HiGeen

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: whyteangel, Módosítva: 2018. augusztus 31.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Fog- és szájápolók

Baktérium és gombaölő hatású anyagokat tartalmaz, amelyek segítenek megakadályozni a fogkőlerakódásokat.

Segít megvédeni a fogakat és a fogzománcot.

Friss leheletet biztosít.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Mallory88

2014. március 31.

A dohányosoknak valót használom mert annak van a legjobb íze szerintem. Kellemes gyümölcsös és hosszantartó kellemes szájízt hagy maga után. HiGeen fogkémmel együtt használva a legjobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 31.

whyteangel

2013. február 24.

Itt látva az összetevőket, kicsit elbizonytalanodtam, mert én gyakran használom. Nekem mentás van, ez kellemes szájízt ad, nem túl erős, de azért érezhető. Viszont nem hiszem, hogy újra veszem, annak ellenére, hogy nagyon olcsó volt, 600 Ft körüli áron vásároltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 24.

Tartósítószerek: Triclosan