HiPP

Ár:   579 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   56 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szilviaa, Módosítva: 2018. október 6.

Kiszerelés:   56 db
Lelőhely:   Rossmann, Müller
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A tisztító krémmel átitatott nedves törlőkendő ideális kéz- és arctisztításhoz is, mert nem hagy zsíros nyomot a bőrön. A puha törlőkendők gyengéden tisztítják a baba érzékeny, allergiára hajlamos bőrét. Újszülött kortól használható.

• Természetes bio mandulakivonattal
  • Kellemes illatú
  • Bőrgyógyászatilag tesztelt
  • ph bőrsemleges
  • Klórmentesen fehérítve

Nem tartalmaz: ásványi olajat, éterikus olajokat, alkoholt, szappant, színezéket, PEG-emulgeálószereket, parabéneket.

vhsz

2019. augusztus 14.

Ha épp akciós, akkor veszem ezt. Nálunk a 2. helyen végzett. Egy kicsit vékonyabb, mint amit általában használni szoktunk és egy kicsivel erősebb az illata, de a gyerekeim érzékeny bőrével se volt gond a használata során. Alapvetően jó termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

Cicuka22

2019. április 10.

Szerintem borzalmas, erős, parfümös, fullasztó illata van. Egyáltalán nem jó, ha valami ennyire parfümös. Főleg, nem a babák bőréhez. Nem elég nedves, sőt inkább a szárazhoz áll közel. Az egyik legrosszabb törlőkendő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 10.

Stanczi

2019. január 25.

Nekem túl erős volt az illata, viszonylag nedves, de nem eléggé és a lapok túl is vékonyak számomra. Szerencsére nem irritálta a babapopsit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 25.

Andrea456

2018. október 6.

Általában a Babylove-ot szoktam venni, de ez éppen akciós volt, gondoltam, kipróbálom, mert jó ha van itthon belőle. A visszazárható része tényleg rossz, ezért már csak lefordítva teszem a helyére. A kendő is vékonyabb és nincs olyan nedves, mint a Babylove, de mégis hatékony. Nemrég kerítést festettem és a kesztyűben is festékes lett a kezem, kicsit megdörzsöltem vele, és szépen leszedte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 6.

ALettah

2018. augusztus 28.

Nagyon szeretjük, erős, nem szakad, nem irritál. Babapopsi mellett sminkleszedésre is használtam már, ott is jól teljesít.
Ha csak a baba-funkciót nézzük, akkor nálam második helyen van a Babylove után - azzal picit könnyebb popsit takarítni, mert nagyobb és nedvesebb kendőcskéket tartalmaz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

szilfid

2018. augusztus 9.

Nagyon kellemes illatú, nem túl nagy, de elég vastag kendőcskék. Nem túl nedves, de általában elegendő. Nem irritálta a babám bőrét, szívesen használjuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Lashes

2018. február 23.

Mindig van otthon es a taskaban is torlokendo. Keztorlesre, intim higieniara hasznalom foleg. Nekem ez a termek nem lett a kedvencem. Iszonyatosan eros illata van, nem olyan nedves es hamar kiszarad a tasakban, a tetejen a visszazarhato resz hamar elengedi magat, felgyorsitva ezzel a kiszaradast. Adagoloba nem is erdemes beletenni. Azert kap 3 csillagot, mert ha nincs mas, ez is megteszi. De csak ha nincs mas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 23.

Fancsikacsika

2018. január 9.

Nagyon nagyon jó. Az illata mindent visz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 9.

Nagyon nagyon jó. Az illata mindent visz.

Candy21

2017. március 7.

Nagyon jó finom az illata kellően nedves és jó puhák a kendők mindig tartok magamnál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 7.

eperturmix

2017. február 16.

Szeretem!Nagyon finom illatú,puha kendők,kicsit lehetne nagyobb,de legalább egyáltalán nem szakadékony,jó minőségű és pont jó a nedvessége.Az arcomra nem használtam,mint nedves wc papír szuper,és babapopsira is használnám simán.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.