Herbline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: idusmidus, az összetevőket feltöltötte: nagyorsolya78, Módosítva: 2012. május 10.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Gyorsan és nagyon hatékonyan eltûnteti a pattanásokat. Csökkenti a hegesedést és fertõtleníti a bõrt.

Használata: pakolásként. Száradás után lemosni.

Kiszerelés: 50g

gingerbloo

2017. október 26.

szerintem az összes agyagos pakolást érdemes kis kiszerelésben venni, mert nagyon hamar kiszárad. Nekem ez (de azért más termékekkel együtt kombinálva) segített szinte teljesen elmúlasztanom az évek óta tartó hormonális aknémat. reggel is este lehet használni, szigorúan addig, amíg megszárad (utánna mér csak túlszárítja a bőrt). Olcsó és jó de csak a pattanás felületen használjuk, nem szabad a teljes arcra kenni. Sokadjára veszem újra (bár gyorsan is fogy)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 26.

Akara

2017. április 14.

Nem ájultam el tőle, valahogy jobbra számítottam, már az illata alapján is. arról nem is beszélve, hogy a 2. használatra már úgy kiszáradt, hogy kínszenvedés volt felkenni az arcomra, nem tudtam eloszlatni, még sérüléseket is okoztam a felvitellel. Jó, oké, a gyulladásokat némileg csökkentette, de ezt a hatást elérem akkor is, ha a szokásos fehéragyagos pakolásomba teszek pár csepp teafaolajat. Szerintem ennyiért nem éri meg, inkább maradok az eddigieknél. Ezt amúgy is csak egy kis extrának akartam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 14.

Orsolya13

2016. március 24.

Sajnos még pirosabbak lettek a csúnyaságok a fejemen miután rátettem. Szóval nem használt, de nem mondom, hogy rontott a helyzeten, pusztán rosszul reagált rá bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 24.

Vica75

2014. december 23.

Ünneprontó leszek. Semmi extra. Legalább nem árt, az is valami.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 23.

Ünneprontó leszek. Semmi extra. Legalább nem árt, az is valami.

Lyndolin

2014. december 7.

Elsőre csak a kis tégelyest vettem, de már 3 használat után megmutatta, hogy mit tud. Ezek után ki fogom próbálni a többi herbline terméket is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 7.

impuregro

2014. augusztus 4.

Én nagyon szeretem, mindennap használom, és az se baj, ha az ember rajta felejti magán, hiszen abszolút nem szárít. Tetszenek az összetevők is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 4.

kiscsibe

2013. június 28.

A lányom használja radírral, felváltva a pakolással. Nagyon jó. Szépen karbantartja a pattanásos részeket. Alapdarab ő is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 28.

micsodacicalany

2013. április 15.

Sokkal szebb a bőröm, mióta ezt használom, néha egész éjszakára a problémás területekre felkenem, néha nappal teljes arcra max 1 órára. Gyorsabban gyógyulnak a pattik, ill. kevesebb jön elő, bár most célzott támadást indítottam ellenük, minden irányból: új krém, szappan, alapozó, de azért ő is kap öt csillagot, biztos közrejátszik. Büdös, de természetes, én ilyesmit sokkal szívesebben használok, mint pl Avonos holt-tengeri iszappakolást, aminek férfi parfüm illata van. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 15.

gale

2012. augusztus 5.

Hááát azért sajnos el nem tünteti a pattanásokat, de az biztos, hogy ezzel jobban gyógyulnak a dögök. Kiváló termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 5.

pink sunrise

2012. július 29.

Jól lehúzta a pattikat,de nekem hámlott körülötte a bőröm ahova tettem.Emiatt addig hanyagoltam a használatát amig mire észrevettem, beszáradt....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 29.

Gyulladáscsökkentők: Azadirachta Indica (Neem) Oil

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A neemolaj Európában még kevéssé ismert, Afrikában és Indiában gyakorta alkalmazott bőrápoló. A neem az ajurvédikus gyógyítás egyik legnépszerűbb növénye. A neemolaj gyulladáscsökkentő és antibakteriális hatású. Fertőtleníti, megnyugtatja és ápolja a gyulladt bőrt. Indiában a bárányhimlős gyermekeket éjszakára a neemfa leveleire fektetik, így csillapítva a betegséggel járó viszkető érzést. Egyes kultúrákban a fogápolást a neemfa fiatal hajtásainak rágcsálása jelenti. Keserű íze miatt – sok más növényi olajjal ellentétben – sütésre és főzésre alkalmatlan. További információ a Wikipédián.