KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Hermès

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Laci, az összetevőket feltöltötte: masiki, Módosítva: 2016. június 4.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatjegyek: narancs, grapefruit, feketebors, geránium, rózsa, pacsuli, vetiver, benzoin, cédrus

mikkamakka75

2017. június 14.

Nem tudok ès nem is szeretnèk nagy szavakat írni ehhez az illathoz... màr mindent leírtak elöttem. Elég hozzà az, hogy ma, èletemben elöször megkèrdeztem egy idegen fèrfit, milyen illatot hasznàl. Annyira el van talàlva, annyira minden benne van, amit èn egy fèrfiillatban szeretek, hogy ùgysem talàlnàm rà a megfelelö szavakat. Tökéletes. Nagyon 5 csillag 😍

Ja ès a hatvanas napbarnított playboyba, akit ma letàmadtam, hogy milyen parfümöt hasznàl, majdnem szerelmes lettem 😅 De nem azèrt mert napbarnított volt. Hanem mert ezt az illatot viselte 😜

mikkamakka75
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 14.

La-Fee

2017. február 15.

"Ez az igazi" férfi illata. És ezt a viselője is érzi! Minden benne van. Kalandvágyó, csábító, nyers, vad, természetes, tudatos, gyengéd, fészket adó biztonságos. De nem nyugszol meg tőle ..nem, mert ha megérzed és ha éppen kétségeid is voltak, elvesztél, véged van, gondolkozol, szinte kétségbe esel!
Az illat maga a nyers föld, a kapor, bors, de próbálom részletezni..
Árnyékos fás friss erdő, zölden fényes mámorában, gyors folyású hűs patak mellet , mohás kővel a mélyén fűszereket morzsolok...előjön a bors is.. nincs menekvés egy ilyen okos, érett, egyenesen érztelmeket kihozó illat elől..Szereleem!

La-Fee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 15.

Az illat maga a nyers föld, a kapor, bors, de próbálom részletezni..

Tessa

2016. december 12.

Nagyon fincsi pasi illata van, de szerintem tudni kell viselni. Egyszerre finom, érzéki és egyszerre erős, markáns. Szerintem igazán különleges, egyedi darabról van szó. Tehát lányok, hölgyek - tessék egyet beszerezni a pasitoknak, párotoknak. Rábízni magatokat erre az illatra és hagyni, hogy újra szerelembe essetek!

Tessa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 12.

gyik

2016. szeptember 22.

Nagyon kellemes, tartós illat. Olyan igazán férfias, de nem durva macsós módon. Van jelleme és tartása. Pasimnak vettem, hogy érezzem az illatot néha napján:-) Szeretem...és az illatot is...:-)

gyik
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 22.

hlszdnl

2016. május 17.

Az illat, melyet oly sokan a követendő Férfiasság esszenciájaként tartanak számon...
Az illat, melyben a tavaszi, nedves, buja természet visszaköszön ránk...
Az illat, melyben a vetiver a feketeborssal, és citrusokkal karöltve huncut módon elveszi a nők eszét...
Az illat, melyet az érzékiség dicső voltával társítanak...
Az illat, mely tavasztól kora őszig éli reneszánszát, úgyhogy finom bánásmódot igényel, különösen nyári estéken...
Az illat, melyről nekem egy kellemes eső utáni fűrésztelep illatfelhője jut eszembe...

Szokták mondani, hogy májusi eső aranyat ér. Hermés barátunk szerintem a meleg, kissé fülledt, de enyhén csapadékos, és megnövekedett páratartalmú időben mutatja a legmagávalragadóbb arculatát...mondjuk pont egy májusi esőben...
Egyesek szerint megreformálták, hogy mennyi igaz belőle.. nem tudom. Én 2011-es darabot teszteltem (1haa) de az maga 10 óra orgazmus volt...

hlszdnl
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 17.

Az illat, melyben a tavaszi, nedves, buja természet visszaköszön ránk...
Az illat, melyet az érzékiség dicső voltával társítanak...

Bunozo

2016. március 21.

Láttatok már terminátort sírni a gyönyörűségtől ?
Lehengerlően zseniális mestermű!
Kemény, férfias, emellett szép és finom.
Terminátor romantika, divinációs létélménnyel meghintve.
Ellena egy Jedi, egy mágus aki uralja az erőt.

Bunozo
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 21.

Láttatok már terminátort sírni a gyönyörűségtől ?
Lehengerlően zseniális mestermű!
Kemény, férfias, emellett szép és finom.
Terminátor romantika, divinációs létélménnyel meghintve.
Ellena egy Jedi, egy mágus aki uralja az erőt.

AmberGrace

2015. december 18.

Megvettem magamnak. Igen, nő létemre. Most a barátom is ezt használja. Imádom, hogy rajtam narancsos, fűszeres, meleg ez az illat, a barátomon pedig friss, és fűszeres.

AmberGrace
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 18.

HDR

2015. november 25.

Az edt-bol kaptunk kisebb mennyiseget, ferjem hasznalja. Egyszeruen ujra beleszerelmesedtem a pasiba!!! Ez az illat eroteljes, de nem tolakodoan ferfias, fuszeres, de nem a kisfiusan pimasz fajtabol,hanem annal sokkal minosegibb modon. Isteni a bors es citrusok kontrasztja, amit a tobbi jegy lagyit. Egyszeruen tokeletes. Mint Ő nekem. :)
A tartossaga egyszeruen hihetetlen. Muszaj lesz venni egy uveggel, annyira illik hozza, a szemelyisegehez, meg akkor is ha poloban es farmerben jar dolgozni.
Ez az az illat, amit ha megerzek, tudom,hogy az övé es sok ev utan is pillangok kezdenek repdesni has tájon. Tudjatok, amikor azon bizonyos ferfiu illatat erzitek es azt erzitek vegetek van. Na ez ilyen.

HDR
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 25.

Vuk2

2015. október 23.

Fűszeres, fás, citrusos, mély, édes és krémes. És földes, vagy inkább mint a bányászott sóban a kis kődarabkák.
Felemelő dolog érezni az illatát.

Megjegyzés: a kupak-megoldás nagyon jól néz ki, de mintha kicsit gyorsan párologna az üvegből a parfüm. Más nem tapasztalt ilyet?

Vuk2
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 23.

Felemelő dolog érezni az illatát.

bogczi

2015. szeptember 29.

Amikor először találkoztunk a párommal, képtelen voltam nem a nyakához dugdosni az orrom és mélyen felszippantani ezt az illatot, annyira addiktív. Meg kell jegyezni, hogy az edp és edt között itt óriási különbség van. Az edp számomra gyilkosan addiktív, erősen grapefruitos a páromon, először egy káosz, kaotikus, aztán szépen letisztul egy határozott, férfias és valahol nagyon szexi illattá. Számomra szexi, mert mikor megérzem a páromon, előtör az állatias énem, akkor is, ha nem egy öltönyös típus, legszívesebben darabokra szedném.
Nálam - nőként - telitalálat, az egyik legjobb illat. Mellesleg olyan tartós, hogy akár másnap is érzem rajta.

bogczi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 29.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Hydroxycitronellal, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Lyral, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract, Geraniol, Evernia Furfuracea (Oakmoss Lichen) Extract, Citral, Benzyl Benzoate, Farnesol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.