Herbline

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gicza4, Módosítva: 2012. április 2.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Gél állaga miatt könnyen felszívódik.

sailorluna

2018. szeptember 5.

tetszik az aloe, méz és mandulaolaj tartama, valamint az illatmentessége. hidratál, nem irritál, gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzetet, lehet rá sminkelni, de néha kicsit ragacsos marad. nem látom, hogy segített volna a karikákon, bár nem is hiszem, hogy erre egy kozmetikum képes lenne. nem rossz cucc, de nem vettem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

malvada

2017. október 10.

Először nagyon elégedett voltam vele, azt gondoltam, újravevős lesz. Szépen beszívódott, lehetett rá sminkelni. Aztán jött a parlagfűszezon, amire allergiás vagyok, iszonyúan viszket a szemem, nagyon sokat és erősen dörzsölöm. A kidörzsölt szememre rákentem és csillagokat láttam, annyira csípett, irritált. Mire viszont véget ért az allergiaszezon (kb két hónap), addigra elvesztette nedvességtartalmát, kemény és ragacsos lett, úgyhogy a maradék a kukában landolt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 10.

Golyakalifa

2017. szeptember 4.

Új csomagolásban kaptam. Nekem elsőre elég sokkoló volt, hogy ennyire géles és átlátszó, de a kevés összetevő miatt elhiszem, hogy natúr termék. Több mint egy hónapja használom, nagyon látványos változást nem tapasztaltam. :) Minden este kenem, bár itt olvastam, hogy valaki nappalra használja (?!). Lehet tesztelem ezt a módszert, hátha jobban beválik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

eprek

2015. szeptember 21.

kellemes állagú, könnyen beszívódó gél, mély ráncaim még nincsenek, azt hiszem első szemránckrémnek pont jó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 21.

Regina59

Korcsoport: >54
2014. július 16.

Nekem nagyon bevált ez a gél. Elégedett vagyok vele, mert könnyen kenhető, gyorsan beszívódik, könnyű gél állagú és egész nap hidratálja, puhán tartja a szemkörnyékemet. 25 g-os kiszerelés 2490,-Ft /a Goloka webáruházból rendeltem/. Mivel kevés kell belőle, így sokáig elég lesz. Az összetevői is nagyon szépek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. július 16.

mstindigo

2013. november 29.

Nagyon kicsapta a szemem, viszketett, csípett, és fájt. Nincs valami sok összetevője, jó lenne tudni, melyiket nem bírtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 29.

Gicza4

2012. március 21.

Nagyon szeretem ezt a terméket. Mert elérhető áron van, jól felszívódik és mert ájurvédikus!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 21.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel
Hidratálók: Honey

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak