HiGeen

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lino, Módosítva: 2018. augusztus 31.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Fürdőtermékek

Antibakteriális hatású folyékony szappan és tusfürdő - Kék virág

Minden bőrtípusra ajánlott, Ph-semleges folyékony szappan és tusfürdő, melynek glicerin tartalma a bőrt puhává és bársonyossá teszi.

Eltávolítja a szennyeződést és a kellemetlen szagokat, antibakteriális hatásánál fogva csökkenti a mikrobák számát.

Editkacsa

2016. július 16.

Az én bőröm sajnos nem bírta kivörösödött és égett tőle így kuka lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 16.

Az én bőröm sajnos nem bírta kivörösödött és égett tőle így kuka lett.

generalnagy

2016. május 4.

Isteni az illata, alaposan tisztít, könnyen használható a pumpás fej miatt. Mi nagyon szeretjük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 4.

ebabucci

2015. június 24.

Kád tisztításra, felmosásra tökéletesen alkalmas. Ha kezet mosok vele, kb olyan, mintha Domestossal mosnám, hihetetlenül szárít, nagyon drasztikus. Szerintem a DM-ben rossz polcra tették :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 24.

rb09

2014. május 4.

Nagyon jó szappan, nem szárítja a kezem, az illata is isteni, emlékeztet valamire gyerekkoromból csak még nem jöttem rá mire. Tusfürdőnek nem használom, nem tesz jót a bőrnek, ha antibakteriális termékkel tusolunk minden nap! De kézmosásra tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 4.

Sándor777

2014. április 1.

Nagyon különleges egyedi illat, eddig tescoba vettem de most figyeltem hogy már a Rossmann is forgalmazza. Nem szárítja a bőrt, folyékony szappan és tüsfürdő is egyben. És ami nem mellékes hogy nagyon kedvező az ára.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 1.

annapanni

2013. október 28.

Ezeket de szerettem régebben, a szantálfás illata tetszett talán a legjobban. Tusfürdőnek kicsit szárított, nem tudom tényleg hatékony-e kézmosáshoz, de én elhittem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 28.

Lino

2013. szeptember 29.

Csak kezet mosni használom. Jó az illata és jól tisztít. Nem szárítja a kezem, de ha éppen ki van száradva akkor nem puhítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 29.