HiGeen

Ár:   750 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Tesco, Rossmann, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Crystal, az összetevőket feltöltötte: Greta, Módosítva: 2018. augusztus 31.

Lelőhely:   Tesco, Rossmann, DM
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Baktérium, gomba és vírusölő (baktericid, fungicid, virucid, tuberkulocid)

Biológiailag lebomló termék. Számos illatban kapható.

Összetevők (nem szabványos INCI lista): 70% etilalkohol, glicerin, C10-C13 alkyl akrilate crosspolimer, A -és E -vitamin, illatanyag, színezék, víz

Destina

2019. június 6.

Kellemes az illata, nem ragad tőle a kezem és nem szárítja, emellett gyorsan beszívódik. Praktikus a mérete, kisebb táskában is elfér. A piros gyümölcsöset és a citromosat próbáltam, mindkettő nagyon jó. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 6.

anyujobbantudja

2019. április 16.

A legjobb. Próbáltam már egy rakatnyit de ez lett a nyerő. Nem az a borzalmas kórház illat, mondjuk jó drága is, de legalább tényleg tisztának érzem tőle a kezem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

eeeee

2019. január 17.

Nagyon jó kézfertőtlenítő, ahogy többen is leírták már nem büdös, nem ragad, nem szárít és táskabarát. Kategóriájában a legjobb, többször újravettem, később áttértem a gyerek verziókra a még finomabb illat és az ízmentesség miatt. Ez utóbbit, úgy értem, hogy ha evés előtt használom se lesz véletlenül se keserű tőle a kezem és ezáltal az ennivalóm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 17.

rekucccc

2019. január 17.

Szeretem ezt a kézfertőtlenítőt, csak ezt használom, mert nincs alkohol szaga, gyorsan beszívódik, nem szárít és ragacsos érzetet sem hagy maga után:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 17.

vfruzsina

2019. január 17.

Nagyon szeretem! Általában ezt veszem újra.
(Plusz info: egyetemen csináltunk tenyésztést, ami kimutatta, hogy tényleg eltávolít MINDENT a kezünkről!, ezzel szemben voltak olyan termékek,amiknél látszódott, hogy bizony hagy némi bacit a kezünkön. Ráadásul amit én akkor vittem magammal azt a példányt az ázsia centerben vettem, és még az is jónak bizonyult !! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 17.

Nagyon szeretem! Általában ezt veszem újra.

Vattacukor1990

2018. december 25.

Amíg suliba jártam, rendszeresen használtam ezt a kézfertőtlenítőt, mindig volt egy a táskámban és a csoporttársaim körében is nagyon elterjedt volt. Végigpróbáltam pár illatban. Volt gyümölcsös, citromos, óceános, sőt még a gyerekeknek készült változatot is előszeretettel kenegettem a kezeimre. Bármikor szükségét éreztem, csak nyomtam egy kisebb mennyiséget a tenyerembe és egy fél perc alatt hatástalanítva voltak a bacik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 25.

HDorina

2018. november 15.

Táskabarát csomagolás. Nekem a vegyes gyümis illatú volt, teszett a rózsaszín színe és az illata is jó. Bármikor utazás közben amikor szükség van rá csak előkapom és mégsem az a fertőtlenítő szaga van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 15.

Floree

2018. október 29.

Most vettem én is egy ilyet (Together in...love), miután elfogyott a réges-régi Snonas kézfertőtlenítőm. Furcsa és szokatlan illata van, de kedvelem. :) Meg kell szoknom. De a bőrömet nem szárítja és hamar megszárad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 29.

sailorluna

2018. szeptember 5.

mindig van egy a táskámban. nem szárítja a bőrömet, sokáig elég egy tubus, és kellemes illatokban, sőt, illatmentesen is kapható.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

Kitti199609

2018. augusztus 14.

A gyümölcsöset szoktam használni,szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

A gyümölcsöset szoktam használni,szeretem.

Antioxidánsok: Retinol, Tocopherol
Vitaminok: Retinol, Tocopherol