Himalaya Herbals

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 2899 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Lepketanonc, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. február 23.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 2899 Ft

Természetes fényvédő hatással rendelkező növényi összetevőket tartalmazó hidratáló arckrém. A bőr egész napos táplálást, védelmet és ragyogást kap.

• A krém aktív hatóanyag tartalma 100%-ban növényi eredetű.
  • Nem tartalmaz alkoholt és parabéneket.
  • Hipoallergén, ezért érzékeny bőrűek is nyugodtan használhatják.
  • Természetes fényvédő hatású növényi összetevőket tartalmaz.
  • Ajurvédikus termék, a bőr természetes egyensúlyát szem előtt tartva.
  • Smink alá is használható.
  • Hatékonyságát klinikai kutatások igazolják.
  • pH-semleges.

A benne lévő malájalma gazdag flavonoid és antioxidáns tartalmának köszönhetően védi a bőrt. A búzafű intenzíven hidratál és egész nap segít megőrizni a bőr rugalmasságát, puhaságát. A gyömbérliliom és a galangagyökér védelmet nyújtanak a nap káros UV sugaraival szemben.

Ár: 2899 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

Lipstickqueen

2020. augusztus 13.

Az itteni vélemények ellenére is megvásároltam és nem bántam meg. Kombinált bőrömre is tökéletes, egyből beszívódik, nem hagy ragacsos érzést. Strandra és smink alá is imádom :) Nálam csillagos 5-ös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 13.

Sterc

2020. július 14.

Hát mit mondjak, a Nivea arckrémével ellentétben ettől nem pattogtam ki, azonban hiába figyeltem oda arra, hogy ne kenjem szemkörnyékre, valahogy mindig a nap egy adott pontján kegyetlenül elkezdett csípni a szememben valami. Először azt hittem hogy a szempillaspirál de megfigyeltem, hogy ez a jelenség csak akkor van, amikor sminkelés előtt ezt a krémet felkenem. Sajnálom, mert amúgy nem lenne olyan rossz, ettől eltekintve átlagos krémnek mondanám: viszonylag gyorsan beszívodik, az illata nem zavaró, hidratál is valamennyire. Nekem sajnos csalódás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 14.

Betty05

2020. január 28.

Jöttem megvédeni ezt az arckrémet! Sajnálom, hogy másnak nem jött be :( Elsősorban smink alá kerestem arckrémet. 4 éve használom, nem irritál, kellemes illata van, közepesen testes a krém, hamar beszívódik. Érezhető, ha sminkelés előtt elfelejtem bekenni vele az arcom, a szemöldökceruzám bele áll a bőrömbe. Ugyanakkor amikor felkenem a krémet, szebb a sminkek eloszlatása és jól hidratál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 28.

e.inci007

2019. március 28.

Az előző változatot nagyon szerettem, jól hidratált, smink alá is használtam. Újra vettem, de nem kellett volna! Ez egy krajcárt sem ér! Nemhogy hidratálna, hanem felkenés után csíp, pirosodik a bőröm és pár nap után elkezdett hámlani, pici apró bőr darabkák jelenetek meg az arcomon. Az éjszakai változata sem jobb! Kuka!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 28.

adri0419

2018. szeptember 17.

Először nagyon tetszett, mintha frissítette volna az arcom. Na de aztán kb egy óra elteltével olyan szinten zsíros lett az arcom mint még soha. Odaadtam anyukámnak, ő elhasználta, de neki sem volt nagy kedvenc. Nem újravevős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

dustyrose

2017. március 18.

Ahhoz képest hogy ilyen jó hozzávalói vannak, engem egy éjszaka alatt kipattogtatott , és mindig úgy érzem mintha koszos lenne az arcom miután felkenem, késztetést érzek rá hogy rögtön lemossam.El kellett volna olvasnom a véleményeket mielőtt megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 18.

Ettike

2017. január 30.

Átlagos arckrém, ehhez képest viszont kissé drágának találom. Sokáig elég, könnyen kenhető, hamar beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 30.

vavyana

2017. január 28.

Kollégám dicséretére ruháztam be rá, de sajnos az én bőrömnek túl zsíros volt, és ki is pattogzott tőle. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 28.

lucyp

2017. január 3.

Az évek óta tartó sima Nivea hidratálókrém használtata után gondoltam beruházok egy drágább, azonban természetes arckrémre, de nagyon csalódnom kellett ebben a termékben. Habár száraz bőrre ajánlják, valahányszor bekenem vele az arcomat, pár órán belül teljesen kiszárad és hámlik, radírozhatom le. Méghogy smink alá használható! Pfff. Szörnyű krém, senkinek nem ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 3.

Lepketanonc

2016. december 22.

Kellemesen beszívódó krém. Puha az arcbőröm. Nem tartalmaz alkoholt és parabént, ami egy csoda számomra. A fantasztikusan beszívódó kakaóvaj helyett kerestem vmi kevésbé erős illatú, de ugyanannyira hidratáló krémet az arcomra. Sajnos a kakaóvaj illata kicsit bántotta az orromat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 22.

Antioxidánsok: Triticum Aestivum Leaf Extract, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak