HiPP

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: pocok, az összetevőket feltöltötte: kismadár, Módosítva: 2015. szeptember 21.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Egyéb

Bolyhos, puha, pamuttörlőkendő. Természetes biomandula olajjal átitatott,illatanyagoktól, tartósítószerektől, éterikus olajok-, alkohol-, szappan és színezékanyagok nélkül készült. nem tartalmaz PEG emulgeáló szereket és parabénokat, csökkentve ezáltal az allergiás reakciók lehetőségét. PH bőrsemleges, klórmentesen fehérített. Bőrtűrő képessége dermatológusok által igazolt. Kímélő ápoló-tisztító hatású, mandula-olajat és körömvirág kivonatot tartalmaz. Nem hagy zsíros nyomot. A kendők természetes pamutból készülnek, bolyhosan puha tapintásúak.

kismadár

2015. szeptember 8.

Jó kis törlőkendő, teszi a dolgát, nem irritál és illatmentes. Szeretem, de nem a kedvencem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 8.

Rony

2014. október 15.

A legjobb törlőkendő amit eddig használtam. Nem irritáló az illata, hanem ellenkezőleg, nagyon kellemes.
Érzékeny bőrre tényleg kiváló, és kiérződik belőle a mandulaolaj illata is.
A kendők kellően vastagok, nem szárazak, de nem is tocsognak, pont tökéletes.
4-es csomagban nagyon megéri az árát. Müllerben sokszor akciózzák, Brendonban nem éri meg..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 15.

Érzékeny bőrre tényleg kiváló, és kiérződik belőle a mandulaolaj illata is.
A kendők kellően vastagok, nem szárazak, de nem is tocsognak, pont tökéletes.

Milla

2013. március 27.

A legjobb törlőkendő amit valaha használtam, az illata egyszerűen mennyei és pont olyan amilyennek lennie kell. :)

Jaj, most látom, hogy én nem az Ultra Sensitive-re gondoltam, hanem az illatos (rózsaszín) változatára :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 27.

andrea.horvath79

2012. április 6.

A legjobb törlôkendô! Kellemesen puha, jò a nedvessège, finom az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 6.

A legjobb törlôkendô! Kellemesen puha, jò a nedvessège, finom az illata.

pocok

2012. április 6.

Nagyon jó. Most ez lett a kedvenc. Mindamellett, hogy szépek az összetevők, megfelelő vastagságú, puhaságú, nedvességű és illatú. Müllerben dupla csomagolásban kapható és árban nincs jelentősebb különbség a többihez képest. Nem azért, hogy reklámozzam, de a többi babaápolási termékeiket is nagyon jónak és természetes alapúnak tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 6.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin