Himalaya Herbals

Ár:   299 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   75 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 279 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tingli, Módosítva: 2017. március 1.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 279 Ft

Az uborka antioxidánsokban gazdag, ezáltal fiatalítja és puhítja a bőrödet, hűsítő hatása pedig frissesség érzetet ad. Kókuszolaj tartalmának köszönhetően puhább lesz a bőröd. A kurkuma erős gyulladáscsökkentő tulajdonsága gyengéden nyugtatja a bőrt. Férfiaknak is kiváló választás.

Ár: 279 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Himalaya Herbals szappanok ~ Ajándékba!
Ár: 0 , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen kp vagy előreutalás
DJilla

2019. szeptember 2.

Nagyon szeretem ezt a szappant. Én alapvetően "szappanos" vagyok és sokfélével volt már dolgom. Ennél éreztem azt, hogy tisztít is és utána pedig nagyon finom puhává is varázsolja a bőröm anélkül, hogy zsírosodni kezdene (sajnos ez valószínűleg a dimethicone-nak köszönhető). Már a sokadikat használom egymás után és nem vettem észre, hogy bármilyen negatív hatása lenne. Persze az összetevőkön lehetne zöldíteni, na meg a plusz celofános csomagolást elhagyhatnák, mert teljesen felesleges, de még így is jobban áll, mint akármelyik tusfürdő a műanyag flakonjával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 2.

bluejay8

2019. augusztus 25.

Én arcra soha, de soha nem használnék szappant (olyat meg pláne, ami drogériás és nem teljesen natúr vagy gyógyszertáras)... javaslom ezt nektek is egyébként :/
Viszont fürdéshez kipróbáltam...hatásait egyelőre nem érzem, de nem szárított elsőre talán. A gond vele az, hogy nekem nagyon büdös...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

Solange

2019. május 30.

Minden nap használom, nagyon szeretem. Alaposan tiszít és minimálisan szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 30.

Minden nap használom, nagyon szeretem. Alaposan tiszít és minimálisan szárít.

Holdsarlo

2019. március 18.

Nekem sajnos nem hozta a kívánt hatást. Túlságosan szárította a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 18.

Nekem sajnos nem hozta a kívánt hatást. Túlságosan szárította a bőrömet.

Wolf

2018. november 12.

Szépen leszedi a sminket, közben tisztítja és feszesíti a bőrt. szeretem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 12.

Szépen leszedi a sminket, közben tisztítja és feszesíti a bőrt. szeretem!

Rita0126

2018. augusztus 27.

Véletlenül akadtam rá, ennyi pénzért ajándék. Simán veri a drága arclemosókat. Nem szárít, viszont jól tisztít. A nim-es kurkumás verziót még kipróbálom majd, de ezt biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

bottyk

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 17.

Az itteni vélemények miatt választottam ezt a terméket, ami hihetetlenül jól működik. Már több mint fél éve az arcápolásom része és nagyon jól leszárítja a pattanásokat és segít megelőzni a továbbiak kialakulását, emellett a bőrömet sem szárítja ki. Biztosan újra fogom vásárolni és csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

sailorluna

2018. augusztus 2.

régebben használtam, de nem vettem újra, nem szerettem. szárította az arcomat, és újra hamar zsíros lett arcmosás után. ma már tudom, hogy a szappan nagyon nem tesz jót a bőrrel, úgyhogy esélytelen, hogy kézmosáson kívül rendszeresen bármire is használjam őket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

ironkinga

2018. július 24.

Nagyon szeretem! Külön jó dolog, hogy nem szárad ki a maga a szappan. Az egész testemre is szoktam használni, mert nagyon szeretem az illatát. :) Én nem zsíros bőrre vettem, hanem csak egy általános szappannak, de nagyon bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

BNZS

2018. június 26.

Arcmosásra használom és az én bőrömmel csodát tett. Az itteni vélemények alapján vettem meg és nem csalódtam benne, biztosan újra veszem majd, ha elfogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 26.

Antioxidánsok: Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract

Kaolin 0 0

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sárga színezék.