HiGeen

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Mallory88, az összetevőket feltöltötte: Titia, Módosítva: 2018. augusztus 31.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Vízhiány

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Titia

2017. augusztus 5.

Rettenetesen büdös!! Ilyen büdös folyékony szappannal még soha nem találkoztam. Engem a 80-90 éves öregurak szúrós arcszeszére emlékeztet. Kivételesen nem szagoltam meg vásárlás előtt, ezért nagyon pórul jártam vele. Szeretem ezeket a szappanokat, mert ezek szedték le a pattanásokat az arcomról, amik még a bőrgyógyász által felírt krémre sem múltak, de ezzel biztosan nem mosnám meg az arcomat, csak kézmosásra használom. Alig várom, hogy végre elfogyjon, soha többet nem veszem meg ezt az illatot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

Földes Anett

2014. június 10.

Eredetileg kézmosónak vettem.....de amikor megéreztem az illatát, tudtam, hogy tusfürdőnek is ki kell próbálni. Az illata isteni! Igazi fás illat (mármint nekem az), nem kimondottan női illat...hanem inkább férfi...nőként nem tudom, miért tetszik az illata...mennyei! Abban már nem vagyok biztos, hogy túl egészséges tusfürdeni ilyen antibakteriális cuccal, reménykedem benne, hogy nem vágja tönkre a bőrömet. Kell utána testápoló, mert szárít, akárcsak a legtöbb tusfürdő. Én az illata miatt adok 5 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 10.