Herbatint

Ár:   2670 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mystang96, az összetevőket feltöltötte: synerella987, Módosítva: 2018. január 4.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Hajfestékek

A Herbatint a növények és gyógynövények, valamint a minimális mennyiségű gyógyszerészeti vegyi anyagok egyensúlyba helyezésével egyedülálló hajfestéket alkot, mely nemcsak kíméletesen festi, de táplálja és védi is a hajat. Kivételes összetevőinek köszönhetően tartós színt biztosít, a haj károsodása nélkül. Az eredmény: csodálatos hajszín, mely fantasztikus megjelenést és kellemes közérzetet biztosít. Fokozza a haj természetes fényvisszaverő hatását, egészséges csillogását.

30 féle színárnyalatban kapható.

Ár: 2300 , Eladó: apple&pear
Állapot: Bontatlan , Helyszín: Budapest XI, fizetés: Személyesen Budapesten (Móricz Zs. körtér, Kelenföld, Déli pu.)

MARTI10C

2020. július 26.

Szuper hajfesték! A befestett haj színe azonos lesz a dobozon található színnel (10C).
Puha és ápolt lett a festés után a hajam, a lenőtt részen (világos barna eredeti hajszín vörösbe forduló) végre nem világos vörös a szőke haj színe hanem, ezüstös szőke, mint mindenütt, egységes.
Először a töveket majd rögtön az egészet felkentem.
Nekem kedvenc lett! Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 26.

Először a töveket majd rögtön az egészet felkentem.
Nekem kedvenc lett! Ajánlom!

Dév

2020. július 25.

Egy évbe telt, amíg a hajam visszanyerte eredeti állapotát. Pedig szép színe lett, eleinte örültem, hogy megtaláltam. Aztán annyira száraz lett, mint egy kötéldarab, pedig mindig is egészséges, problémamentes hajam volt. Soha többet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 25.

Barbi1973

2020. július 1.

Én a 10N árnyalatot használtam, nekem nagyon bejött, pedig ez ritka! Állandóan szőkített, száraz, töredezett a hajam, így már csak a tövére merek sötétebb festéket tenni, mintha ombre lenne. Hónapok óta tesztelem a festékeket, a Brelil-től kezdve sokmindent, de egyrészt mindegyiktől viszketett festés után a fejem, másrészt akármilyen mindenmentes volt, egyre több hajam letört, a fejbőrömön pefig dudorok jöttek ki. Ettől a festéktől nem viszkedtem, nem száradt ki a hajam és olyan természetes színe van így 3 hét után is, hogy pont ma csodálkoztam rá a tükör előtt állva! Az ősztakarása is tökéletes! Legközelebb kipróbálom a világosabb, svédszőke árnyalatot az egész hajamra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 1.

AgiVillo

2020. május 31.

Ha azt mondom , évek óta szemeztem vele, nem túlzok, de valami mindig azt súgta bennem- ne tedd ! Ez csak azért volt furcsa mert néhány év alatt gond nélkül szőkítettem feketéből oda-vissza a hajamat magamnak és ma is csodálom a vakmerőségemet emiatt, mégis épp ezért furcsálltam hogy egy vegán , CF, bio stb. hajfesték ilyen ellentmondásos érzéseket keltsen bennem. Azelőtt semmit sem tudtam a PPD-ről, most alaposan kiművelődtem, de kifeszít , hogy nem találok egy biztonságos , vegán hajfestéket, hát megvettem- és három hónapig állt a polcomon .
Ma rávettem magam, hogy tegyek próbát - teszteltem egy tincsen... ( életemben először .)
Nem és nem.
10C-t vettem, és mivel egyébként is picit száraz most a hajam , hamarabb mostam le az előírtnál, de semmi sem történt azontúl, hogy a próbatincsem szalmaszárazzá vált , a fejbőrömet pedig ugyanúgy irritálta, mint bármelyik más “mumus”-festék.
Sohasem fordult elő velem, hogy kidobásra ítéljek valamit. Még nem tudom, mi lesz a sorsa, hiszen épp csak pár cseppet használtam belőle - praktikus kis tubusa van, visszazárható és ez tetszik .
De az árát nekem nem érte meg...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 31.

Nem és nem.
De az árát nekem nem érte meg...

zetim

2020. február 18.

Nekem nagyon bevált, a barátnőimnek is ezt ajánlottam. Nem szárította ki a hajamat és fényes is lett! Én csak ajánlani tudom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 18.

Betti1994

2019. július 3.

7R herbatint festékkel tettem egy próbát sötétszőke hajamon, mivel rezesebb árnyalatot akartam elérni. Betartva a hatóidőt, mahagóni sötétbarna lett. Jóval sötétebb lett, majdnem hogy feketébe hajló vöröses csillogással. Nem veszem újra, nem beszélve arrol, hogy PPD-t is tartalmaz, igaz kisebb mennyiségben. C-vitaminnal szépen leszedtem a sötét színt. Csalódás. Fényes lett tőle a hajam, azért adok neki 2*-ot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 3.

