KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Hermès

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Laci, az összetevőket feltöltötte: masiki, Módosítva: 2016. június 4.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatjegyek: narancs, grapefruit, feketebors, geránium, rózsa, pacsuli, vetiver, benzoin, cédrus

Hermès Terre d'Hermès EDT fújósok
Ár: 1600 Ft, 2400 Ft , Eladó: Lapo
Állapot: 5-10 ml fújósok kiadók belőle, Helyszín: Diósd/Budapest 11. ker. (Savoya Park közelében), fizetés: személyes átvétel, posta, foxpost

kaszasvas

2018. július 26.

Számomra a legjobb férfiillatok egyike. Top kedvenc.

kaszasvas
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 26.

Számomra a legjobb férfiillatok egyike. Top kedvenc.

nyuszo

2018. május 16.

Illatmintát kaptam ajándékba (női illatnak jobban örültem volna),de úgy voltam vele, hogy majd a fiúk elfújkálják... azért hajtott annyira a kíváncsiság, hogy fújjak egyet a hálószoba levegőjébe... és akkor jött a meglepetés :) a kezemre is került belőle egy kicsi, aminek hihetetlen lédús narancsos illata lett! Annyira friss, annyira tiszta, hogy hirtelen azt se tudtam, hogy ez most férfi v. női illat... abban a pillanatban úgy éreztem, hogy megtartom magamnak :) de aztán szép lassan előjött a vetiver földessége és a cédrus megnyugtató melegsége, ami már egyértelmű férfiasságot árasztott női bőrömön, úgyhogy mégis továbbadtam a fiamnak, aki első fújásra beleszeretett....

nyuszo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 16.

Rhodesian Ridgeback

2018. február 2.

A vélemények alapján jobb, kellemesebb illatra számítottam. Ha nem egy drogériában szagolgattam volna meg, még azt is hihettem volna, hogy nem ugyan arról a parfümről van szó. Vagy csak egy utánzatot szagolok, de nem. Arra számítottam, hogy ha már a citrusos jellegek, akkor egy üde, friss illat lesz. Koránt sem. Egyáltalán nem friss. Nehéz, nyomasztó, kissé fullasztóan erős, tataszaggal nyakon öntve.
Az aromaterápiás-olajos-citromfüves masszázsszalonok mellett elhaladva hasonló szagot lehet érezni.
Annak, akinek bejön ez az illat, a tartósságával nem lesz gond. Én alig vártam, hogy hazaérjek és lemoshassam végre a csuklómról, mert nagyon nem éreztem kellemesnek. Talán majd 20 évvel később, amikor már 40+x leszek. Talán. Esetleg.
Az üvege és a kupak zárolása, praktikussága miatt kap tőlem egy kegyelem kettest. És ez a jóindulatom jele.

Rhodesian Ridgeback
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 2.

La-Fee

2017. február 15.

"Ez az igazi" férfi illata. És ezt a viselője is érzi! Minden benne van. Kalandvágyó, csábító, nyers, vad, természetes, tudatos, gyengéd, fészket adó biztonságos. De nem nyugszol meg tőle ..nem, mert ha megérzed és ha éppen kétségeid is voltak, elvesztél, véged van, gondolkozol, szinte kétségbe esel!
Az illat maga a nyers föld, a kapor, bors, de próbálom részletezni..
Árnyékos fás friss erdő, zölden fényes mámorában, gyors folyású hűs patak mellet , mohás kővel a mélyén fűszereket morzsolok...előjön a bors is.. nincs menekvés egy ilyen okos, érett, egyenesen érztelmeket kihozó illat elől..Szereleem!

La-Fee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 15.

Az illat maga a nyers föld, a kapor, bors, de próbálom részletezni..

Tessa

2016. december 12.

Nagyon fincsi pasi illata van, de szerintem tudni kell viselni. Egyszerre finom, érzéki és egyszerre erős, markáns. Szerintem igazán különleges, egyedi darabról van szó. Tehát lányok, hölgyek - tessék egyet beszerezni a pasitoknak, párotoknak. Rábízni magatokat erre az illatra és hagyni, hogy újra szerelembe essetek!

Tessa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 12.

gyik

2016. szeptember 22.

Nagyon kellemes, tartós illat. Olyan igazán férfias, de nem durva macsós módon. Van jelleme és tartása. Pasimnak vettem, hogy érezzem az illatot néha napján:-) Szeretem...és az illatot is...:-)

gyik
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 22.

Bunozo

2016. március 21.

Láttatok már terminátort sírni a gyönyörűségtől ?
Lehengerlően zseniális mestermű!
Kemény, férfias, emellett szép és finom.
Terminátor romantika, divinációs létélménnyel meghintve.
Ellena egy Jedi, egy mágus aki uralja az erőt.

Bunozo
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 21.

Láttatok már terminátort sírni a gyönyörűségtől ?
Lehengerlően zseniális mestermű!
Kemény, férfias, emellett szép és finom.
Terminátor romantika, divinációs létélménnyel meghintve.
Ellena egy Jedi, egy mágus aki uralja az erőt.

AmberGrace

2015. december 18.

Megvettem magamnak. Igen, nő létemre. Most a barátom is ezt használja. Imádom, hogy rajtam narancsos, fűszeres, meleg ez az illat, a barátomon pedig friss, és fűszeres.

AmberGrace
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 18.

HDR

2015. november 25.

Az edt-bol kaptunk kisebb mennyiseget, ferjem hasznalja. Egyszeruen ujra beleszerelmesedtem a pasiba!!! Ez az illat eroteljes, de nem tolakodoan ferfias, fuszeres, de nem a kisfiusan pimasz fajtabol,hanem annal sokkal minosegibb modon. Isteni a bors es citrusok kontrasztja, amit a tobbi jegy lagyit. Egyszeruen tokeletes. Mint Ő nekem. :)
A tartossaga egyszeruen hihetetlen. Muszaj lesz venni egy uveggel, annyira illik hozza, a szemelyisegehez, meg akkor is ha poloban es farmerben jar dolgozni.
Ez az az illat, amit ha megerzek, tudom,hogy az övé es sok ev utan is pillangok kezdenek repdesni has tájon. Tudjatok, amikor azon bizonyos ferfiu illatat erzitek es azt erzitek vegetek van. Na ez ilyen.

HDR
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 25.

Vuk2

2015. október 23.

Fűszeres, fás, citrusos, mély, édes és krémes. És földes, vagy inkább mint a bányászott sóban a kis kődarabkák.
Felemelő dolog érezni az illatát.

Megjegyzés: a kupak-megoldás nagyon jól néz ki, de mintha kicsit gyorsan párologna az üvegből a parfüm. Más nem tapasztalt ilyet?

Vuk2
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 23.

Felemelő dolog érezni az illatát.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Hydroxycitronellal, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Lyral, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract, Geraniol, Evernia Furfuracea (Oakmoss Lichen) Extract, Citral, Benzyl Benzoate, Farnesol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.