Himalaya Herbals

Ár:   899 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 899 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Széncinke, Módosítva: 2017. március 6.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Samponok
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 899 Ft

Természetes proteinnel dúsított így táplálja a hajat, csökkenti a hajhullást és véd a mindennapos károsodással szemben. Általánosan javítja a hajszálak szerkezetét. Édesgyökér tartalma elősegíti a hajnövekedést, segít megőrizni a hajszálak lágyságát, egészségét. Az indiai egres kondicionálj a hajat. Festett vagy dauerolt hajra is használható.

Ár: 899 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Cs220

2018. december 14.

Itteni vélemények alapján vettem, mert sajnos hosszú ideje minden másnap reggel hajmosásra kényszerültem, annyira zsíros volt. H&S után váltottam erre, most harmadik napos a hajam és vállalható. Balzsamjával együtt vettem, jó illatú, puha, selymes a hajam, nem úgy, mint az előző után. Biztosan újravevős :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 14.

Andante

2018. november 22.

Már vagy egy éve kerestem egy jó sampont, amivel nem csak 1 napig bírja ki a hajam. És igen, megtaláltam. Régebben próbáltam 2 in 1 samponokat, de nem igazán jöttek be. Ebben is meggyőzött. Nem is kell használnom külön balzsamot, és még másnap is szép a hajam. Nekem nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 22.

Dancsi91

2016. szeptember 9.

Én is zsíros hajra használom, jobban bejött mint a zsíros hajra való társa. Évek óta ezt használom már, és nagyon szeretem, sose cserélném le! Az előzményekhez hozzátartozik, hogy a boltokban kapható, szinte összes sampont kipróbáltam már, mert elég problémás volt a hajam, mígnem egyszer csak rátaláltam:-) Előtte naponta, másfél naponta mostam a hajam, mióta őt használom 3 napig bírom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 9.

Littletreats

2016. február 7.

Bár alapvetően nekem zsíros hajam van, mégis ez a sampon egészen jól működik, heti kétszer használom és már a második tubusnál tartok. Kellően hidratáltnak érzem utána a hajam (persze használok mellé balzsamot), és mintha jobban bírná zsírosodás nélkül. Azt én is észrevettem, hogy egy kicsit elektromos lesz az eredmény de nem vészes és ha kézmosás után végigsimítom teljesen rendbe jön, plusz talán többet kell egy kicsit használni belőle mint egy átlagos sls-t tartalmazó samponból, de én teljesen elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 7.

AnnAsher

2015. július 5.

Még csak kb. 3 hete használom, eddig úgy tűnik, beválik a nagyon kiszáradt, töredezett hajamra. Már az első mosás után (balzsam használata nélkül is!) érezhetően hidratáltabb volt a hajam. Kicsit olajos, sűrű az állaga, de nagyon jól tisztít és szerintem nagyon finom az illata. Én mindig kétszer samponozom a hajam 1-1- hajmosás alkalmával, és azt tapasztaltam, hogy az első adag samponból kicsit többet kell használni, mint más márkák esetében, valahogy nem habzik annyira, de én ezt pozitívumként értékelem, illetve remélem, hogy azért van, mert kevesebb benne a káros anyag.

Az előttem szóló 'pont'-hoz hasonlóan én is tapasztalom az elektromos feltöltődést, de még adok időt neki, és kíváncsian várom a hosszabb távú hatását. Adok neki 5 csillagot, és majd írok update-et.

Még valami: a fenti összetevők nem stimmelnek. A sampon neve, leírása, a kép minden egyezik az enyémmel, de teljesen más növények alkotják. Nincs benne pl. hagyma, dinnye és aloe, van viszont indiai egres, indiai cserzőgubacs, mirobalán és csicseriborsó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 5.

pont

2015. március 19.

sose tapasztaltam még ilyesmit, de egyre erősebb a gyanúm, hogy ettől a sampontól lesz 'elektromos' a hajam. összevissza száll, főleg miután kifésülöm (nem, nem a hajkefém hibája), iszonyú zavaró, nehéz vele mit kezdeni. legszívesebben kivágnám a szemétbe.

update: tényleg ettől lehetett, mert miután sampont váltottam, megszűnt ez a fura elektromosság..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 19.

kisbogarka

2012. október 30.

Ha valaki használja, kérem, írja meg hol lehet kapni, mert mostanában sehol sem találok (ezt a napi használatra valót - persze az összes többit igen...). Köszönöm!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 30.

kisbogarka

2012. június 5.

Nekem nagyon bejön, már vagy hármat elhasználtam, úgyhogy bátran írom. Három naponta használom kb, balzsamot nem is használok (mert rengeteg a hajam, és azonnal lelapul, egyébként is zsírosodásra hajlamos), csak hajvégápolót. Azt viszont mindig mert valahogy olyan tapadósnak tűnik utána vizesen, lehet, hogy egy kicsit szárít. Viszont a fordrászom elképedve nézte, hogy mit csináltam a hajammal, mert nagyon egészséges!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 5.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract