Himalaya Herbals

Ár:   499 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 499 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: timi1220, Módosítva: 2014. június 13.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Ajakápolók
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 499 Ft

A növényi olaj és természetes fényvédő összetevői táplálják, hidratálják és védik ajkait a káros UVA és UVB sugaraktól.
Napraforgóolajban gazdag, mely hidratálja és táplálja, míg a szőlőmagolaj védi ajkait az UV sugarak káros hatásaitól, hogy azok puhák, simák és védettek lehessenek.

​Aktív hatóanyag tartalma 100%-ban növényi eredetű.
Nem tartalmaz szintetikus fényvédő összetevőket és tartósítószereket. Petróleum és szilikon mentes.

Kiszerelés: 5 g

Ár: 499 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Nokedlee

2019. augusztus 31.

Borzasztó, használhatatlan sz@r, ráadásul drágábban is vettem mint pl a kakaóvajas tesóját amit imádok. Senki ne vegye meg!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 31.

dettusbettus

2019. január 23.

Hiába kenem vékonyan, fehéres-sárgás réteg marad az ajkamon utána. Az ásványi fényvédők így működnek ugyan, de ez sajnos nem lett eltalálva. Emiatt estére kenem fel, és bár nem hidratál megfelelően, nincs szívem kidobni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 23.

Viv03

2019. január 20.

Az illata kicsit fura,a szinéről nem is beszélve,de egyébként síeléskor mindig ezt használom,és bevállt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 20.

zsofc

2018. február 4.

Felkenve kb úgy néz ki, mintha genny szivárogna a számból, nem is hidratál semmit. Ennél rosszabb élményem csak akkor volt ajakbalzsamok terén, amikor egyszer a Labello használatára kényszerültem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 4.

Magnolieae

2017. április 9.

Az összetevői miatt választottam, más előnyös tulajdonságáról nem is tudok beszámolni. Az illata érdekes. Vékonyan felkenve is betegesre sápasztja a szájam. Hidratáló hatásáról nem tudok beszámolni. Nehezen kenhető, kellemetlen, ragacsos érzést nyújt. Számomra használhatatlan termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 9.

mautika

2017. február 21.

Ezt a terméket senki sem tesztelte mielőtt forgalomba hozták? :D Éjszakára kentem fel tükör nélkül, barátom rám nézett és röhögőgörcsöt kapott. Nem értettem min nevet aztán tükörbe néztem és jött az ámulat. Borzalmas sárgás-fehéres vastag réteg :D még szerencse, hogy nem utcára kentem fel. Csak azért nem egy csillag, mert éjszakára jól hidratált, az illata meg valami kajára (azóta se jöttem rá mire) emlékeztet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 21.

Bunny17

2016. június 26.

olyan nyomot hagy, mintha süteménybe haraptam volna. gusztustalan és kenhetetlen. teljes pénzkidobás

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 26.

DaranyiDora

2016. június 9.

Sajnos az előzö kommentekben mindent leírnak, nagy boldogan rohantam haza a Rossmannból hogy uhh fényvédős ajakbalzsam ezt ki kell próbálni ráadásul Himalay Herbals...tuti jó...valami fura erő arra késztetett hogy már az utcán kipróbáljan na meg a matt rúzstól cserepesre száradt szám is kívánta az ajakápolót. Nem értettem miért néznek furán és mosolyogva az emberek rám.... amikor tükörbe néztem megértettem😂😂😂 nagyon NAGY NEM!!! Úgy néztem ki mint valami idióta... a redőkbe beülő fehér trutyi....fujfuj... szörnyű😡Hogy foghattam ennyire mellé..?!! Talán az orromra elhasználom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 9.

Roslyn

2016. május 11.

Se az állagától se a színétől-szagától, szóval semmitől nem ájultam el. Fura. A fényvédelem miatt vettem meg, hát amikor futok elhasználom,de nem hinném , hogy újra megveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 11.

kissenikor

2016. február 2.

Kidobtam a kukába. Oda való...a fényvédelem miatt vettem meg, de ez szart sem ér, már bocsánat. Sárgás színe van, undorítóan néz ki, darabos...A szaga is büdös, egy idő után meguntam a próbálkozást vele és kidobtam a fenébe. Fujj...soha többé!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 2.

Antioxidánsok: Tocopherol, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil