Herbária

Ár:   899 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   Herbária márkaboltok, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Eni90, Módosítva: 2012. április 8.

Lelőhely:   Herbária márkaboltok, DM, online
Kategória:   Hajápolás

A Bojtorján hajápoló családot zsíros, korpás hajra ajánlják. Az ősidők óta használt bojtorján gyökérnek, valamint a hozzáadott egyéb természetes hatóanyagoknak köszönhetően különösen hatékony a serdülőkorban jelentkező hajzsírosodás esetén. Normalizálja a fejbőr faggyúmirigyeinek működését, kúraszerű alkalmazása csökkenti a haj kóros zsírosodását, megakadályozza a korpaképződést

Bearbunny

2020. július 14.

Nagyon sokat használtam, nagyon szerettem, de sajnos ez is közrejátszott abban, hogy borzalmasan kiszáradjon a fejem, amivel ma is, 2 évvel később is küzdök. Az illatát borzasztóan szerettem, napokig lehetett érezni. Amíg használtam, addig segített a zsírosodáson, de sajnos több kárt csinál(tam), mint jót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 14.

NikolettaFarkas

2020. június 28.

Csodaszer,nagyon sok mindent probaltam mar a gyorsan zsirosodo hajamra es ez tenyleg bevalt.Engem az illata sem zavar, a lenyeg hogy hatasos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 28.

Malachite

2019. július 30.

Jaj....nagyon nem. A samponja fantasztikus, szépen kitolja a hajmosások közötti időt, így nagy reményekkel emeltem le a polcról.Ha ez tovább tudná nyújtani a hatást, akkor nem érdekelne az alkesz öregember szag, ami utána két napig árad a hajamból. Viszont nem csak oltári büdös, de még zsírosít is, legalábbis az én hajamat. Azt hiszem az alkohol miatt lesz.... van még egy fél üveggel, ha valaki kéri, szívesen odaadom ajándékba, kiönteni nem akarom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 30.

Dorah1

2016. június 5.

Szuper termék!
Kicsit büdi a hajszesz szaga, de Anyukám a homloka sarkában elkezdett kopaszodni, s ennek a terméknek a serkentése visszaállította a haja dússágát.
Én is használom, nekem is sűrűbb tőle a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 5.

Szuper termék!
Én is használom, nekem is sűrűbb tőle a hajam.

cintiii

2013. május 28.

A legtöbb korpásodás elleni sampon semmit nem segített a hajamon, pedig kipróbáltam drágát és olcsót is. Ez a hajszesz körülbelül egy hónap használat után eltüntette a korpát. Az elején önmagában nem volt olyan hatásos, de aztán összekevertem almaecettel és ezt a keveréket masszíroztam a fejbőrömbe. Az "illata" így elég kellemetlen és kicsit öblítés után is érezhető a hajban, de nem zavaró.
Azóta csak havonta egyszer használom megelőzés céljából és a korpa azóta sem jött vissza, a zsírosodáson viszont nekem nem segített és nem tolta ki a hajmosást sem.
Összességében egy nagyon jó termék, bár nekem csak korpásodásra volt hatásos és csak almaecettel kombinálva. Így négy csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 28.

shantal

2012. július 13.

Igazán klassz készítmény, szépen letisztítja a hajat és fényes, tiszta hatást kölcsönöz neki. Én a samponjával együtt használom és hajzsírosodás ellen is hatásosnak bizonyult nálam. Amikor felvisszük a készítményt a fejbőrre érdemes alaposan bedörzsölni és rajta hagyni egy 10-15 percre, valamint becsavarni a hajat erre az időre egy törölközőbe. Eléggé erőteljes illata van, főleg az alkohol érzik ki belőle, de az öblítés és a szárítás után semmi nem fog érződni belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 13.

Bojtorján gyökerének a kivonata. Paula Begoun szerint a benne lévő aktív anyagoknak gyulladáscsökkentő és antioxidáns hatása van. A bojtorjánnak a gyökerét, levelét és magját is használják a kozmetikumokban és a növény minden rész hasznos a bőr számára. A levélnek baktériumellenes hatása van, mely hasznos lehet a pattanásokkal kűzdőknek.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Lyral márkanéven ismert mesterséges illatanyag. Potenciális bőr irritáló, allergén. (Wikipédia)