Herbária

Ár:   849 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Herbária márkaboltok, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: maci84, Módosítva: 2012. július 12.

Lelőhely:   Herbária márkaboltok, DM, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

A Herbária Zrt. laboratóriumában kifejlesztett, a cserszömörcelevél (Cotini folium) és kakukkfű (Thymi vulgaris) speciális kivonata. Fanyar, összehúzó érzetet keltő hatása természetes.

Gyógynövények hatása:

• fertőtlenít
  • csökkenti a fogíny gyulladását és vérzését
  • toroköblögetésre is kiválóan alkalmas

NikolettaFarkas

2020. június 28.

Nagyon hatasos, nagyon meg vagyok vele elegedve.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 28.

Nagyon hatasos, nagyon meg vagyok vele elegedve.

Sztellaaaaa

2017. október 18.

Szeretem az illatát, kár hogy csak az aroma adja neki :'D
Megfelelően hígítva az íze is egész jó, szépek az összetevői és árban is jó "helyen" van, főleg hogy koncentrátum (ugyanis hígítani kell, így remélem sokáig elegendő lesz). Sajnos nehezen akadtam rá, de biztos hogy újra fogom venni mert nagyszerűen fertőtlenít, használata után tisztaság érzetet hagy a szájüregben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 18.

Szeretem az illatát, kár hogy csak az aroma adja neki :'D

birdnerd

2016. július 24.

Nagyon jó, évek óta használja nálunk az egész család. Csökkenti a gyulladást, néha még torokfájásra is használjuk (gargalizálva).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 24.

GothicBeauty Blog

2013. szeptember 12.

Foghúzás után használtam egy-két hétig, és nagyon megszerettem. Érződött az összehúzó hatása, mellette gyönyörűen begyógyult az ínyem, sőt a vérzést is csillapította, ha úgy adódott. Az illatát viszont nem szeretem, illetve a fogmosó poharamat is befogta ( a fehéret sárgára)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 12.

ernestina

2012. szeptember 17.

A hagyományos értelemben vett szájvíznek nem minden tulajdonságát elégíti ki. Az összehúzó hatása valóban jó, én inkább fogíny ápolásra használnám, öblögetésre, leheletfrissítésre kevésbé.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 17.

mezeibernadett

2012. augusztus 8.

Nem rég kezdtem el használni,de az ízét utálom.Hányingerem van tőle.Amúgy hatékony,mert tényleg jó a problémás ínyre,de nagyon meg kell erőszakolni magam,hogy minden nap használjam...ettől függetlenül öt csillag.Finnyásság miatt nem húzzuk le a terméket. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 8.

maci84

2012. július 10.

Tegnap találtam rá erre a keserű mandula ízű szájvízre. Az összetevői nagyon barátinak tűntek. Se alkohol den. vagy PEG vagy hasonlók. A mandula íz egyáltalán nem kellemetlen sőt egész frissítőileg hat. Parodontax fogkrémmel kombinálva használom, ez után a fogkrém után kell még szájvíz szerintem. Este használtam és friss lehelettel ébredtem (amennyire lehet persze :)) Nagyon bejön! Ezelőtt Listerint használtam, aminek a többi populáris szájvízhez képest még mindig jó összetevői vannak, de ennek van a legjobb!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 10.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Thymus Vulgaris (Common Thyme) Extract