HiPP

Ár:   850 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: merlyne, Módosítva: 2018. március 6.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ajakápolók

Kiváló minőségű olajokkal és természetes méhviasszal ápolja és védi a kiszáradástól a puha ajkakat. Kifejezetten gyermekek számára kifejlesztve, parfüm- és színezékmentes. Könnyen kenhető, nem ragad.

3 változatban kapható

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Boriskajuliska

2020. december 31.

A csomagolása egyszerű az állatos minták nagyon vidámmá teszik (bébi tigrist választottam), jó kézbe venni:) Illata színe nincs, az ajkakon balzsamos mégsem nehéz, nagyon jól hidratál, ápol. A carmexes fiaskó után kellemes csalódás így a fűtési szezonba a picit szárazabb számra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 31.

FATIvagyok

2020. december 26.

Az Euro Familyben bogarászva bukkantan rá. Miután elolvastam az összetevőit,nem sokat gondolkodtam,hogy kipróbáljam. Biztos,hogy ismét venni fogok belőle,nagyon jól hidratál,az aranyos kinézete hab a tortán.Megéri az árát!Kedvenc lett. AJÁNLOM!! ♥

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 26.

k.boglarka

2019. december 23.

Jól hidratál, kellemes az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 23.

Jól hidratál, kellemes az illata.

Qwerty

2019. szeptember 22.

Itt az ősz, beindult az ajakápoló-vadászat. Jó összetevők, mindenmentes, a babacuccok közt volt, adtam neki egy esélyt. Nem kellett volna. Úgy rántotta össze a számon a bőrt, hogy még két óra elteltével is dörzsölgetem, remélve, hogy a mazsolaállapot elmúlik végre. Azt hiszem a ricinusolaj lehet, vagy a méhviasz. Hozzáteszem nem vagyok allergiás típus, tőlem aztán az virágzik, ami csak akar, de a természetes olajakkal jártam már rosszul. Nem ért velem haza, bedobtam az első kukába.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

izabella73

2019. szeptember 18.

Eddigi legjobb ajakápolo amit próbáltam, jol hidratál, sokáig tart a hatása, szépek az összetevői. Könnyen kenhető, nagyon kellemes használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

merlyne

2018. február 19.

Véletlenül akadtam rá a Müllerben, nagyon megtetszettek az összetevői és az ára sem vészes. Szuper rúzsalap a kiszáradt ajkaimra, szép vékonyan fel lehet kenni. Semmi szaga nincs. Nekem bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil