Himalaya Herbals

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 1699-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cwfan, Módosítva: 2019. május 3.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Szappanok
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 1699

Gluténmentes növényi szappan nimmel és kurkumával. Alapját növényi aktív összetevők és elszappanosított bőrpuhító olajok adják.

Nem tartalmaz mesterséges illatanyagokat és színezékeket.

Ár: 1699 , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

bazsalikom

Korcsoport: >54
2019. október 6.

Régóta szappant használtam zuhanyzáshoz, de pár hónapja besokalltam tőlük, mert bár nem száraz a bőröm, de szinte mindegyik szárított. Pixiboxban kaptam a kicsikét, nem vártam átütő sikert, de pozitívan csalódnom kellett. Az illata gyógynövényes, akinek az orra a kellemes illatokhoz van szokva, nem biztos, hogy tetszeni fog, de a habja finom és kellemes, egyáltalán nem szárít, inkább puhít és ápol.Az összetevők egész jók,bátran próbáljátok. A kiszerelés nem túl kezelhető, de én kettévágom, így már megbirkózom vele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. október 6.

Antioxidánsok: Tocopherol

A neemolaj Európában még kevéssé ismert, Afrikában és Indiában gyakorta alkalmazott bőrápoló. A neem az ajurvédikus gyógyítás egyik legnépszerűbb növénye. A neemolaj gyulladáscsökkentő és antibakteriális hatású. Fertőtleníti, megnyugtatja és ápolja a gyulladt bőrt. Indiában a bárányhimlős gyermekeket éjszakára a neemfa leveleire fektetik, így csillapítva a betegséggel járó viszkető érzést. Egyes kultúrákban a fogápolást a neemfa fiatal hajtásainak rágcsálása jelenti. Keserű íze miatt – sok más növényi olajjal ellentétben – sütésre és főzésre alkalmatlan. További információ a Wikipédián.