HiPP

Ár:   250 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   20 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nani83, Módosítva: 2016. november 17.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Az érzékeny bőrt intenzíven ápolja, természetes módon véd és hidratál. Értékes bio-mandulaolaj tartalma megnyugtatja a bababőrt. Különlegesen bőrbarát tulajdonságait dermatológiai tesztek igazolják.

Érzékeny bőrre fejlesztve, nem tartalmaz ásványi olajakat, tartósítószert, allergén illatanyagot (a kozmetikai szabályozásnak megfelelően), szilikont, búzaproteint és állati eredetű anyagokat.

tonic

2021. január 3.

Mini kiszerelésben hoztam egyszer külföldről. A hatása jó, leginkább kipirosodott orr alá kenem, a púderes illatát nagyon szeretem,engem nem zavar,hogy illatos, illetve aránylag tömény,zsíros krémre lehet számítani. Otthoni használatra való a kis fémtégely miatt. Nem csak cicásban van meg,talán zsiráf a másik...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. január 3.

FATIvagyok

2021. január 2.

Ellenállhatatlan volt a kis aranyos tégelyében(csak ezzel van gondom,szerintem nem jól zár).
Az orromnak is tetszik,ahogy a bőrömnek is ez a kis kence. :D
Az összetevők fontosak számomra,így ezt illetően is meg vagyok elégedve,leszámítva a parfumöt,de ez még belefér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 2.

Az orromnak is tetszik,ahogy a bőrömnek is ez a kis kence. :D

zoja

2019. március 31.

Jó drága, jó zsíros, kb olyan állagú, mint a régi kék alumínium dobozos Nivea, az illata viszont sokkal gyengédebb, tiszta, púderes és az összetevői is nagyon jók. Kézkrémnek használom, mert jó zsíros, de mégis felszívódik és kitűnő a nagyon száraz kezemnek. Az alumínium doboz hátránya, hogy nem lehet táskában tartani, mert ha oldalra fordul, ne adj Isten a tetejére, akkor finoman szivárogni kezd a krém belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 31.

Nani83

2016. november 8.

Müllerben találtam, mivel édi a csomagolás és mini, így egyből kellett. :D Nem bántam meg, a kisfiam száraz, ekcémás bőrét is helyreteszi. A parfüm az egyedüli, ami "rossz" összetevő, de hát Istenem... kell ennyi rosszaság. :D Egyébként nagyon finom illata van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol