Herbária

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Herbária márkaboltok, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Rony, az összetevőket feltöltötte: Virág-os, Módosítva: 2013. április 16.

Lelőhely:   Herbária márkaboltok, DM, online
Kategória:   Samponok

A HerbaKids termékcsalád kifejezetten gyermekek számára készült. A kimélő sampon formula a Herbária Zrt által tradícionális receptúra alapján előállított bojtorján és bio csalán kivonatot tartalmaz. A természetes gyógynövény kivonatok gondoskodnak a gyermekek érzékeny fejbőrének és hajának gyengéd tisztításáról és ápolásáról.

richardsp55

2015. december 28.

Nem ajánlom. Gubancolódik tőle a hajam, pedig csak a fülem tetejéig ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 28.

Nem ajánlom. Gubancolódik tőle a hajam, pedig csak a fülem tetejéig ér.

bergamott

2015. április 28.

Maga a borzalom. A lányomnak jó körömnyi darabokban hámlott tőle a fejbőre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 28.

Maga a borzalom. A lányomnak jó körömnyi darabokban hámlott tőle a fejbőre.

meva

2013. november 2.

Megvettem, mert nagyon sok sampontól viszket a fejem, kiütéses lesz a fejbőröm, gyanúm szerint a citromsavtól, és ez az első sampon amiben nincs (legalábbis másikat még nem találtam). Eddig kétszer mostam vele hajat, és bár viszketést nem tapasztalok, de olyan szinten gubancos a hajam már mosás közben is, hogy az valami iszonyat! Utána hiába raktam rá egy csomó hajbalzsamot, az sem segített, alig tudtam kifésülni. Még jó, hogy csak vállig ér a hajam, és nem hosszabb. Adok még neki esélyt, de ez betyáros! Egyelőre 2 pont.

Update, 1 hónap használat után: taktikámat megváltoztattam úgy, hogy másik (pantene, fructis) samponnal megmosom a hajam végét, úgy, hogy ne érje a fejbőröm, aztán a hajtövem meg ezzel mosom és így elkerülöm a viszketést, viszont a hajam kevésbé gubancolódik. Egyébként azt vettem észre, hogy kevésbé zsírosodik a hajam (minden másnap mosom, sajnos), ha éppen úgy jön ki a lépés, akkor a három napos hajam sem akar elszaladni a fejemről :) Az eredményt feljavítom 3 csillagra, de a gubancolódás mellett rengeteg hajam is kihullik tőle, így jobb pontot még nem kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 2.

Rony

2013. március 31.

Nagyon jó kis sampon. Bár nem vagyok már gyerek, mégis ezzel a samponnal mosom a hajam. Az illata nagyon kellemes, nem tolakodó, az állaga talán kicsit hígabb a megszokottnál, de nem folyik ki a kezünkből. A hajamat megfelelően tisztítja, hajmosás után puha selymes lesz a hajam.
250 ml 570 Ft-ba kerül, én a Herbáriában szereztem be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 31.

250 ml 570 Ft-ba kerül, én a Herbáriában szereztem be.