HiPP

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gigi81, Módosítva: 2012. június 20.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Samponok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Az élesztő hatóanyaga megőrzi a bőr természetes egyensúlyát. Kíméletesen tisztít és "szembarát". Ideális az egész család számára. Ásványi olajat nem tartalmaz. Csökkentett allergia-rizikó. Allergiát okozó illatanyagot, színezőanyagot, és konzerváló anyagot nem tartalmaz. Mosóaktív anyaga kímélő, szappanmentes, "szembarát". Bőrtűrőképessége dermatológiailag igazolt. Szülésznők és nőgyógyászok közreműködésével kifejlesztve.

kékgyöngy

2013. október 18.

A kisfiam haja szép fényes és illatos tőle. Nagyon szeretjük de nálunk csak ő használja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 18.

szambi

2013. február 28.

Borzasztóan gubancos lett tőle a hajam, ami a Babylove samponjával sosem fordul elő. Ennek fényében nem vagyok valami elégedett vele. Közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 28.

Gigi81

2012. október 20.

Kipróbáltam, az illatát imádtam, de sajnos a hajam valamiért nem szerette. Kár érte, mert a fürdetők viszont nagyon jók.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 20.

bluebird

2012. július 12.

En ilyet kezdtem el most hasznalni, eleg draga volt viszont a tobbi sampon egyaltalan nem borbarat, gondoltam kiprobalom ezt. Ha nem hasznalnek utanna balzsamot, fogalmam sincs hogy fesulnem ki a hajam utanna...de ez azert lehet mert nem tartalmaz olyan adalekanyagokat mint a felnotteknek szant sampon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 12.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid