Himalaya Herbals

Ár:   329 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   75 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 329 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: tingli, az összetevőket feltöltötte: cwfan, Módosítva: 2022. szeptember 5.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 329 Ft

2021-ben megújult összetétel!

Az uborka antioxidánsokban gazdag, ezáltal fiatalítja és puhítja a bőrödet, hűsítő hatása pedig frissesség érzetet ad. Kókuszolaj tartalmának köszönhetően puhább lesz a bőröd. A kurkuma erős gyulladáscsökkentő tulajdonsága gyengéden nyugtatja a bőrt. Férfiaknak is kiváló választás.

Ár: 329 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

kormi19

2023. január 23.

Ajándékcsomagban kaptam, nekem eszembe sem jutott volna az arcomra használni, itteni vélemények alapján kipróbáltam és nagyon elégedett vagyok, tisztává üdévé varázsolja a kissé zsíros arcbőrömet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. január 23.

vrgdo1991

2021. április 21.

Nagyon finom illata van, arcra, hátra és dekoltázsra használom. Nem szárít, de rendesen tisztít. Többször megvásároltam és fogom is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 21.

Kikerics

2021. március 22.

Jo illata van, uniszex, nem azik szet, nem szarit. Sokadszorra vettuk ujra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 22.

Jo illata van, uniszex, nem azik szet, nem szarit. Sokadszorra vettuk ujra.

enikoo97

2021. március 10.

Nagyon szeretem termék, rég óta használom. Kezdetben a hátamra/vállamra használtam mert nagyon csúnyácska volt, és leszerettem volna szárítani a pattanásokat/pattanás után maradt maradványokat. Már egy ideje csak az arcomra használom, jól tisztit. Utána hidratálni kell az arcot, de mivel szappanról van szó ez értelemszerű. 5/5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 10.

lavendermona

2020. szeptember 24.

Itt tűnt fel, hogy arctisztításra is alkalmas...:) Én utazó szappannak vettem, imádok vele zuhanyozni, frissítő illat, jó habzás. Nekem erre tökéletes. Arcra viszont nem használnám, szerintem ahhoz kicsit jobban szárít, mint kellene. Az illata és az állaga viszont 5 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

Babooca

2020. augusztus 12.

Régebben használtam arclemosáshoz, de már váltottam kíméletesebb arclemosókra. Szerettük az illatát, különösebb gondot nem okozott. Nekem csak egy gondom volt, hogy hamar elfogyott, nem túl nagy kiszerelés. Arra, amire régen használtam nem venném újra, de kézmosáshoz ez is megfelel, viszont kézre a folyékonyakat sokkal jobban preferálom. Összességében, mivel nem volt kedvenc így csak 3 csillagot érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 12.

simoni

2020. augusztus 11.

Eltekintve attól a ténytől, hogy az arcbőrre soha nem szabadna senkinek szappant használnia, - ez a termék pedig pont arra buzdít, - szerettem néha átmosni vele az arcomat, mert úgy éreztem, hogy tisztább tőle és kevesebb a pattanásom. Hálistennek (szerintem még pont időben) áttértem a tudatos bőrápolásra és ment a szappan a kukába, így nem tett kárt a bőrömben. -1 csillag a sok parfümért, amit tartalmaz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 11.

Bubus06

2020. április 14.

