HiPP

Ár:   1259 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   350 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gigi81, Módosítva: 2013. november 25.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Fürdető mandulakivonattal. Kíméletesen tisztít és megőrzi a bőr természetes savköpenyét.

• ásványi olajmentes
  • csökkentett allergiarizikó
  • színező és tartósítószermentes
  • mosóaktív anyaga kímélő, szappanmentes
  • szembarát
  • bőrtűtőképessége dermatológiailag tesztelt

vyvyen

2018. október 22.

Már egy éve használjuk,kellemes illat,semmi irritáció.
Ár-érték szempontjából jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 22.

Már egy éve használjuk,kellemes illat,semmi irritáció.
Ár-érték szempontjából jó.

Alexa890317

2018. szeptember 23.

Egy ideje csak babáknak való termékeket használok! Ez a termék kimonodottan tetszik. Már sok terméket próbáltam, de az érzékeny bőrömnek nem felel meg minden, ez viszont szuper! Nem szárítja a bőröm, isteni illata van, nagyon jók az összetevők. Ezek után csak is ezt fogom használni.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 23.

senskin

2018. április 3.

Legjobb fürdető, nem allergizál, így bátran ajánlom minden érzékeny bőrűnek! Az illata kellemes, friss. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 3.

Boboka89

2018. március 20.

Mi nagyon szeretjük!A gyógyszertári fürdető után csábultam el,amikor már picit nagyobb lett a kislányom.Isteni púderes babaillat,minimális habzás,nem szárítja a bőrét nem csìpi a szemét. Néha esténként ellopom tőle;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 20.

GViki

2017. február 10.

A testapolóval együtt használjuk 3 éve. Kellemes az illata, nem szárítja ki a kisfiam bőrét. Nagyon szeretjük!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 10.

kismadár

2017. február 2.

Saját használatra vettem, nem kisbabának. Nem irritál, nem szárít, ugyanolyan, mint egy átlagos tusfürdő. Szerintem kicsit túlárazott. Az illata nem lenne rossz, hintőporos, púderes illata van, de talán kicsit túlzó, erős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 2.

Konczt

2016. november 26.

szeretjük nem irritál, kellemes illata van, az összetevői is bőrbarátak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 26.

szeretjük nem irritál, kellemes illata van, az összetevői is bőrbarátak.

HRenata

2016. május 3.

Egy érzékeny bőrű babáknak szánt termékből nyugodtan ki lehetne hagyni az illatanyagot. Hiába a sok kíméletes egyéb összetevő, az illatanyagok gyakran okoznak allergiás reakciót. Nekünk sem vált be, a kislányomon ekcémás foltok lettek tőle. Miután váltottunk illatmentes fürdetőre, a probléma megszűnt. Kevésbé érzékeny bőrre vagy felnőtteknek jó lehet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 3.

Naturmeo

2016. április 19.

Bababőrön használtuk eddig, de lehet, hogy elcsábulok én is :) Nagyon finom mandulás illata van, sokáig megmarad a bőröm. Nem irritál, nem szárít, kevesebbszer kell testápolózni utána, tetszik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 19.

juditkaa70

2016. március 5.

Éppen ma vettem a Rossmannban 1399 Ft-os áron,és azt kell,hogy "mondjam" ,hogy nagyon jó termék. Kellemes az illata,és ápol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 5.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Hydrogenated Starch Hydrolysate, Glycerin, Lactic Acid