Hermès

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sephira, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. április 16.

Lelőhely:   parfümériák, online

Concentré d'Orange Verte a Hermes ház citrus-aromás illata nők és férfiak számára 2004-ből Jean Guichard által narancssal, gyantával, pacsulival, bazsalikommal és cédrussal.

Illatcsalád: Citrusos-aromás

Illatjegyek: Narancs, Gyanta, Pacsuli, Bazsalikom, Cédrus.

Piri11

2016. december 17.

Ííííííí, nekem ő nagyon nem nőies. Nagyon kellemes citrusos illata van, amibe borotvahab illat keveredik, legalábbis az én orromnak. Ettől és szerintem a bazsalikomtól én inkább férfin tudom ezt az illatot elképzelni. Annak viszont nagyon vadító :) Olyan jól ápolt, éppen most borotválkoztam és szexre vagyok éhes pasi illata van :)))
Valami nagyon finoman a Gres Cabochard illatát érzem a mélyén, de lehet, hogy megcsalnak az illat emlékeim.
Fini illat pasiknak :-)!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 17.

Fini illat pasiknak :-)!

HDR

2016. szeptember 19.

Az Elemi Szerelem "illata". Kulonleges, mint nekem minden Hermes. Valoban keserunarancs illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 19.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Citral, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Geraniol, Farnesol, Citronellol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.