HiPP

Ár:   189 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   10 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nausica, Módosítva: 2016. március 17.

Kiszerelés:   10 db
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Nedves törlőkendő érzékeny bőrre. Újszülött kortól. A bőrbarát mikroszálak struktúrája extra vékony. A különösen puha törlőkendő alaposan és gyengéden tisztítja a baba bőrét, dörzsölés, bolyhosodás nélkül. Különösen bőrbarát. A tisztító krém optimális a baba érzékeny, allergiára hajlamos bőrének gyengéd tisztításához. Atópiás dermatitiszre hajlamos bőr ápolásához is alkalmas.

Nem tartalmaz paraffinolajat, illatanyagot, éterikus olajokat, alkoholt, szappant, színezőanyagokat, phenoxyethanolt, parabéneket, szilikont, búzafehérjét. pH-bőrsemleges, klórmentesen fehérítve. Vegán - nem tartalmaz állati eredetű nyersanyagokat.

wildrose

2018. június 2.

Illatmentes, jó méretű törlőkendő, megfelelően nedves is és szuper minőségű.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 2.

Illatmentes, jó méretű törlőkendő, megfelelően nedves is és szuper minőségű.

hopihe11

2016. november 20.

Az összetevők miatt vettem meg. Külön jó, hogy kis helyet foglal. Nem okoz kiütést, jól tisztít és emellett nagyon praktikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 20.

aguatic

2016. március 22.

Allando lakoja a taskamnak. Kelloen nagy, jo minosegu, nem foszlik, nem szakad. Illata is jo. Kulon orom hogy "minden" mentes.
Imadom a termek csaladot :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 22.

Imadom a termek csaladot :)

Gyulladáscsökkentők: Allantoin