KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   19810 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Luxoryshop.com-n 19810 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: andrea.horvath79, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2012. május 14.

Ár:   19810 Ft
Kiszerelés:   50 és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Luxoryshop.com, 19810 Ft

Unisex illat.

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Összetétel: répa, grapefruit, paradicsom, mangó, narancs, bazsarózsa, jácint, lótusz, káka, labdanum, írisz, fahéj, pézsma, tömjén

Ár: 19810 Ft, Eladó: Luxoryshop.com
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:futárszolgálat
Hermès Un Jardin Sur Le Nil TUSFÜRDŐ
Ár: 6000 , Eladó: Krisz78
Állapot: új,nem próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Moszkva tér,Klinikák, Jászai
Hermès Un Jardin Sur Le Nil fújósok
Ár: 1500 Ft,2300 Ft , Eladó: Lapo
Állapot: 5-10 ml fújósok kiadók belőle, Helyszín: Diósd/Budapest 11. ker. (Savoya Park közelében), fizetés: személyes átvétel, posta, Foxpost

estokani

2018. január 15.

Ahogyan én őt érzem:
Egy pillanat alatt belibbenek a nyári csodaországba majd fel, fel és egyre felljebb szárnyalok a boldogságban, már a legfinomabb illatú, puha felhőkön ugrándozom, amikor azt kiáltja Besenyő Pistabá: SAVANYUCUKOR!
...és oda az egész világ. Keservesen nyűszítő kiskutyaként keresem a visszavezető utat, de nyoma sincs. Amilyen magasra repít az utánozhatatlan illatával, a szeretetével, ami körbeleng amikor magamon érzem, olyan durván és kíméletlenül ejt pofával a betonba. Mert ő úgy tűnik el, mintha soha rajtam se lett volna. Semmi szeretlek, jó volt veled, ha akarod még újra jövök utózönge... semmi. Faképnél hagy és megaláz.
Miért, miért, miért???????? :(
A szívem szakad bele, de 3-as

estokani
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 15.

Ahogyan én őt érzem:
Miért, miért, miért???????? :(
A szívem szakad bele, de 3-as

Amea

2017. december 1.

Grapefruit-répa smoothie jégbe hűtve, nyár, vízpart, napsütés, virágzó bazsarózsa (+4 csillag). Meg egy kis citronella szúnyogriasztó (-1 csillag). Frissitő, üde parfüm, de nem a trópusi vonalon, hanem inkább a zöld, folyóparti stílusban. Külön jó pont, hogy semmi naptejes édesség nem rontja az összképet, csak friss, fanyar zöldségek.(+1 csillag)
Nagyon kellemes, nem tolakodó illat. Szerintem unisex, én legalábbis simán el tudom képzelni egy napbarnított pasin is.
Finom kis citrusos üdeség. Ha én választhatnék, inkább ilyet illatolnék az utcán meg a buszon, mint a kókuszos vattacukorfelhőket.

Nyári update: Ennyi pénzért nem testpermetet szerettem volna. Botrányos, nulla tartósság. Sem bőrön, sem ruhán, sehol nem marad egy félórát sem. Az illata fantasztikus, de ez így nagy csalódás.

Téli update: Ez a parfüm nem bírja a párás meleget, viszont hűvösebb időben egész tartós. Nagyon megszerettem, valószínűleg újraveszem, ha egyszer elfogy. És csak késő ősztől tavaszig fogom használni :) Visszakapja a csillagjait.

Amea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 1.

stylo

2017. november 3.

Használom egy ideje. Nekem valahogy télen sokkal jobban beválik. Azt nem tudom, mitől uniszex...férfiakon azért nagy merészség lenne.
Csajos illat. Kicsit elvontabb nőknek jobban áll.

stylo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 3.

Csajos illat. Kicsit elvontabb nőknek jobban áll.

mona82

2017. szeptember 21.

