HiPP

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indira, Módosítva: 2014. május 20.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Normál

A krémes hab kíméletesen tisztítja a baba arcát és kezét, miközben óvja a bőrt a kiszáradástól. Nem csípi a szemet, ph-semleges.
Kellemes illatú, bio mandulakivonatot tartalmaz, különösen bőrbarát. Nem tartalmaz ásványi olajat,  éterikus olajokat, színezőanyagokat, PEG-emulgeálószereket, parabéneket, állati eredetű nyersanyagokat.

psn

2019. december 8.

Fontos! A terméken csak latinul van megjelölve, hogy mandulát is tartalmaz. Magyarul vagy angolul nem! Allergiás reakciót okozott az egyik lányunknál. Az értékelés a jelölés hiánya miatt 1 csillag.
Látom, más is írta a kiütést, ezúton üzenem neki, hogy valószínű a mandula miatt...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 8.

Ivy1986

2019. november 18.

Ajándékba kaptuk. Az illata nagyon jó,meg praktikus a nyomkodó,igaz jó nehéz nyomkodni. Hát olyan vegyesek az érzelmeim vele kapcsolatban. Nem irritál,jól habzik. A flakont félretettem,nagyon cuki. :)Az ára miatt nem hiszem hogy veszünk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 18.

tara95

2017. április 28.

Régóta kerestem olcsón habosítót de korea bitang drága. Most a müllerben 800 ft volt, 500 az utántöltő, minden hipp termék akciós.
Az inci remek, arcra fogom használni. Teljes áron is 1300 és hát kacsááás :3

Érdemi vélemény: csodás. Két nyomásnyi annyi habot ad, amivel dörzsölés, irritáció nélküli selyemmel mosakszom-fíling garantált. Soha nem használtam ennyire kellemes arctisztítót, problémás bőröm miatt különösen jó hogy nem irritálom feleslegesen. Remek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 28.

Az inci remek, arcra fogom használni. Teljes áron is 1300 és hát kacsááás :3

kalmaniki

2017. április 25.

Kisfiamnak vettem, nagyon tetszik neki,szívesen fürdik vele, valamint kézmosásra is örömmel használja. A kacsás flakon nagyon cuki, a hab állagot is szeretjük, nekem egyedül az illata nem tetszik, de ez ízlés kérdése. Sajnos nagyon drága, de igazából a kacsaflakon miatt vettük meg, majd utántöltjük más tusfürdővel ha elfogyott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 25.

jkrisztie2

2017. március 11.

Kislányom szúrta ki ma a Rossmann polcán, persze nem tudtam otthagyni ezt az édes kiskacsát.Tetszik a hab állaga, jól tisztít, nem szárít. Az ára elég húzós, de hát mit tegyünk, ha egyszer Hipp rajongók vagyunk a mandulás illat miatt... :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 11.

GViki

2017. február 10.

Nagyon szereti az egész család. Különösen tetszik, hogy hab állagú, sokkal könnyebben mos vele a kisfiam kezet. Az illata is 5*-os. Én az arcomat is ezzel mosom, nem szárítja ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 10.

BitterSweet

2016. május 18.

A 20hónaposunk csak ezzel hajlandó kezet mosni. Ha nincs HápHáp, nincs kézmosás se :-) iszonyú finom Hipp illat, lágy hab. Egyetlen problémám (az összes Hippel), hogy szárítják a bőrünket. A kacsa figura cuki, ha elhasználjuk a habot valami mással fogom utántölteni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 18.

vador

2015. október 17.

Én is kacsabolond vagyok, pedig bőven elmúltam már hat éves. :)
...szóval nyilván kellett volna akkor is, ha a leggagyibb folyékony szappan lenne benne, azért megnyugtató, hogy nem.
Nagyon erős púderes illata van, érzékeny bőrű gyerekre biztosan nem ezt választanám, de alapvetően azért klassz cucc, összetétel és hatás tekintetében is, egy problémátlan bőrön nagyon nagy valószínűséggel nem okoz irritációt és nem is szárít.
Én boldogan használom, de bevallom, nem azért, mert jobb, mint a feleennyibe kerülő babafürdetőim, hanem mert egy sárga kiskacsa mered rám a kád széléről. :)
(Egyébként a Müllerben a legolcsóbb, ha valamilyen kuponakció van, akkor meg pláne.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 17.

Én is kacsabolond vagyok, pedig bőven elmúltam már hat éves. :)

Bebek

2014. december 6.

Kisfiamnak nagyon tetszik. A hab valóban kellemes tapintású és jó illatú, de az eddig soha semmire nem érzékeny fiamnak a bőre csupa piros folt lett ettől a cucctól. Úh kiöntöttem belőle ami benne volt és J&J fürdetőt raktam helyette. Azt is ugyanolyan habbá alakítja! :) És most a bőre sem pirosodik ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 6.

Tvylvis

2014. november 8.

Hatéves unokahúgom kacsabolond :-) Amikor ezt megláttam, tudtam, hogy imádni fogja. Gyerekeknek édes kis ajándék, a benne lévő mosakodóhab sem rossz. Már csak azért is ötös, mert a gyerek önállóan és örömmel használja :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 8.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin