Himalaya Herbals

Ár:   560 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 499 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Ivory, az összetevőket feltöltötte: ajjamo, Módosítva: 2015. január 29.

Kiszerelés:   4,5 g
Kategória:   Ajakápolók
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 499 Ft

Növényi olajakat tartalmazó ajakbalzsam, mely táplálja az ajkakat, és megakadályozza azok kiszáradását. Búzacsíraolajat tartalmaz, mely gazdag természetes E-vitamin forrás, továbbá sárgarépamagolajat, mely természetes fényvédő, megvédi az ajkakat a káros UV sugaraktól.

Nem tartalmaz petróleumot, mesterséges színezékeket és tartósítószereket.

Ár: 499 Ft, Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Dianaponi

2019. február 8.

Az en igenyem szerint lehetne egy kicsit csillogosabb de a drogeriakban nem is keresek mast ha kifogy (: sokadjara vettem ujra imadom az illatat es a hidratalokepesseget is. Bar en sokszor mar csak megszokasbol es az erzes miatt kenegetem :D

Dianaponi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 8.

Bellita

2019. január 28.

Szépen csillog tőle az ajkam, puhává teszi, nem szárítja ki a számat.

Bellita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

Szépen csillog tőle az ajkam, puhává teszi, nem szárítja ki a számat.

NOrsi95

2019. január 25.

Nagyon finom illata van, sokáig megmarad a hidratált érzés. Picit csillog. Ha véletlenül hozzá ér a nyelvem, akkor sincs fertelmes íze.

NOrsi95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 25.

SzNoemi98

2019. január 21.

Eddig egyik ajakápolóm sem vált be ennyire, és tetszik az illata is.

SzNoemi98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 21.

Eddig egyik ajakápolóm sem vált be ennyire, és tetszik az illata is.

kepszakadas

2019. január 10.

A barátom vett ilyet először, mert kedveljük a mára több termékét is. Azóta elfogyott és most a kakósat használja. Neki nagyon bejött, az illata és az állaga is pont jó.

kepszakadas
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 10.

roseanne

2019. január 1.

A kedvenc ajakápolóm, csak reggel indulás előtt használom, mert nincs szükségem többre. (Egyedül megfázáskor lesz cserepes az ajkam, akkor pár napig semmi sem segít.) Éjszakára sima, kék tégelyes Niveát kenek a számra, ez már vagy 30 éve bevált módszer nálam.

roseanne
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 1.

Airyn08

2018. december 6.

Nekem már a szappanjuk és a bőrradírjuk is bevált nagyon, szóval gondoltam, hogy ebben sem fogok csalódni és tényleg nem! Megvettem a simát és a kakaóvajasat is, azt hittem, az utóbbi fog jobban tetszeni, de azt végül a páromnak adtam - neki nagyon tetszik és iszonyatosan cserepes száját 2 nap alatt rendbe tette - magamnak pedig megtartottam ezt a sima, rágógumi illatút. :D Én imádom az édes illatát, ami amúgy nem érződik sokáig, vagy csak tíz percig! De végre egy olyan ajakbalzsam, amit öröm felkenni, nem áll össze a számon zsíros darabkákká, de sokáig tart, nem szárít, és hú, az az illat nekem nagyon bejön, olyan csajos. :D És azóta a számon se tépkedem a bőrt, hurrá! :D

Airyn08
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 6.

gabriellakalman

2018. november 23.

Szuperül hidratál, csak a rágógumi illatával nem vagyok kibékülve.

gabriellakalman
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 23.

Szuperül hidratál, csak a rágógumi illatával nem vagyok kibékülve.

szilvida

2018. október 7.

Találomra vettem meg, mert mindenképpen valami természetes ajakápolót szerettem volna. Nem volt túl nagy választék, így aztán erre esett a választásom, amit egyáltalán nem bántam meg. Nagyon kellemes rágógumi illata van és nagyon tartós. Számomra talán túlságosan is, mert kicsit sokáig marad zsíros tőle az ajkam, de ez mondjuk engem nem zavar különösebben.
Hamar helyre hozta a száraz ajkaimat, így biztosan újra veszem, ha elfogy!

szilvida
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 7.

Hamar helyre hozta a száraz ajkaimat, így biztosan újra veszem, ha elfogy!

Rita0126

2018. október 6.

Tökéletesen hidratál és szuperek az összetevői.

Rita0126
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 6.

Tökéletesen hidratál és szuperek az összetevői.

Antioxidánsok: Tocopherol