Hildegard Braukmann

Ár:   €9   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. január 31.

Ár:   €9
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Fürdőtermékek

Méregtelenítő és relaxáló tengeri só

Segít méregteleníteni a bőrt. Használható mind a teljes fürdőkhöz, mind a lábfürdőhöz.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Limonene, Benzyl Salicylate, Citronellol, Geraniol

Bentonite 0 0