Herbsgarden

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: KissViktoria, Módosítva: 2018. április 9.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Kíméletesen távolítja el a sminket, napi szennyeződéseket, hidratálja a bőrt.

Hofeherke

2019. június 3.

Olyan, mintha bekrémezték volna az arcom, puha és hidratált utána. Nagyon kellemes használni, tényleg érdemes vizes vattára tenni. Én nem annyira éreztem a kókuszt, de visszafogott, finom illata van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 3.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Panthenol