Herbline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: idusmidus, az összetevőket feltöltötte: gale, Módosítva: 2012. augusztus 23.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Hatóanyagai: aloe vera, margosa és bazsalikom.

Kiszerelés: 50g

Ad-Namah

2017. február 11.

A dobozon nekem az van, hogy nappali hidratáló krém problémás bőrre, de összetevő lista szerint a véleményemnek ide kell jönnie.

Kb két hete használom, el lehet mondani, hogy sokat nem hidratál, de hatásosan állítja meg a zsírosodást, akkor is, ha nincs felkenem, így biztos tartós a hatása. A problémás bőrre való arcpakolással használom együtt, így sokat segít, a pórusokat összehúzza, az arcot mattítja, és kellemes érzés viselni. Pattanásom nem lett tőle, és a gyulladást gyorsan lehúzza. Én kb 3100 ft-ért vettem az 50 grammot, de ahogy látom nagyon sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 11.

telelle

2016. január 31.

Nem hidratál sokat, de egyébként szerintem hatásos, egységesebbé teszi a bőrképet. Amit külön imádok benne az az állaga, nagyon kevés is elég belőle és álomkönnyű eloszlatni. Az illatát is szeretem, olyan mint a pakolásnak meg a bőrradírnak, gyógynövényes de nem orrbamászó. Ja és világoszöld :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 31.

Babika20

2014. november 10.

Egy körúti bioboltban jutottam hozzá, kb. 700 ft volt a pici tégely. Az illata a tubusban, sőt még a kezemen is elég gyógynövényes, erős, de amint felkenem elillan, szóval egyáltalán nem hagy nyomot. Azonnal felszívódik, szóval rögtön lehet is rá sminkelni. Kicsit le is mattít, utána puha lesz a bőröm. Hidratáló hatása talán nem télire a legalkalmasabb, de egyelőre megteszi. Pattanások tekintetében szerintem se több, se kevesebb nem lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 10.

kukac

2014. január 2.

Nekem sajnos a bőröm zsírosodásán nem segített. Tény, hogy sokkal kevesebb pattanásom van, de ezt nem feltétlenül ennek a krémnek tudom be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 2.

elizabett85

2013. május 11.

Én is nagyon imádom ezt a krémet. Nekem állandóan kijönnek a patijaim, mióta ezt a krémet használom azóta nagyon minimálisra csökkentek. Én éjszakára használom és mást használok nappalra. Továbbá használom a pakolását is problémás bőrre és az is szuper jó!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 11.

micsodacicalany

2013. április 15.

Nagyon jó ez is, ezt használom alapozó alá (néha, a száraz területekre egy kis Herbline nappali bőrtápláló krémmel együtt), mattít is, a pattanásaim nem "szívják meg" magukat krémmel, nem gyulladnak be újra, segít a gyógyulásban, ill. kevesebb is jön elő mostanában. Picit hidratálhatna jobban, de ahogy közeledik a tavasz, azt vettem észre, hogy már nincs szükségem nehezebb krémekre. Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 15.

jbenocs

2013. február 19.

A hozzá való pakolással együtt használom. A hiperérzékeny bőröm is bírja ami nagyon ritka, pláne gyógynövényes krémeknél. Mikor először fölkentem zsírosnak éreztem, de ahogy bemasszíroztam, a bőröm teljesen beszívta és órákon át gyönyörű matt maradt az arcom. Néha a Hidra-5 gél is bevetem ha kicsit húzódik a bőröm. Nagyon megérte, újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 19.

gale

2012. augusztus 5.

Enyhén zsíros, de vízhiányos, mindenre kipattogzó bőrre nagyon javaslom. Tökéletesen hidratál, miközben egyáltalán nem zsírosít. Én már a második tégelyt használom, nálam biztos "újravevős" kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 5.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Azadirachta Indica (Neem) Oil

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A neemolaj Európában még kevéssé ismert, Afrikában és Indiában gyakorta alkalmazott bőrápoló. A neem az ajurvédikus gyógyítás egyik legnépszerűbb növénye. A neemolaj gyulladáscsökkentő és antibakteriális hatású. Fertőtleníti, megnyugtatja és ápolja a gyulladt bőrt. Indiában a bárányhimlős gyermekeket éjszakára a neemfa leveleire fektetik, így csillapítva a betegséggel járó viszkető érzést. Egyes kultúrákban a fogápolást a neemfa fiatal hajtásainak rágcsálása jelenti. Keserű íze miatt – sok más növényi olajjal ellentétben – sütésre és főzésre alkalmatlan. További információ a Wikipédián.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak