HiPP

Ár:   695 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ina15, Módosítva: 2013. május 3.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Gyengéd ápolás természetes bio mandulaolajjal. A készítmény gyengéden ápol, megbízható módon véd és gyorsan beszívódik- a puha bababőrért. Az allergia kockázatának minimálisra csökkentése érdekében a készítmény:

• ásványolaj mentes
  • Konzerválószer - mentes
  • Allergén illatanyagoktól mentes ( akozmetikai szabályzás alapján)
  • Illóolajoktól mentes (mert némelyik allergiát okozhat)

Bubus06

2017. július 22.

Hamar meggyőzött a cuki kiszerelése. :D Nekem is 20 milis van, a könyökömön és a száraz térdemen teszteltem, és egy csoda!! Tényleg hamar beszívódik, nem ragacsozik, és finom baba illata van. Nekem bocis a tégelye. Szerintem betárazok majd még belőle. :) Én a kiszáradt orromat szoktam kenegetni télen az ilyen picike, zsebben elférő krémekkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 22.

aguatic

2016. március 22.

Mullerbe meglattam es a cuki csomagolas meggyozott hogy nem tudok nelkule elni, ugyhogy jott velem. Eleinte feltem hogy nehezen fogja beszivni a kezem, de szerencsere nem. Jol hidratal, uszas utan, a kloros viz utan jol esik az arcomnak. Amiota talaltam a mullerbe 20ml kiadast mindig lapul a taskamba. Illatat nagyon szeretem, egesz sokaig erzem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 22.

zitabeata

2016. január 3.

Szintén ezt használjuk a kislányunk testápolására (a tusfürdő és popsitörlő mellett). Nagyon kellemes az illata, gazdag, zsíros krém, mégis hamar beszívódik a bőrbe, nem marad zsíros érzés utána. Mi is szoktuk használni, főleg a száraz testrészeken. A kezemen pedig eltüntette az ekcémát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 3.

Glowla

2015. december 18.

A Müllerben vettem az elbűvölő csomagolása miatt. Fene se gondolta volna, hogy egy csodaszert rejt a tégely. Vastagnak tűnik, de beszívódik elég hamar, és nem ragacsol. Pikk-pakk rendbe tette a hidegtől kirepedezett kézbőrömet, és nem marta közben, ahogy más krémek elég gyakran. Az illata pedig elbűvölő. A Hipp ezzel megvett engem. (Előtte már azért a bébivizükkel lealapozták ezt a dolgot, de ez semmit nem von le a teljesítményükből!)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 18.

angelscrime

2015. szeptember 4.

DjKaty egyik videójában láttam, és mivel mostanában már-már reménytelenül küzdök a kezemen lévő ekcémával, ezért gondoltam adok neki egy próbát. Először szkeptikus voltam, mert sűrűnek tűnik a krém - és az is, de nagyon könnyen felszívódik! Azonnal megnyugtatta a kezem és most pár napos használat után úgy érzem, kezd helyrejönni. Remélem hosszabb távon is beválik.
És a csomagolása tényleg nagyon édes! :) Én a vakondosat választottam, de volt még zsiráfos és békás is. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 4.

Rony

2014. október 15.

Nagyon jó kis krém. A fiamnak lecseréltem minden kozmetikumot Hipp-re, azóta az ekcémája is kezd helyrejönni.
Nagyon jól hidratál, de mégsem ragad, és nem is csúszik ki a kezemből a gyerek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 15.

k.boglarka

2014. január 21.

Szeretem ezt a krémet hamar beszívódik nem hagy zsíros érzést, kellemesen hidratál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 21.

Dius

2013. május 31.

Nálam ennél a krémnél egyértelműen győzött a cukiságfaktor. Nekem ilyen csomagolásban bármit el lehet adni. Amúgy meg az illata is kellemes, mindig a táskámban van, sosem lehet tudni, mikor van épp szükség egy kis ápolásra. Főleg télen hasznos mentőöv a kiszáradt kezeimre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 31.

Ina15

2013. április 25.

Még télen vettem ezt a krémet a Müllerben, és egyáltalán nem bántam meg! Nagyon finom baba illata van és a hidratáló hatása is nagyon jó, száraz területekre meg kifejezetten nagyon klassz. Eredetileg kézkrémnek vettem, de használom testápolásra is. Nekem tökéletesen megfelel és nagyon megszerettem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol