HiPP

Ár:   680 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   56 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: illesbb, az összetevőket feltöltötte: hippmarketing, Módosítva: 2023. október 2.

Kiszerelés:   56 db
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

• A tisztító folyadékkal átitatott törlőkendők alaposan és gyengéden tisztítják a baba érzékeny, allergiára hajlamos bőrét
  • Ideális kéz- és arctisztításhoz is, nem hagy zsíros nyomot a bőrön
  • pH-bőrsemleges
  • Kellemes illatú, nem tartalmaz allergizáló illatanyagot (kozmetikai rendelet szerint)
  • Nem tartalmaz paraffinolajat, illóolajat, alkoholt, szappant, színezéket, phenoxyethanolt, parabént, szilikont

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Cicuka22

2019. április 10.

Szerintem borzalmas, erős, parfümös, fullasztó illata van. Egyáltalán nem jó, ha valami ennyire parfümös. Főleg, nem a babák bőréhez. Nem elég nedves, sőt inkább a szárazhoz áll közel. Az egyik legrosszabb törlőkendő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 10.

wildrose

2018. augusztus 29.

Szuper illatú, jó méretű és elég nedves törlőkendő, tökéletes minőségű.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 29.

Szuper illatú, jó méretű és elég nedves törlőkendő, tökéletes minőségű.

szilfid

2018. augusztus 9.

Nagyon kellemes illatú, nem túl nagy, de elég vastag kendőcskék. Nem túl nedves, de általában elegendő. Nem irritálta a babám bőrét, szívesen használjuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Jucccc

2017. augusztus 23.

Kellemes csalódás ez a termék nekem. Mostanában a Hipp cuccait sokan leszólták, így egy darabig ki sem bontottam - a férjem hozott Németországból -. Aztán meg nem akartam mást használni, mert nemhogy nem irritálta a babóm bőrét, de a kipirosodást is hamarabb megszüntette. Két olyan nedves popsitörlő kendőt használtam eddig, ami mellett egyáltalán nem jelentkezett bőrpír a babámnál, ez az egyik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 23.

nikolettazsofia

2017. február 28.

Én intim törlőkendőnek szoktam használni, teljesen jó nem szárít, de azért jobban szeretem ha van egy kis illatuk is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 28.

Candy21

2017. február 28.

Szeretem a kendők pont megfelelő méretűek puhák finom visszafogott illata van de lehetne kucsit nedvesebb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 28.

illesbb

2016. május 13.

Sminklemosásra használom. Az illata annyira jó, olyan babás :) nem túl nagyok a kendők, de végülis még éppen jó és pont eléggé nedvesek is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 13.

Sűrűség szabályozó anyag, oldószer. Parfümök, haj- és bőrápló termékek gyarkori összetevője. Kiváló bőrhidratáló képességgel is rendelkezik.

pH stabilizáló, maszkoló (nem kívánt illatokat és ízeket semlegesítő) és kelátképző (a víz révén a kozmetikumokban lévő fémionokat stabilizáló) segédanyag, mely segít abban is, hogy a formulák tovább szépek maradjanak,.