Duty free-ben szaglásztam és "locsoltam" be magam vele mert ez valami isteni!!!Abszolút nem szeretem a citrusos illatokat,de ebben van valami svédcsavar,talán a labdanum,finom friss de nem az a bántóan éles,hűvös időben is simán működik rajtam és 7-8 óra múlva is érzik.Szerelem :)

mona82
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Asianlover

2017. augusztus 26.

Az egyik kedvenc hűsítő, friss illatom. Nincs mondjuk sok belőlük, azt meg kell, mondanom :D a citrusos illatokat kifejezetten nem kedvelem, egyszerűen nem érzem őket elég nőiesnek. A bőrömön ez is elég erősen adja a citronellát, de a frissesége és a mediterrán nyugalma miatt megbocsátom neki. Nekem ez az illat mindig egy árnyékos fát juttat eszembe Toszkánában, a háttérben zúgnak a kabócák. Relaxálós nyári hangulat.

Asianlover
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

googles

2017. augusztus 22.

Szeretnem kellene, ám mégsem. Pedig jó lett volna. Biztos a répa meg a zöldségek. Nekem ez túl nyers, szinte vegán :)

googles
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 22.

Nayame

2017. augusztus 22.

Ajándékba kaptam a parfümöt, és időbe telt mire összebarátkoztunk, azóta viszont a kedvencemmé vált. Igazi tavaszi-nyári illat, nem megszokott összetevőkkel. Valóban érezni a zöldségeket, de ez engem egyáltalán nem zavar, és nem is érzem zavaróan dominánsnak őket. Sajnos tényleg nem nagyon tartós az illata, viszont nem szeretem, ha illatfelhő vesz körbe, ezért nekem ez így tökéletesen megfelel. Abszolút kedvenc!

Nayame
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. augusztus 2.

Guerlain Teazzurájára emlékeztet, ami az egyik kedvelt illatom...Sajnos abban is hasonlóak, hogy kevésbé tartós, pedig csodálatos eleganciával indul. Szép a neve is, jó lenne tudni, hogy a Nílus melyik része lehet, ami a névválasztást inspirálta és egyszer egy ilyen kertben közelről is érezni mindazt, amit az üvegbe zártak... Azt hiszem hajlanék akár arra is, hogy a további KM-es véleményeimet is onnan írjam...Ha ragaszkodóbb lenne, egyértelműen ötöst érdemelne!

Fiorentina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

szilva82

2017. május 11.

Nem is tudom miért nem véleményeztem eddig....hisz remegek az illatáért...:)
Nekem ez az illat Szemiramisz függőkertje...:)
És én nagyon szeretem a csodákat....:)

szilva82
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 11.

Nem is tudom miért nem véleményeztem eddig....hisz remegek az illatáért...:)
Nekem ez az illat Szemiramisz függőkertje...:)
És én nagyon szeretem a csodákat....:)

Gabriella76

2017. április 4.

Ahh...imádom az illatát! Elképzelni sem tudnám férfiparfümként. Üde, zöld, friss. Elsőre évtizeddel ezelőtt barátnőm egyiptológus anyukáján éreztem, akivel egy brit botanikus kertben sétáltunk s mi, a társaságában lévők hirtelen keresni kezdtük, milyen virágnak van ilyen fantasztikus illata...ugyanis a frissen vásárolt parfümjét ott próbálta ki. :D Én meg rögtön felismertem, ez az én illatom! Be is igazolódott, azóta is szeretem. Egy kert a Nílus partján? Nos, van benne valami! A vizes, zöld jegyek adják azt a hangulatot, amit ott is érez az ember. Egyet sajnálok, hogy az illata nem elég tartós... Pár éve szezonálisan volt egy testharmat verzió, azóta is bánom, hogy nem vettem belőle egy nagyobb mennyiséget, mert jóval tovább maradt a bőrön.

Gabriella76
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 4.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Hydroxycitronellal, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Linalool, Citral