KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   19810 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Luxoryshop.com-n 19810 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: andrea.horvath79, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2012. május 14.

Ár:   19810 Ft
Kiszerelés:   50 és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Luxoryshop.com, 19810 Ft

Unisex illat.

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Összetétel: répa, grapefruit, paradicsom, mangó, narancs, bazsarózsa, jácint, lótusz, káka, labdanum, írisz, fahéj, pézsma, tömjén

Ár: 19810 Ft, Eladó: Luxoryshop.com
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:futárszolgálat
Hermès Un Jardin Sur Le Nil TUSFÜRDŐ
Ár: 6000 , Eladó: Krisz78
Állapot: új,nem próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Moszkva tér,Klinikák, Jászai
Hermès Un Jardin Sur Le Nil 10 ml fújós
Ár: 2.500,- plusz foxpost vagy postán maradó , Eladó: havana74
Állapot: Eddig bontatlan saját üvegéből frissen fújt, minőségi üveg fújósba, Helyszín: Kaposvár, fizetés: előreutalás után küldöm

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Rhodesian Ridgeback

2018. július 9.

Hallgatnom kellett volna a megérzésemre, és nem vakon megvenni. Már megint bedőltem annak, hogy „uni” – így arra gondoltam, hátha esetleg, ééééés' megint csak nem. Egyszerűen nem működnek rajtam az uni illatok, pedig nem vagyok egy Jason Momoa-féle alfahím. (Ennél a márkánál a Voyage (EDT & EDP) se működött rajtam.) Nem is tudnám magamon viselni.
Odaadtam anyámnak, neki tetszett. Szerinte tökéletes nyári illat. Szerintem ez inkább női illat. Tényleg nem személyeskedés, de férfiasságot talán csak nyomokban tartalmazhat az a férfi, akin ez az illat egyáltalán működik. Azt hiszem, elengedem ezt a márkát. Nem kísérletezek vele többet.

Rhodesian Ridgeback
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 9.

nekoSX

2018. július 7.

Nagyon szeretem olvasgatni a parfümökről a Krémmániás véleményeket, annyira jókat lehet találni, hogy szinte érzi az ember az illatot is. Ebből a parfümből is így került hozzám egy kis Notino-s minta, hogy olvasgattam az előttem írókat.
Tulajdonképpen gimnazista korom óta csak Dior és Kenzo parfümöket használtam, alkalom szerűen, és valahogy sosem éreztem szükségét új márkák beszerzésének. De megakadt a szemem ezen a répa-paradicsom-gyümölcs virágos katyvaszon és szerettem volna egy vagány, vidám, kicsit a tucatból kitűnő illatot nyárra. Na meg milyen is ha az ember répaszagú lol, ezt ki kellett próbálnom.
Több hete ismerkedünk és tényleg ott vannak a zöldségek finoman, de nekem ezek a répák és petrezselymek édesek. Nem igazán ezt vártam, valami extravagánsat-merészet gondoltam, de ez sajnos nem az. Nem is tucat illat, azt el kell ismerni és határozottan kellemes, még nőcis is ezzel az édességgel, de nekem valami több kellene, több zöld-több friss-több merészség a viseléséhez. Keresgélnem kell még ez ügyben...

nekoSX
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 7.

Mse

2018. június 26.

Ajándékba kaptam, szeretnem kellene, de valahogy ez mégsem az az illat, ami nélkül ne tudnék élni. Pedig finom, friss, nyári, mindig megérzem az utcán, ha valaki ezt használja. Először zöldséget érzek, után válik citrusossá, egzotikus, frissítő, zöld illat.
De nem lett szerelem.

Mse
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 26.

De nem lett szerelem.

Whiteorchid

2018. június 22.

Rajtam petrezselyem(gyökér) illat sajnos, ami nálam parfümként kizárt.

Whiteorchid
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 22.

Rajtam petrezselyem(gyökér) illat sajnos, ami nálam parfümként kizárt.

Angel13

2018. június 10.

Nagyon finom, friss illat, nyárra elengedhetetlen! Kedvenc kánikulai illatom a Moschino Funny melett.

Angel13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 10.

Yeticica

2018. június 9.

Ajandekba kaptam par ml-t ismerkedes celjabol, de ezt a fiukat (nekem hatarozottan egy fiucska) halar elhajtom. Finom friss, citrusos, jol esne a melegben, es direkt nem neztem meg az osszetevoit, hanem mrobalta rajonni mi a turot erzek benne, ami ne szokvanyos. Hat turo epp nincs benne, de a repa lesz az! Muhahahhaha!
Ket etel van amivel engem a vilagbol ki lehet uldozni : a sargarepa es a sargadinnye. Nem vagyok veluk kompatibilis. (Sem az ‘andouillette’-el de az egesz mas kategoria es oszinten remelem, soha senkinek nem fog eszebe jutni parfumben ilyesmit alkotni).
Itt bukott el kettonk kapcsolata, nem akarok a nagymamam spejz-szagara hasonlitani.
Mindemellett el tudom kepzelni, hogy nagyon kellemesen husit nagy hosegben. Arra viszont nekem van mas illatom. Halovany 3-aska.
(Es egesz nap vihogni fogok az itt olvasott egyik jellemzesen, besznyopistabacsival 😂)

Yeticica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 9.

La-Fee

2018. június 3.

Monsieur Li járt a fejemben, hogy megveszem, de ő lett helyette. Mindkettőt próbáltam már kánikulában, igaz pár napot csak és rajtam gyönyörűek lesznek szerencsére. A nilusi kert viszont most sokkal frissebb tisztább lett rajtam!
Szeretlem Hermés illatait, mert meghökkentően természetesek, nemesek és egyediek. Rajtam párás, friss, életvidám illat lesz, abszolút kiegyensúlyoz és helyrezzökkenti a belső békém :) Nem az első és nem.az utolsó Hermés illatom az biztos! Aromaterápia mind!

La-Fee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 3.

Asianlover

2018. május 7.

Update: Idén már májusban elértük azt a hőfokot, amikor megkívántam ezt a citrusos frissességet! Még mindig imádat, főleg, hogy én intenzíven érzem a répát is benne, és ettől igazán különleges számomra ez az illat. Nagyon kíváncsi leszek, hogy jövő héten az új Light Blue Italian Zest milyen helyezést ér el az összehasonlításban. Idén sokkal nyitottabb vagyok a citrusokra, meglátjuk!

Az egyik kedvenc hűsítő, friss illatom. Nincs mondjuk sok belőlük, azt meg kell, mondanom :D a citrusos illatokat kifejezetten nem kedvelem, egyszerűen nem érzem őket elég nőiesnek. A bőrömön ez is elég erősen adja a citronellát, de a frissesége és a mediterrán nyugalma miatt megbocsátom neki. Nekem ez az illat mindig egy árnyékos fát juttat eszembe Toszkánában, a háttérben zúgnak a kabócák. Relaxálós nyári hangulat.

Asianlover
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 7.

csakmoni

2018. április 16.

A Kertek közül a Mediterrán tetszik, bár inkább csak szagolgatom, magamra fújva túl karakteres, kemény. A többiben van valami számomra kellemetlen, a bőrömön egyszerűen nincs jó illatuk. Kár, mert rajtam nagyon tartósak, és van hatósugaruk is,

csakmoni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 16.

Grafitzsiraf

2018. február 12.

Amikor először megszaglásztam, azt gondoltam: ez az! Megleltem életem parfümjét (sokszor gondoltam már ezt :) ). Csodálatos illata van, rajtam azonban kicsit sem tartós (ezért a 2 pont), lehet nyár, lehet tél. Csak szagolgatásra elég drága.

Grafitzsiraf
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 12.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Hydroxycitronellal, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Linalool, Citral