Nem is tudom, hogy mit mondjak róla..Ott kezdődött a kapcsolatunk, hogy a koronavírus hiszti miatt az emberek elkapkodták a rossmannból a yamunás teafás szappant amit nagyon szeretek, és nézelődtem, hogy akkor melyik szappant válasszam helyette, és mivel említette ezt az ubisat a kozmetikusom is, hogy neki milyen szipi szupi, gondoltam egye fene, 250 ft-ért nem lehet nagy bukta még akkor se, ha nem válik be.
Valójában egész jó a hatása. Lassan 1 hónapja használom, és az első két hétben minden reggel és este ezzel mostam meg arcradírozás után a bőrömet, hát júj..Gondolhatjátok csajok.. >< Sokkott kapott szerintem az én kombinált bőröm tőle, vagy nem tudom, de azóta nagyon durván elkezd húzódni, ha használni merem, és mintha zsírosabb lenne utána pár óra elteltével. :/
Az elején nagyon szuper, hogy tisztává, mattá, üdévé teszi a bőrömet és Isten lássam lelkem, tényleg összehúzza a pórusaimat. De 1-2 óra elteltével elkezd zsírosodni és mintha nyoma se lenne annak, hogy használtam. Az Yves Rocheres sébo vegetal krémemet meg nagyon nem szereti, mert bevörösödik tőle a bőröm, ha ezt használom krémezés előtt.
Szeretem az illatát és nagyon cuki, kézreálló a formája. De nem fogom újravenni, ha elfogy..Heti egyszeri vagy kétszeri használatra okés talán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 14.

DJilla

2019. szeptember 2.

Nagyon szeretem ezt a szappant. Én alapvetően "szappanos" vagyok és sokfélével volt már dolgom. Ennél éreztem azt, hogy tisztít is és utána pedig nagyon finom puhává is varázsolja a bőröm anélkül, hogy zsírosodni kezdene (sajnos ez valószínűleg a dimethicone-nak köszönhető). Már a sokadikat használom egymás után és nem vettem észre, hogy bármilyen negatív hatása lenne. Persze az összetevőkön lehetne zöldíteni, na meg a plusz celofános csomagolást elhagyhatnák, mert teljesen felesleges, de még így is jobban áll, mint akármelyik tusfürdő a műanyag flakonjával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 2.

bluejay8

2019. augusztus 25.

Én arcra soha, de soha nem használnék szappant (olyat meg pláne, ami drogériás és nem teljesen natúr vagy gyógyszertáras)... javaslom ezt nektek is egyébként :/
Viszont fürdéshez kipróbáltam...hatásait egyelőre nem érzem, de nem szárított elsőre talán. A gond vele az, hogy nekem nagyon büdös...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract

Kis mennyiségben sürítő, átlátszatlanná tevő segédanyag, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédő.  A titanium dioxide mind az UVA mind az UVB sugarak ellen védelmet nyújt. Megfelelő védelmet biztosít a 290-350 nm hullámhosszú UV sugarak ellen, míg némi, de nem elégséges védelmet biztosít a 350-400 nm hullámhosszú sugarak ellen. Az egyik legsatbilabb és legbiztonásgosabb fényvédő összetevő. Kis hátránya, hogy "kozmetikailag" nem kellően elegáns, és hajlamos fehéres réteget hagyni a bőrön, amit nanomérte használatával lehet nagyban javítani. Lásd még Titanium Dioxid (Nano). (forrás)

Uborkakivonat. Paula Begoun szerint a közhiedelemmel ellentétben az uborkakivonatnak nincs a szem alatti duzzanatokra bizonyított puffadáscsökkentő hatása, Leslie Baumann The Skin Type Solution című könyvében azonban a gyulladáscsökkentő, érzékeny bőrre javasolt összetevők között említi. A nyugtató hatás mellett az uborkában található lutein nevű anyag talán csökkenti a bőr melanintermelését (melanogenesis), így a pigmentfoltok elleni harcban is hatásos lehet. Továbbá in vitro (azaz kémcsőben végzett) kutatások szerint az uborkában található összetevők segíthetnek a bőrt megvédeni a karcinogén (rákot okozó) összetevők ellen. Az uborka olyan illatos összetevőket tartalmaz, amelyek nem érzékenyítik a bőrt (ami ritkaság), így probléma nélkül használható fel a kozmetikai termékek természetes illatának fokozására.

Hivatalos funkcióbesorolása antioxidáns. Szintetikus összetevő, mely meggátolja az oxigénnel való reakciókat, melyek a telítettlen zsírsavak avasodását okozzák. Megakadályozza a nem kívánt színváltozásokat a kozmetikumokban. Zsírokat és olajokat tartalmazó termékekben működik a legjobban.