Himalaya Herbals

Ár:   560 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 499 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Ivory, az összetevőket feltöltötte: Annamy, Módosítva: 2019. október 25.

Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Ajakápolók
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 499 Ft

Növényi olajakat tartalmazó ajakbalzsam, mely táplálja az ajkakat, és megakadályozza azok kiszáradását. Búzacsíraolajat tartalmaz, mely gazdag természetes E-vitamin forrás, továbbá sárgarépamagolajat, mely természetes fényvédő, megvédi az ajkakat a káros UV sugaraktól.

Nem tartalmaz petróleumot, mesterséges színezékeket és tartósítószereket.

Ár: 499 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

GIN

2021. november 22.

Kissé ,,szilárd,, állagú ami miatt nem tudom vastagabb rétegben felvinni, de így is szépen hidratál, szeretem az illatát és az összetevői is szimpatikusak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 22.

Clau1013

2021. október 28.

Engem is rágógumira emlékeztet az illata. Az állaga számomra megfelelő: nem olvad könnyen, nem kenődik el és nem csillog mintha zsírral lennék bekenve. Szerintem nem kemény (bármelyik Isana vagy Bebe keményebb) könnyen kenhető állagú és csak kicsit fénylik. Sokszor a számon kívülre is kenem, hogy ne pirosodjon ki körbe, mert a legkisebb szellő is képes kifújni a számat. Durván cserepes és kirepedezett szájra biztos kevés lesz. Én harmadjára veszem újra, az árát megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 28.

fanni200005

2021. október 18.

Nem jól kenhető, kellemetlen érzés a viselete és semmit nem csinál az ajkakkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 18.

Nem jól kenhető, kellemetlen érzés a viselete és semmit nem csinál az ajkakkal.

viragocskaa

2021. augusztus 16.

Kemény, alig tudom felkenni és nem tart ki túl sokáig az ajkaimon. Szerettem volna szeretni, de sajnos nem jött be...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 16.

pviviana

2021. augusztus 11.

Az illata nagyon jó, jobban tetszik, mint a kakaóvajasnak, de míg az utóbbi rendesen hidratál, addig ez nem csinál semmit. Este szoktam bekenni a számat, reggelre nem veszek észre sok különbséget, így ezt biztosan nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 11.

rosemary88

2021. május 11.

Véletlenül vettem a kakaóvajas helyett, mindkettőt próbáltam már, de nekem az jobban tetszik. Ez is keményebb, viszont inkább ragad. Azért egész jól hidratál is, az illata olyan édeskés, nem rossz, de nem a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 11.

Nikolett9

2021. március 22.

Arra jó, hogy legyen a számon egy védőréteg, ezen kívül nem sokra. Az illata nekem nagyon kellemes, ezzel nincs problémám. Nagyon ki tud cserepeseedni a szám, és ez az ajakbalzsam nálam olaj a tűzre. Nem csak nem hidratál és ápol, de még talán jobban kiszárad tőle a szám. Szerencsére ajándékba kaptam, így nem volt pénzkidobás, és mikor nem száraz a szám, olyankor használgatom, hogy ne menjen kárba, de pénz nem adnék ki érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 22.

Dyana91

2021. február 23.

Kipróbàltam ezt is, de a kakaóvajas változata jobban bejön.
Az illata számomra erős és nem hidratálja az ajkakat kellőképpen. Szeles időben nagyon kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 23.

Kipróbàltam ezt is, de a kakaóvajas változata jobban bejön.

Bellana

2020. szeptember 29.

Sajnos számomra nagyon zavaró volt az erős illata, ahogy előttem is írták, leginkább rágógumira hasonlít. Táplálni se táplált annyira, mint kellett volna :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 29.

Pownie

2020. szeptember 23.

Kellemes íze/illata van (olyan, mint a friss, még éretlen búza íze :D ). Nem túl zsíros, így nem csillog a számon. Még sosem olvadt meg vagy tört bele a tartóba, ahogy más ajakbalzsamokkal szoktam járni. Hamar rendberakja a kicserepesedett, berepedt ajkakat, évek óta csak ezt (vagy a Himalaya más ajakbalzsamait) veszem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 23.

Antioxidánsok: Tocopherol