Hermès

Ár:   36 040 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sephira, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. április 25.

Ár:   36 040 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Az Eau de Narcisse Bleu egy modern EDC a nárcisz és az értékes fás jegyek keverékével.

Illatcsalád: Virágos

Illatjegyek: Nárcisz, Fás jegyek.

MesMess

2020. július 22.

már régóta megvan, hála egy kedves krémmániásnak. Alapvetően nagyon szeretem a Hermès illatait, így ezt is. Nem tudom, milyen a nárciszillat, ez egy zöldes-púderes alapú, enyhén virágos cologne( rajtam). Tetszik, uniszex is és alkotás is, de nem gyakran hordom, mert valami szappanos íz van tőle a számban. Ettől függetlenül tőlem 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 22.

mona82

2019. március 21.

Lágy, virágos, puha illat, igazi Hermés hangulat. Ruhán egész tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 21.

Lágy, virágos, puha illat, igazi Hermés hangulat. Ruhán egész tartós.

TFerenc

2016. szeptember 21.

Nincs "Wahh" faktor, de eléggé kellemes unisex illat. Kifújáskor erőteljes, picit poros virágillat árad szét. Kicsit fanyar, mint édes, ezért is alkalmas az erősebbik nemnek is, de a Clint Eastwood típusúak inkább hanyagolják :) Mint a legtöbb parfümnek, ennek is az idő a fő ellensége, bár tartósabb mint némely Hermes. Négy fújás azért kettő órát kibír.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 21.

Laci

2014. május 31.

Nagyon finom, könnyed, kifinomult illat. Engem a Prada Infusion sorozatára emlékeztet, a leszáradása egész hasonló. Cologne-hoz képest elég tartós. Nem rossz, de van jobb Hermès.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 31.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.