Himalaya Herbals

Ár:   299 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   75 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 279 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tingli, Módosítva: 2017. március 1.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 279 Ft

Az uborka antioxidánsokban gazdag, ezáltal fiatalítja és puhítja a bőrödet, hűsítő hatása pedig frissesség érzetet ad. Kókuszolaj tartalmának köszönhetően puhább lesz a bőröd. A kurkuma erős gyulladáscsökkentő tulajdonsága gyengéden nyugtatja a bőrt. Férfiaknak is kiváló választás.

Ár: 279 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

Bubus06

2020. április 14.

Nem is tudom, hogy mit mondjak róla..Ott kezdődött a kapcsolatunk, hogy a koronavírus hiszti miatt az emberek elkapkodták a rossmannból a yamunás teafás szappant amit nagyon szeretek, és nézelődtem, hogy akkor melyik szappant válasszam helyette, és mivel említette ezt az ubisat a kozmetikusom is, hogy neki milyen szipi szupi, gondoltam egye fene, 250 ft-ért nem lehet nagy bukta még akkor se, ha nem válik be.
Valójában egész jó a hatása. Lassan 1 hónapja használom, és az első két hétben minden reggel és este ezzel mostam meg arcradírozás után a bőrömet, hát júj..Gondolhatjátok csajok.. >< Sokkott kapott szerintem az én kombinált bőröm tőle, vagy nem tudom, de azóta nagyon durván elkezd húzódni, ha használni merem, és mintha zsírosabb lenne utána pár óra elteltével. :/
Az elején nagyon szuper, hogy tisztává, mattá, üdévé teszi a bőrömet és Isten lássam lelkem, tényleg összehúzza a pórusaimat. De 1-2 óra elteltével elkezd zsírosodni és mintha nyoma se lenne annak, hogy használtam. Az Yves Rocheres sébo vegetal krémemet meg nagyon nem szereti, mert bevörösödik tőle a bőröm, ha ezt használom krémezés előtt.
Szeretem az illatát és nagyon cuki, kézreálló a formája. De nem fogom újravenni, ha elfogy..Heti egyszeri vagy kétszeri használatra okés talán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 14.

DJilla

2019. szeptember 2.

Nagyon szeretem ezt a szappant. Én alapvetően "szappanos" vagyok és sokfélével volt már dolgom. Ennél éreztem azt, hogy tisztít is és utána pedig nagyon finom puhává is varázsolja a bőröm anélkül, hogy zsírosodni kezdene (sajnos ez valószínűleg a dimethicone-nak köszönhető). Már a sokadikat használom egymás után és nem vettem észre, hogy bármilyen negatív hatása lenne. Persze az összetevőkön lehetne zöldíteni, na meg a plusz celofános csomagolást elhagyhatnák, mert teljesen felesleges, de még így is jobban áll, mint akármelyik tusfürdő a műanyag flakonjával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 2.

bluejay8

2019. augusztus 25.

Én arcra soha, de soha nem használnék szappant (olyat meg pláne, ami drogériás és nem teljesen natúr vagy gyógyszertáras)... javaslom ezt nektek is egyébként :/
Viszont fürdéshez kipróbáltam...hatásait egyelőre nem érzem, de nem szárított elsőre talán. A gond vele az, hogy nekem nagyon büdös...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

Solange

2019. május 30.

Minden nap használom, nagyon szeretem. Alaposan tiszít és minimálisan szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 30.

Minden nap használom, nagyon szeretem. Alaposan tiszít és minimálisan szárít.

Holdsarlo

2019. március 18.

Nekem sajnos nem hozta a kívánt hatást. Túlságosan szárította a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 18.

Nekem sajnos nem hozta a kívánt hatást. Túlságosan szárította a bőrömet.

Wolf

2018. november 12.

Szépen leszedi a sminket, közben tisztítja és feszesíti a bőrt. szeretem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 12.

Szépen leszedi a sminket, közben tisztítja és feszesíti a bőrt. szeretem!

Rita0126

2018. augusztus 27.

Véletlenül akadtam rá, ennyi pénzért ajándék. Simán veri a drága arclemosókat. Nem szárít, viszont jól tisztít. A nim-es kurkumás verziót még kipróbálom majd, de ezt biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

bottyk

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 17.

Az itteni vélemények miatt választottam ezt a terméket, ami hihetetlenül jól működik. Már több mint fél éve az arcápolásom része és nagyon jól leszárítja a pattanásokat és segít megelőzni a továbbiak kialakulását, emellett a bőrömet sem szárítja ki. Biztosan újra fogom vásárolni és csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

sailorluna

2018. augusztus 2.

régebben használtam, de nem vettem újra, nem szerettem. szárította az arcomat, és újra hamar zsíros lett arcmosás után. ma már tudom, hogy a szappan nagyon nem tesz jót a bőrrel, úgyhogy esélytelen, hogy kézmosáson kívül rendszeresen bármire is használjam őket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

ironkinga

2018. július 24.

Nagyon szeretem! Külön jó dolog, hogy nem szárad ki a maga a szappan. Az egész testemre is szoktam használni, mert nagyon szeretem az illatát. :) Én nem zsíros bőrre vettem, hanem csak egy általános szappannak, de nagyon bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

Antioxidánsok: Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract

Kaolin 0 0

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sárga színezék.