Himalaya Herbals

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 1299 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magnes, Módosítva: 2017. május 3.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Tág pórusok
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 1299 Ft

Aktív hatóanyagtartalma 100 %-ban növényi eredetű. Alkoholmentes arctonik, mely kifejezetten a száraz és érzékeny bőr igényeire lett kifejlesztve. Gyengéden távolítja el a szennyeződéseket és összehúzza a pórusokat, a szent bazsalikom nyugtatja és védi a bőrt, az uborka frissíti és hűsíti, hogy bőe puha, nyugodt és felfrissült legyen.

Dermatológiailag tesztelt. Hypoallergén. Nem komedogén (nem tömíti el a pórusokat, nem okoz mitteszerképződést). Klinikailag bizonyított hatékonyságú. Állatokon nem tesztelték. Nem tartalmaz kőolajszármazékokat, parabéneket, ftalátokat és mesterséges színezékeket.

Ár: 1299 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
CeCeDrake

2019. február 14.

Pokolból való ez is. Nincs valami extra érzékeny bőröm, de ezzel is úgy jártam, hogy kb lemarta, leégette a bőröm. Tényleg úgy néztem ki, mint aki elaludt a tűző napon.
...és ez egy érzékeny bőrre kifejlesztett termék...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 14.

...és ez egy érzékeny bőrre kifejlesztett termék...

Ginniiee

2019. február 13.

Ez a tonik egy vicc. Nyugtatóként árulják, de mint ahogy többen is írtátok, nekem is iszonyúan csípte a bőröm és 5 perc után kipirosodott. Borzalom, kuka lesz, mert semmi másra nem tudom elhasználni, még felmosónak sem. Pixiboxban volt, óriási pénzkidobás volt, de hát persze, aki meglepetés dobozt rendel, számítani lehet rá, hogy ilyesmi is belekerül. Sosem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 13.

goldori

2018. október 3.

Sokan írják, hogy borzalmas illata van. Engem elsősorban az vett meg, mikor megszaglásztam a drogériában, egyszerűen imádom. Mindemellett nagyon kellemes kis tonik, nem okozott irritációt, vagy pattanásokat, szépen tisztít és frissíti az arcbőrt. A használat után sem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 3.

zivette

2018. szeptember 5.

Valóban nem szárít, a szememet sem csípte ha a szempillámat akartam lemosni óvatosan. Illata nem rossz csak túl erős édeskés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

debr89

2018. június 7.

Illata nekem rendben van. Kicsit ragad utána a bőröm, ez még elviselhető is lenne, de sajnos pattanásokat okoz.Alig várom, hogy elfogyjon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 7.

HunglerR

2018. március 19.

Azért vettem, mert láttam hogy minden mentes. Gondoltam a napi rutinomba jó lesz. Hát tévedtem. Az illata számomra borzalmas, de ezt még meg tudnám szokni. Viszont olyan szinten pirosítja ki a bőröm hogy az brutális :(
Az egyetlen pozitívum, hogy a bőröm puhának éreztem(az égető érzés után)
Sosem venném újra, ezt az egy üveget is eladnám inkább.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

Az egyetlen pozitívum, hogy a bőröm puhának éreztem(az égető érzés után)
Sosem venném újra, ezt az egy üveget is eladnám inkább.

IrisAnn

2018. március 8.

Kicsit tömény az illata, de szerintem maximálisan tolerálható. Puhává teszi a bőröm és nem hagya maga után nyomot, az illata is hamar ellilan. Nem is irritál, nem is csíp, szerintem használható, de vannak ennél jobbak is. Az újravételt még megálmodom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 8.

SarandBogyo

2018. március 6.

Kaptam egy csomaghoz. Sajnos nagyon erős émelyítő az illata. Hatékonyságáról így nem tudok beszámolni. Néha rávesz valami hogy kipróbáljam, kezdem megszokni. A bőröm néhanapján igényli ezt a tonikot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 6.

lupelupe

2018. január 30.

Az INCI listából hiányzik, hogy a 3. helyen Cucumis Sativus Fruit Extract, vagyis uborkakivonat van. Egy kissé erős illatú, átlagos hidratáló tonik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 30.

Andrea79

2017. május 12.

Az illata kicsit tényleg sok, de nekem nem ragad a bőröm utána. Elhasználom de ezt biztosan nem veszem újra. Talán a tesóját kipróbálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 12.

Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract

Emulgeálószer, felületaktív anyag.