HiPP

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Emimo, Módosítva: 2017. június 20.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Fényvédők

Kifejezetten a baba és gyermekek érzékeny bőrére; az állagának köszönhetően nem megy a szembe; kézreálló tubusban; 50 faktoros magas védelem; könnyen kenhető, nem ragacsos, nincs fehér máz; nanorészecskék, octocrylen és illat nélkül; bio mandulaolajjal.

gioia

2020. május 17.

Felnőttként használom. Érzékeny, zsírosabb, vízhiányos bőrömre is tökéletes egy kis púderrel. 40 felé már inkább jobban zavar, ha szárít egy termék, mint hogy csillag kicsit az arcom. Szeretem, hogy a sűrű krém állag ellenére jól beszívódik, lehet rá sminkelni és nincs illata. Most vettem negyedszerre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 17.

Tvylvis

2019. július 25.

Elhasználtam egy tubussal. Nem gondolom, hogy nincs ennél jobb fényvédő az arcomra, de összességében jól teljesített. Viszonylag könnyen eloszlatható, nem hagy fehér réteget maga után, viszont ha az előírt mennyiséget viszem fel, akkor az én száraz börömön is kissé lassan szívódik be, és kell utána mindenképpen egy kis púder. Kellemes viselet, nem fullaszt, nem érzem, hogy rajtam van, és ahogy ígéri, nem csípi a szemem. Klasszikus, finom naptejillata van. Kiválóan véd, júniusi, déli napsütésben, hajókázás közben sem égtem le, pedig az orromra és a nózimra nagyon kell figyelnem. Egy negatívum, hogy a végén kicsit nehéz kiimádkozni a tubusból, egy pumpás verzió jobb lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 25.

Panni21

2019. július 18.

Maga a krém jó lenne, könnyen eloszlatható, gyorsan beszívódik, nem hagy semmilyen kellemetlen réteget. Viszont sajnos az én bőrömmel nem kompatibilis, apró pattanásokat okozott. Elég kellemetlen, most, hogy nemrég végre helyrejött az arcom....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 18.

vivia

2019. július 1.

a kislányaim használják, teljesen jó. vékony /tejes az állaga, könnyű az illata, praktikus a csomagolása, jól felszívódik, jól véd.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 1.

vinetta

2019. február 4.

A clinique arcra való fizikai fényvédőjét váltottan le erre,és nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 4.

A clinique arcra való fizikai fényvédőjét váltottan le erre,és nagyon szeretem.

Emimo

Korcsoport: >54
2017. június 9.

Mivel a 30 faktoros nyomós-tubusos napkrémmel nagyon elégedett voltam és vagyok, megvettem a két új változatot is, amiket már tavasz óta vártam. Mindegyik tökéletes -- nekem. Eddig minden évben, hosszú évek óta patikai napkrémeket használtam arcra, de ez a Hipp babakrém bizonyult a legkellemesebbnek az arcomra tavalyelőtt és tavaly is, és eddig idén is. Ezért örültem az 50 faktoros változatoknak. Az egyik kis tubusos, a másik egy golyós dezodorszerű kivitelezésű. Ez is kitűnő, kellemes érzet, minden igaz, amit a leírásban olvashatunk. Könnyen siklik a bőrön, finom kis fátyolkát képez rajta, kifejezetten kellemes, egyáltalán nem ragacsos tapintással. Remek választás babák arcára és felnőttekére is, csak ajánlom ezt is. A tubusa tényleg ergonomikus, kézre álló, a kis csőrös végén pont annyi krém jön ki, amennyit az ember akar. Nem folyik, nem buggyan egy mákszemnyivel sem több. Nekem tökéletes, nem kell jobb, csak a másik két társa, a 30-as, meg a golyós kivitelű. Nagyon elégedett vagyok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. június 9.

Antioxidánsok: Bis-Ethylhexyl Hydroxydimethoxy Benzylmalonate, Tocopherol

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).