HiGeen

Ár:   750 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Tesco, Rossmann, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Crystal, az összetevőket feltöltötte: Greta, Módosítva: 2018. augusztus 31.

Lelőhely:   Tesco, Rossmann, DM
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Baktérium, gomba és vírusölő (baktericid, fungicid, virucid, tuberkulocid)

Biológiailag lebomló termék. Számos illatban kapható.

Összetevők (nem szabványos INCI lista): 70% etilalkohol, glicerin, C10-C13 alkyl akrilate crosspolimer, A -és E -vitamin, illatanyag, színezék, víz

bernadettu

2021. január 12.

Rossmanban vettem egy piros gyümölcsös illatút, és jelenleg is több drogériában elérhető valamelyik változata ,így nem igazán helytálló, hogy már nem gyártják, lehet hogy ezt az illatkombinációt aminek a képe feltöltésre került azt nem lehet már kapni, de másfajta van az biztos.
Nem igazán tudom, miért van tele kis golyókkal a gél, nem szárította a kezemet és remélhetőleg hatása is van, de nem ezt fogom újravenni, ha más is elérhető a drogériában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 12.

picur0306

2020. november 25.

Én szeretem, nem marja a bőröm :) Amúgy most is lehet kapni, tegnap láttam a Rossmannba és a Pingvin patikában, de a Benuban is hirdetik, nem tudom ki találta ki, hogy nem gyártják, egész évben láttam drogériákban csak a covid miatt tünt el, mert elkapkodták, ennyi :) http://www.higeen.co/EN/Default.aspx ....itt a hivatalos oldaluk is

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 25.

egyno

2020. június 7.

Jó kis kézfertotlenito, nem o a kedvenzem, lehet az illata miatt, de teszi a dolgát, ezért megvan az 5 csillag

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 7.

mlexa

2020. január 19.

Próbáltam egy pár másikat, de ez a legjobb. Sajnálatos, ha már tényleg nem gyártják. Nekem citromos illatú van még belőle. Pillanatok alatt beszívódik, nem hagy ragacsos érzést. Az illata nagyon kellemes és kellően tisztának érezni a kezeket utána 😀 Drágább termék, de nagyon sokáig elég. Jó szolgálatot tesz utazások alkalmával, kis mérete miatt abszolút táskabarát!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 19.

Aprile

2020. január 19.

Nagyon szerettem, maximálisan tisztának éreztem tőle a kezeim. Amint eldolgoztam a kezeimen, csak pár másodpercet kellett várni, és semmilyen más érzés nem maradt utána, csak a tisztaságé. Nem volt olcsó, de nagy adag volt, sokáig kitartott, nem ragadt és pluszban az illata is szuperfincsi volt. Sajnálom, hogy megszűnt. Az én kedvencem a vegyes gyümölcsös volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 19.

Destina

2019. június 6.

Kellemes az illata, nem ragad tőle a kezem és nem szárítja, emellett gyorsan beszívódik. Praktikus a mérete, kisebb táskában is elfér. A piros gyümölcsöset és a citromosat próbáltam, mindkettő nagyon jó. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 6.

anyujobbantudja

2019. április 16.

A legjobb. Próbáltam már egy rakatnyit de ez lett a nyerő. Nem az a borzalmas kórház illat, mondjuk jó drága is, de legalább tényleg tisztának érzem tőle a kezem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

eeeee

2019. január 17.

Nagyon jó kézfertőtlenítő, ahogy többen is leírták már nem büdös, nem ragad, nem szárít és táskabarát. Kategóriájában a legjobb, többször újravettem, később áttértem a gyerek verziókra a még finomabb illat és az ízmentesség miatt. Ez utóbbit, úgy értem, hogy ha evés előtt használom se lesz véletlenül se keserű tőle a kezem és ezáltal az ennivalóm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 17.

rekucccc

2019. január 17.

Szeretem ezt a kézfertőtlenítőt, csak ezt használom, mert nincs alkohol szaga, gyorsan beszívódik, nem szárít és ragacsos érzetet sem hagy maga után:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 17.

vfruzsina

2019. január 17.

Nagyon szeretem! Általában ezt veszem újra.
(Plusz info: egyetemen csináltunk tenyésztést, ami kimutatta, hogy tényleg eltávolít MINDENT a kezünkről!, ezzel szemben voltak olyan termékek,amiknél látszódott, hogy bizony hagy némi bacit a kezünkön. Ráadásul amit én akkor vittem magammal azt a példányt az ázsia centerben vettem, és még az is jónak bizonyult !! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 17.

Nagyon szeretem! Általában ezt veszem újra.

Antioxidánsok: Retinol, Tocopherol
Vitaminok: Retinol, Tocopherol

A kozmetikumok közül az oldószerek, lakkok, parfümök előállításánál használják. Az etil-alkohol 70%-os oldatát, valamint egyéb etanoltartalmú oldatokat fertőtlenítőként, ezen belül bőrfertőtlenítőként is alkalmazzák. A baktériumokat, néhány vírust, valamint a gombát is elpusztítja.

Kis molekulasúlyú alkohol, ami bizonyos nézetek szerint szárító, irritáló hatással lehet a bőrre és elősegíti a szabadgyökök keletkezését, különösen ha az INCI lista első helyeinek egyikén található, más nézetek szerint viszont legtöbb erre vonatkozó kutatás in vitro volt, vagyis petricsészében nevelgetett sejteken, vagy izolált bőrmintákon, az életszerű helyzetekhez képest kimondottan extrém körülmények között vizsgálták a hatását a sejtekre (ilyen kutatási anyag például ez és ez is.), valamint nem számoltak a bőr legkülső, ún. szarurétegének védő (barrier) funkciójával sem.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Retinol a I v