartalmával biztosítja az arc és a test megfelelõ ápolását. Segíti a sebgyógyulást (pl. felfekvések kezelése), az apróbb ráncok kisimulását és a nyáron szerzett barnaság megõrzését. Nappal és éjszaka egyaránt alkalmazható.

Kiszerelés: 250 ml

szaboibolya

2018. december 5.

nagyon jó hatású a víz és zsírhiányos rosaceás bőrömre, télen kiegészítésre szorul, nappali és éjjeli egyaránt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 5.

Mesiann

2018. március 5.

Kellemes illata van, nagyon gyorsan beszívja a bőröm. Nekem nem hagy semmilyen ragacsos érzést maga után. Nagyon jól hidratál, meg voltam vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 5.

FeketePiroska

2015. június 21.

Egész jó kis hidratáló krém,gyorsan beszívódik,de egy kis zsíros érzést hagy maga után, finom az illata. Bár azt vettem észre, hogy fehér nyomot hagy a fekete ruháimon. Borotváláshoz is szoktam használni hab helyett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 21.

Hester

2014. április 18.

Én sajnos nem szeretem. Nagyon lassan szívódik fel. És a bőröm épp olyan száraz marad, mint volt. Ellenben, ahogyan látom, másoknak "működik". Talán csak bőrtípus kérdése....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 18.

x

2013. április 27.

Volt ilyenem, szerettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 27.

Volt ilyenem, szerettem.

Ina15

2013. április 26.

Ez a kedvenc krémem ezek közül, mert nagyon király illata van. A hidratálással sincs bajom, télen kenem magam, amikor eszembe jut akkor veszek mindig 1-et.:) az oliva meg nagyon jót tesz a bőrnek kimondottan. :) Ajánlom szárazabb bőrűeknek! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 26.

illatvarázs*

2013. január 17.

Én arcra, nyakra és dekoltázsra használom. Nagyon bevált. Száraz a bőröm, elég vastagon felkenem esténként és pillanatok alatt felszívódik. Reggelre is finom, puha, táplált lesz a bőröm. Kellemes az illata, állaga és még biztos fogok venni a meglévő ránctalanító arckrémeim mellé, kiegészítő kezelésként.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 17.

drmajoroseva

2012. június 14.

Én a páromnak vettem kézkrém céljára, mivel csak az olivás krémek tudták helyrehozni a téli időszakban elszenvedett károkat. Kezdetben Naturland olivás krémmel kezdtük, de kézkrémnek borsos az 1200,- Ft feletti ár (ráadásul 50-60 ml csak). Az egyik herbáriában választottam ezt, de nagyon bevált. Szerintem elkezdem majd testápolónak használni. Arckrémnek használni még nem merem - elég érzékeny a bőröm, bár az összetevők nagyon pozitívak, nem vittek túlzásba semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 14.

szandracska

2012. április 7.

Szeretem ezt a krémet. Első sorban a testápolónak vettem meg, aztán arckrémként végezte. Nagyon jól hidratál, gyorsan beszívódik, kellemes az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 7.

soiree

2012. február 26.

Nem régóta használom, de nekem nagyon bevált, imádom! Kellemes illatú (bár a parfümöt kihagyhatták volna belőle, hogy még természetesebb legyen), hamar beszívódik, semmi kellemetlen érzés nem marad utána. Könnyed krém, az arcomra is ezt kenem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 26.