Forianka

2019. március 11.

Nekem bevált a 8R árnyalat, gyönyörű bronzos árnyalat, szép csillogást kölcsönöz és jól takarja az ősz hajszálaim. Havonta festem újra a lenövés és kopás miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 11.

DVeronika

2019. február 16.

Felül kell írnom korábbi véleményem: nem is tudom hová tettem a szemem, amikor megnéztem az összetevőit. Ott virít benne PPD - így nem csoda, hogy ennyi véleményezőnél hajhullást okozott. A színe gyönyörű volt, ősztakarás remek, lehet kapni drogériában és nekem még nem kezdett tőle hullani a hajam, de nagyon száraz lett, úgyhogy most már csak 2 csillag. Váltottam a Kinessences festékre.

2018. május 29.
A 3N sötétgesztenye árnyalatot használtam már harmadik alkalommal.
Pozitívum:
- szép, mély szín
- illatmentes
- nem csípi a fejbőröm, mint a többi hajfesték
- furcsa az állaga, de jól eloszlatható, nem lesz foltos a végeredmény
- végre egy bolti hajfesték, ami befogta az ősz hajszálaim (nincs még túl sok, de a sötét hajban az a kevés is nagyon látszik)

Negatívum:
- elég száraz és sprőd a hajam, tudom, hogy egy festék nem fogja rendbehozni pont a festéssel és a vasalással okozott károkat, de a legtöbb festéket úgy alkotják meg, hogy közvetlen festés után ez ne tűnjön fel és lágy, fényes, selymes legyen a haj - itt ezt nem tapasztaltam, elég száraznak és "csikorgósnak" érzem utána a hajam sajnos. Kérdés, hogy ez a festék jobban szárítja-e, mint más, vagy csak kevesebb utóápolót tettek bele?
- a balzsam tényleg kevés és ha nagyobb kiszerelés lenne sem érne sokkal többet (össze sem lehet hasonlítani pl. a Castinghoz csomagolt pakolással)

Végeredményben adok rá 4 csillagot, mert szerintem a haj rendszeres ápolása a legfontosabb (pakolások, balzsam, sampon és a belső táplálás) és minden festés kémiai beavatkozás (hennán kívül), tehát jót nem fog tenni neki, ellenben ez a festék próbálja a lehető legkevesebb irritáló anyaggal elérni a tartós színváltozást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 16.

2018. május 29.
A 3N sötétgesztenye árnyalatot használtam már harmadik alkalommal.
Pozitívum:
- szép, mély szín
- illatmentes
- nem csípi a fejbőröm, mint a többi hajfesték
- furcsa az állaga, de jól eloszlatható, nem lesz foltos a végeredmény

Negatívum:

Szvalex

2019. január 18.

Több, mint 2 évig használtam. Hamar lekopott teljes hosszán a hajamnak, kiszárította a hajvégeket pár héttel a festést követően. Szinte kényszeresen akarta a festést a hajam, hogy puhább legyen tőle festés után. De sajnos ördögi körbe kerültem. Erős hajhullásomat nem tudtam mire vélni. Vitaminokat szedtem, cseppeket használtam, de csak nem múlt el. Már a hajfestés sem esett jól, de nem tudtam jobb alternatívát, hisz ha ez a természetes, milyen a többi?!
Végül utánaolvastam a krémmánián az összetételének, majd a PPD-nek, és azonnal leálltam vele. Azóta találtam egy másik natúr alternatívát az alfaparfnál, amivel elégedett vagyok (egyelőre). Nem szárad ki tőle a hajam hetek múlva sem, és nem is kopik. Csak a lenövést festem szükség szerint.
Ja, és lemosás után is irtó puha a hajam..balzsam használata előtt is már! Ez a herbatinttal elképzelhetetlen volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 18.

Zita888

2019. január 10.

Nagyon szép, természetes színei vannak (én az5N, 6N és a 7N-t próbáltam). Könnyű felvinni, és nem büdös. Tény, hogy a sampon illata kissé férfias, de én kedvelem, és a balzsam hozzá valami nagyon jó dolog, mondjuk anélkül szerintem ki sem tudnám a festés-mosást követően fésülni a hajam. Én is tapasztaltam, hogy szárít, de egyébként is minden mosáskor használok hajbalzsamot, így nem okoz gondot. 9 hónapja használom, és eddig nem vettem észre, hogy hullana tőle a hajam. A természetes színéért nagyon szeretem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 10.

Antioxidánsok: Sodium Metabisulfite
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Echinacea Angustifolia (Coneflower) Extract

Hajfestékekben gyakran használt hajszínező összetevő.