Herbária

Ár:   899 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   Herbária márkaboltok, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Eni90, Módosítva: 2012. április 8.

Lelőhely:   Herbária márkaboltok, DM, online
Kategória:   Hajápolás

A Bojtorján hajápoló családot zsíros, korpás hajra ajánlják. Az ősidők óta használt bojtorján gyökérnek, valamint a hozzáadott egyéb természetes hatóanyagoknak köszönhetően különösen hatékony a serdülőkorban jelentkező hajzsírosodás esetén. Normalizálja a fejbőr faggyúmirigyeinek működését, kúraszerű alkalmazása csökkenti a haj kóros zsírosodását, megakadályozza a korpaképződést

Dorah1

2016. június 5.

Szuper termék!
Kicsit büdi a hajszesz szaga, de Anyukám a homloka sarkában elkezdett kopaszodni, s ennek a terméknek a serkentése visszaállította a haja dússágát.
Én is használom, nekem is sűrűbb tőle a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 5.

Szuper termék!
Én is használom, nekem is sűrűbb tőle a hajam.

cintiii

2013. május 28.

A legtöbb korpásodás elleni sampon semmit nem segített a hajamon, pedig kipróbáltam drágát és olcsót is. Ez a hajszesz körülbelül egy hónap használat után eltüntette a korpát. Az elején önmagában nem volt olyan hatásos, de aztán összekevertem almaecettel és ezt a keveréket masszíroztam a fejbőrömbe. Az "illata" így elég kellemetlen és kicsit öblítés után is érezhető a hajban, de nem zavaró.
Azóta csak havonta egyszer használom megelőzés céljából és a korpa azóta sem jött vissza, a zsírosodáson viszont nekem nem segített és nem tolta ki a hajmosást sem.
Összességében egy nagyon jó termék, bár nekem csak korpásodásra volt hatásos és csak almaecettel kombinálva. Így négy csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 28.

shantal

2012. július 13.

Igazán klassz készítmény, szépen letisztítja a hajat és fényes, tiszta hatást kölcsönöz neki. Én a samponjával együtt használom és hajzsírosodás ellen is hatásosnak bizonyult nálam. Amikor felvisszük a készítményt a fejbőrre érdemes alaposan bedörzsölni és rajta hagyni egy 10-15 percre, valamint becsavarni a hajat erre az időre egy törölközőbe. Eléggé erőteljes illata van, főleg az alkohol érzik ki belőle, de az öblítés és a szárítás után semmi nem fog érződni belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 13.

Bojtorján gyökerének a kivonata. Paula Begoun szerint a benne lévő aktív anyagoknak gyulladáscsökkentő és antioxidáns hatása van. A bojtorjánnak a gyökerét, levelét és magját is használják a kozmetikumokban és a növény minden rész hasznos a bőr számára. A levélnek baktériumellenes hatása van, mely hasznos lehet a pattanásokkal kűzdőknek.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Lyral márkanéven ismert mesterséges illatanyag. Potenciális bőr irritáló, allergén. (Wikipédia)