HerbArting

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet és az összetevőket feltöltötte: HerbArting, Módosítva: 2020. augusztus 27.

Kategória:   Szérumok, Kezelések

A regeneráló szérum különleges nyugtató összetételének és magas antioxidáns-tartalmának köszönhetően képes enyhíteni a nyár bőrre gyakorolt negatív hatásait. Ráadásul remekül használható minden bőrtípusra, mivel nagyon kevés zsíros összetevőt tartalmaz.

BJan

2018. július 7.

IMÁDOM A REGENERÁLÓ SZÉRUMOT. Életemben először nem használtam szépítő effektet egy szelfin. Nagy szó ez, mivel már túl vagyok a harmincon, és van egy 1 éves kisfiam. Ő a legfőbb oka a boldogságomon túl annak is, hogy regenerálásra van szükségem :D és annak is, hogy az arcápolási rutinomra 3 percem van. MAXIMUM. Pedig a bőrömnek kell a törődés mert nem túl kedves. Mondhatni gonosz, mert mindig akkor hagy cserben mikor szükségem lenne rá (mondjuk interjú, randi vagy családi fotózás előtt). És mindent és mindenkit utál is a bőröm: a hideget, a meleget, a zsírosat, a vizeset, a szeleset, de még a férjem szakállát és a babanyálat is. De amikor megjelent a szérum, megrendeltem és 2 hét alatt megszépítette a bőrömet. Elmúltak a vörös és száraz foltok, és nem fénylik a bőröm. És érzem, hogy szereti, már csak azért is mert LÉLEGZIK. Eddig szinte bármivel kentem, utána a bőröm fuldoklott, és apró gyöngyöző izzadságcseppekkel próbált meg levegőhöz jutni. De ahogy felkenem ezt az egy nagy cseppnyi adagot (tényleg csak annyi kell) az pikk-pakk beszívódik és 5 perc múlva a bőröm megnyugszik, a pír elmúlik, a feszülés megszűnik. Én csak remélem, hogy mindenkinek a bőrét ilyen kedvessé teszi. Próbáld ki mert ha neked is beválik, hálás leszel nekem ;) ja es persze Herbarting Zsófinak :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 7.

Antioxidánsok: Tocopherol, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Extract
Hidratálók: Glycerin, Urea
Vitaminok: Tocopherol, Retinyl Palmitate

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.