HiPP

Ár:   800 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nausica, Módosítva: 2017. július 6.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Samponok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Ideális a babák és érzékeny fejbőrrel, finomszálú hajjal rendelkező felnőttek számára. Kíméletesen tisztít, gyengéd a szemhez és a bőrhöz. A haj ápolt, puha és egészségesen ragyogó lesz. Az allergia  kockázatának minimálisra csökkentése érdekében a készítmény nem tartalmaz ásványi olajokat, tartósítószereket, allergén illatanyagokat(a kozmetikai szabályozás alapján), illóolajokat(mert némelyik allergiát okozhat), emulgeáló szereket, parabént, állati eredetű alapanyagokat és lanolint. Bőrbarát jellege dermatológiailag igazolt.

Miruska

2020. július 17.

Kisfiam hajára használjuk. Habzik rendesen, finom illata van. Semmilyen problémát nem okoz neki, szép, puha a haja tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 17.

Gyalogkakukk

2020. július 17.

Az én - alapból szárazabb, vékonyka - hajamat is szárította. Korpás lett és viszkettem is. De a legrosszabb, hogy nagyon gyorsan zsírosodott tőle a hajtövem. Egyéb irritációt nem okozott. Illata rendben van. Nekem egész jól habzott, főleg másodszori mosásnál. Nem veszem újra, de a meglévőt is kézmosásra fogom elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 17.

dorqaap

2020. május 31.

Egy ideje csak a babasamponokat bírja el a fejbőröm, de ez mégsem tetszett. Nekem nagyon szárította hajamat és egy hajmosáshoz viszonylag sokat kell használni, így nem igazán éri meg, ráadásul kicsi a műanyagüveg is. Ezt nem hiszem, hogy újraveszem, van jobb nála.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 31.

senskin

2018. május 7.

Nagyon nagyon jó! Hosszú hajra használom, mert mást már nem bír a fejbőröm. Natur balzsammal ideális. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 7.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Hydrogenated Starch Hydrolysate, Glycerin, Lactic Acid