Herbsgarden

Ár:   9990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hofeherke, Módosítva: 2019. június 5.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

• A szérum magas kis és nagy molekulájú hialuronsavtartalma nedvességmegkötő képességének köszönhetően feltölti a sejtek közti mátrixot, így mély és tartós hidratálást nyújt.
  • Bio-aktív növényi hatóanyagai beépülnek a bőr mélyebb rétegeibe, így a bőr feszesebbé és teltebbé válik. Serkenti a kollagén termelődését fiatalosan rugalmas arcbőrt eredményezve.

Szépség

2019. augusztus 1.

Időszakosan használom a Hialuron szérumot. Inkább kúraszerűen 1 adagot elkenek a krém alá. Látványos a változás. Szeretem, mert 4 féle rózsakivonat van benne. És teljesen bio a termék. Nekem ez sokat jelent! Nagyon jó kombinálni a hidratáló pakolásukkal.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 1.

Hofeherke

2019. június 13.

Könnyű, zselészerű, rózsás illatú szérum. Érezni, ahogy beszívódva hidratáltabb, rugalmasabb a bőr. Én a nappali krémjükkel együtt használtam és meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 13.

Antioxidánsok: Ferulic Acid
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Hyaluronic Acid
Vitaminok: Panthenol

Nem hivatalos INCI név. A fehár rózsa virágjának desztillálásával készítik. A többi rózsavízhez hasonlóan bőrkondícionáló, bőrvédő hatású összetevő.