Herbatint

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Loona, Módosítva: 2017. május 26.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Samponok

Gyengéden tisztitó sampon festett hajra, gyakori használatra, az Aloe vera aktív hatóanyagával.  Használatával a haj rugalmas, ragyogó, könnyen kezelhető lesz, miközben tökéletesen tisztít és szabályozza a faggyútermelődést. Természetes, gyengéd és aktív összetevői lehetővé teszik a gyakori használatot, minden hajtípuson. Különösen ajánlott töredezett, száraz, élettelen, valamint festett hajra, színvédő hatása miatt. Cruelty-free és vegán termék.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Forianka

2019. március 13.

Kellemes sampon, egyetlen hátránya, hogy nem habzik elsőre jól, de mikor másodjára teszem fel, már tökéletes. Ugyanilyen hajbalzsammal együtt használom, ugyanilyen hajfestékkel festett hajra, együtt a 3 kiválóan ápolja, fényesíti, puhítja a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 13.

drcsalajudit

2018. november 7.

Először a hajfesték dobozában találkoztam vele, alaposan megtisztítja a hajat. A balzsammal együtt használom , sokat javít az egyébként száraz , töredezett haj állapotán . Szeretne az illatát is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 7.

Szvalex

2018. augusztus 8.

Pár éve használom a Herbatint hajfestéket vegyes véleménnyel, de ez a sampon számomra nagyon nem hozta a várt eredményt. Az illata jó, a hajam puha lett tőle (vagy csak a balzsamtól?), de ahhoz képest, hogy festett hajra való sampon, gyönyörűen kimosta a festéket a hajamból mosásról mosásra. Próbaképp csak ezt használtam egyik festéstől a másikig, és így épphogy kibírtam a 4 hetet, csak hogy egy hónapon belül ne kelljen kétszer hajat festenem (nagyon gondolkodtam pedig rajta). Sokkal őszebb lettem, mint más, normál natúr samponnal 6 hét után...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Fannitazia

2018. július 28.

Nagyon szeretem mindig visszatérek hozzá, a balzsammal együtt tökéletes. Kevés kell belőle, habzik, ritkább és sűrűbb hajmosásra is jó, a kiszerelése is tetszik. A Herbatint hajfesték dobozában találkoztam vele először, aztán megvettem külön is. Abszolút ajánlom, BIJO szakáruházban, Herbaházban is be lehet szerezni jó áron, ha van vevőkártyád.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 28.

Hedör

2017. október 20.

Két hete vettem. Kúraszerűen csak ezt fogom most használni, mert egyébként váltogatni szoktam a samponjaimat. Egy naturaboltban az eladó tanácsára vettem. Mivel extrém módon zsírosodik a hajam, megint kerestem egy zsírosodásgátló - most bio - sampont. És azt tanácsolta, NE zsírosodásra való sampont vegyek. Mert valószínűleg szomjazik a fejbőröm és azért termel annyi faggyút. Vegyek olyat, ami hidratál, próbáljam ki ezt az utat.
A samponról csak jót tudok mondani. Irtó jó illata van, igazi friss zöld növény illat némi gyerekkorral :) Natúrsamponhoz híven vizesen összetapasztja a hajat, de ezen a balzsam segít. Szárazon viszont olyan csillogó mint semmilyen más samponnal. Gyönyörű a hajam!!
Hogy segít-e a zsírosodáson, az majd később derül ki.

(megvettem a hajfestékét is...brutálisan jó)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 20.

Hogy segít-e a zsírosodáson, az majd később derül ki.

(megvettem a hajfestékét is...brutálisan jó)

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract

Trópusi és szubtrópusi helyeken honos moringa oleifera növény magjának a kivonata. A növény csaknem minden részének számos gyógyászati haszna van.  A magból készült kivonat Purisoft márkanéven ismert, amely a moringa magból kivont peptideket jelenti. Az összetevőnek két fő hatása van a bőrre: növeli a tisztítók hatását (arctisztítókban használva) és védi a bőrt a külső környezeti károktól, például a cigarettafüsttől (arcápolókban használva).