HiPP

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eviszv, Módosítva: 2019. május 27.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A HiPP Baby lágy mosakodózselé különösen kímélően tisztítja az érzékeny bőrt és a finom hajat, és megtartja a bőr természetes savköpenyét. Így a mosakodás nem veszi igénybe a bőrt és érezhetően puha marad - a kisbaba első napjától fogva ideális az egész család részére - lágyabb bármely babaszappannál.

Allergiagyanús illatanyagok nélkül. Illóolajok nélkül, mivel ezek közül néhány allergiát okozhat. Színezék nélkül. Tartósítószerek nélkül. Különösen lágy, szappanmentes mosó összetevők, szemkímélő. PEG emulgátorok nélkül. Parabén nélkül. Állati nyersanyagok nélkül. Dermatológiailag tesztelve.

nemeth.anita

2019. június 22.

Saját és érzékeny bababőrre vásároltam. Meglepődve tapasztaltam, hogy annak ellenére, hogy sensitive termék, tartalmaz illatanyagot. Az illata kellemes ugyan, "babás", és ez még nem lenne önmagában ok arra, hogy lepontozzam, de a gyerekek és az én bőrömet is nagyon szárítja. Próbáltam kézmosónak elhasználni, de sajnos a kézbőrt is ugyanúgy szárítja, így nem tudjuk használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 22.

KHVivien

2019. május 24.

A gyógyszertári fürdetőt cseréltük erre. Nem bántam meg a cserét,én imádom az illatát és sem a kisfiam,sem az én bőrömet nem szárítja ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

kissagi19

2019. január 13.

Gyereknek egy kádnyi vizhez pumpálok párat, abban fürdik, magamnak tenyeremben habosítva viszem fel. Nagyon jó, illata finom. Érzekeny bőrönet nem szárítja, arcmosáshoz is alkalmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 13.

bszancsi

2018. november 29.

A testápolójával ellentétben erről van némi negatív tapasztalatom is. Sajnos a jó illat, és állag ellenére eléggé szárítja a kislányom bőrét, így sajnos le kell cseréljem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 29.

rekla

2017. január 5.

Az illatát és az állagát szeretem, de sajnos ez is szárít, mint a legtöbb tusfürdő, így nálam ez csak 3*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 5.

tara95

2016. december 16.

Hát hiába szeretem a mézet, azért csak nem tudok lemondani a lemosókról. Első használat után remek. Hatalmas, ár-érték arány szuper, a parfüm nem tudom minek konkrétan porszaga van :D amúgy szépen, selymesen habzik, egyáltalán nem szárított úgy mint pl a schauma vagy a dm sajátmárkása. Csak arcra szerintem egy évig is elég lesz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 16.

hopihe11

2016. november 20.

A lányommal közösen használjuk, érzékeny bőrre kiváló. Átlátszó, zselés állagú, finom illata van, de ez fürdés után nem érezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 20.

jna

2016. március 6.

Felnőttként használom az érzékeny bőröm miatt, eddig csillagos ötös. Samponként is kipróbáltam, jót tesz a fejbőrnek, viszont kicsit gubancolja a hajat, nem habzik eléggé - de ez nem a termék hibája, nem erre való.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 6.

zitabeata

2016. január 6.

Születésétől ezt használjuk a kislányomnak (elmúlt 2 éves). Nem olcsó, de sokáig kitart egy flakon. A tusfürdőnek nagyon kellemes az illata (igaz ez a többi Hipp termékre is). Az összetevők alapján ezt találtuk a legjobbnak. Könnyen habosodik, nem kell a fürdetéshez sok belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 6.

eviszv

2015. október 28.

Nálunk ez az elsődleges gyermekfürdető. Kellemes állaga van, közepesen habzik és kiválóan adagolható. Utazásnál mást nem is teszek el, mert kiválóan megállja a helyét felnőtt tusfürdőként és arctisztítóként is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 28.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Hydrogenated Starch Hydrolysate, Lactic Acid, Glycerin