Herbatint

Ár:   2670 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mystang96, az összetevőket feltöltötte: synerella987, Módosítva: 2018. január 4.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Hajfestékek

A Herbatint a növények és gyógynövények, valamint a minimális mennyiségű gyógyszerészeti vegyi anyagok egyensúlyba helyezésével egyedülálló hajfestéket alkot, mely nemcsak kíméletesen festi, de táplálja és védi is a hajat. Kivételes összetevőinek köszönhetően tartós színt biztosít, a haj károsodása nélkül. Az eredmény: csodálatos hajszín, mely fantasztikus megjelenést és kellemes közérzetet biztosít. Fokozza a haj természetes fényvisszaverő hatását, egészséges csillogását.

30 féle színárnyalatban kapható.

Ajandek 🌼 Herbatint Hajfesték
Ár: Ingyen , Eladó: neome
Állapot: Uj, Helyszín: Budapest, fizetés: Szemelyes atvetel blahan vagy posta

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

katalinmester13

2021. február 15.
A 4N chestnut árnyalatot próbáltam. A színe nagyon tetszik. Használata kellemes: semmi szag, nem marja a fejbőrt. Jó, hogy a maradék festék visszazárható. Bár csak nagyon rövid haj esetén lehet két festésre is elég egy doboz tartalma. 100%-os őszhajfedés nálam nem működött. 40 perc hatóidővel és 50 perccel sem. Tartósnak sem mondanám. Adok neki még egy esélyt, mert CF. Ezért szomorú szívvel fogom elengedni, de ahhoz elég drága(majdnem 3000 Ft), hogy csak úgy ímmel-ámmal teljesítsen.

2021. augusztus 17.
Frissen mosott, száraz hajra kentem. A hatóidővel elmentem 70 percig. Így jobban működött: őszfedése sokkal jobb és tartósabb is lett.
A balzsam kissé folyékony, illatmentes. Nagyon jó.

2021. december 27.
Harmadik dobozt használtam el. Most is kétszerre. Már 90 percig is hagytam hatni. Jó, de még mindig nem tökéletes. Vastagszálú őszülő hajamat nem mindenhol fedi rendesen. Azt hiszem, most egy kicsit útjára engedem, visszatérek egy kevésbé kímélő hajfestékre. Sajnálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. december 27.

2021. február 15.

2021. augusztus 17.
A balzsam kissé folyékony, illatmentes. Nagyon jó.

Lilla1001

2021. december 19.

Most kipróbáltam a 10N-t 2x is, mivel végül 1 doboz nem volt elég a hajamra. Nyilván eltörte a végét, és kiszárította, de a Dr. Santé hajbalzsam a szárazságot teljesen helyre hozta. A végéből is csak egy kicsit kell levágnom, nem vészes, főleg hogy ezután már csak tőfestést kell csinálnom.
Lényegében annyira természetesnek hat hogy szinte senki nem vette észre a változást... kevesen megjegyezték hogy "elfesebbnek" nézek ki (ami azért egész pozitív) de ennyi, szóval a festék az ígéretének eleget tesz. Természetes, szép, világos szőke hajszín, és nem sárgul, több nem is kell, nekem hibátlan. ( bár a hozzáadott sampont s balzsamot én inkább nem használom...)

Szerintem a fedése s a színe gyönyörű, 9N árnyalatot használtam, amivel sikerült (egyrészt eltalálnom elsőre a saját "nyári" hajszínemet) egyből egy teljesen természetes hatást elérnem, bár világosabbat akartam a sajátomnál de örülök hogy elsőre ezt próbáltam ki, mert így a 10N-nél már magabiztosabb leszek. A hennázás után örülök hogy itt elég csak egy műanyag tálkába önteni s homogénre keverni a két flakont, kicsit kellemetlen a szaga de szerencsére elmúlik. A hajamat egyértelműen a festés ki szárította, sampont meg a balzsamot elhasználtam amit adtak hozzá, bár ennyire könnyen habzó samponnal én még nem találkoztam, a balzsam meg kevésnek bizonyult ezért mellé még felkentem a Dr. Santé fagyöngyös hajápolóját, így szerencsére a szárazság, illetve a sprőd tapintás teljesen megszűnt. Összeségében elégedett vagyok vele mert egyenletes, szép, valóban természetes lett az eredmény, valószínűleg még újra veszem az eggyel világosabb verzióját. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. december 19.

Summerof69

2021. november 10.

2 év hennázás után váltottam, mert nagyon viszketett már a fejbőröm a hennától. A 4D árnyalatot választottam, mert az eredeti hajszínemhez ezt találtam a legjobbnak, na meg untam már a hennavöröset. Eleinte hígnak tűnt az elkészített festék, de ahogy elkezdtem felvinni, rájöttem, hogy bánjak vele. A festék legnagyobb meglepetésemre egyenletesen befogta a hajamat, eltüntette az ősz hajszálakat is. A használati utasítást betű szerint betartottam. A hajam fényes, a fejbőröm is "lenyugodott". A második dobozt használom, A félhosszú hajamra nekem is elég a festék fele, így elég gazdaságos. Szerintem ennél maradok :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 10.

Live16

Korcsoport: >54
2021. május 13.

Most használta először a festéket, nekem nagyon jól befogta a hajamat. Maradok ennél a terméknél, megszerettem...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. május 13.

Viki76

2021. május 12.

Kb. 20 éve festem a hajam, sokfélét kipróbáltam és ez volt az egyetlen olyan festék, amitől nem lett tiszta ragya a fejem. 7N színt használom már több mint 1 éve és szépen fedi az ősz hajszálaimat is, fényes, selymes lesz a hajam. Az állaga is teljesen jó, sokkal könnyebb a felvitele, mint a krémfestékeknek. Először szokatlan volt közvetlenül a leöblítés után, hogy összetapadtak a szálak, de a samponja és a balzsama után már szuperül tudtam kezelni. Biztos, hogy ennél maradok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 12.

Rommie77

2021. március 12.

Ez katasztrófa. Anyukám ősz hajára vettem a Világos Réz árnyalatot, és élénk répapiros lett az eredmény. Közelébe se jött annak, ami a képen van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 12.

Normanani

2020. december 30.

A karmazsin vörös árnyalatot vettem meg, előzőleg Igora royal festékkel volt a hajam festve ami jelentősen kiszárította. A dobozon a vörös szín nagyon hasonló volt , mint az igorás, de az eredmény inkább rozsdabarna lett, nyomokban sem hasonlított ahhoz ami a dobozon szerepelt. A hajam ugyan egészségesebb kinézetű lett, de a szín véletlen sem stimmelt. Én csak azoknak ajánlanám, akik a természetesebb hajszínekért rajonganak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 30.

MARTI10C

2020. július 26.

Szuper hajfesték! A befestett haj színe azonos lesz a dobozon található színnel (10C).
Puha és ápolt lett a festés után a hajam, a lenőtt részen (világos barna eredeti hajszín vörösbe forduló) végre nem világos vörös a szőke haj színe hanem, ezüstös szőke, mint mindenütt, egységes.
Először a töveket majd rögtön az egészet felkentem.
Nekem kedvenc lett! Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 26.

Először a töveket majd rögtön az egészet felkentem.
Nekem kedvenc lett! Ajánlom!

Dév

2020. július 25.

Egy évbe telt, amíg a hajam visszanyerte eredeti állapotát. Pedig szép színe lett, eleinte örültem, hogy megtaláltam. Aztán annyira száraz lett, mint egy kötéldarab, pedig mindig is egészséges, problémamentes hajam volt. Soha többet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 25.

Barbi1973

2020. július 1.

Én a 10N árnyalatot használtam, nekem nagyon bejött, pedig ez ritka! Állandóan szőkített, száraz, töredezett a hajam, így már csak a tövére merek sötétebb festéket tenni, mintha ombre lenne. Hónapok óta tesztelem a festékeket, a Brelil-től kezdve sokmindent, de egyrészt mindegyiktől viszketett festés után a fejem, másrészt akármilyen mindenmentes volt, egyre több hajam letört, a fejbőrömön pefig dudorok jöttek ki. Ettől a festéktől nem viszkedtem, nem száradt ki a hajam és olyan természetes színe van így 3 hét után is, hogy pont ma csodálkoztam rá a tükör előtt állva! Az ősztakarása is tökéletes! Legközelebb kipróbálom a világosabb, svédszőke árnyalatot az egész hajamra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 1.

Antioxidánsok: Sodium Metabisulfite
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Echinacea Angustifolia (Coneflower) Extract

Hajfestékekben gyakran használt hajszínező összetevő.