Holika Holika

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: krizsaneniko, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. május 5.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• eltávolítja a bőrről a szennyezőséseket és a sminket
  • megnyugtatja az irritált bőrt
  • serkenti a sejtek megújulását
  • szabályozza a faggyútermelést

Aprile

2018. december 12.

Elhasználtam, szerettem, de ódákat nem tudok róla zengeni, mert sima kis aloe gélről van szó sok-sok parfümmel felturbózva. Bár irritációt nem okozott, újra nem fogom venni, mert nem adott többet, mint bármelyik más aloe tartalmú társa, amit próbáltam. (Csillagot nem vonok le, mert teljesen rendben volt.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

Lencseee

2017. április 10.

Kiprobaltam. Tetszett. Nem szarit, nem irrital a parfum ellenere. En az olajos lemosas utan hasznalom,ugy hibatlanul mukodik (nem marad lemosatlan smink). Szerintem en olyan 2000 huf kornyeken vettem az ebayen. Aki olyan kis probalgatos,mint en, ezt is batran tegye a kosarba. Ujravenni nem fogom,keresgelek tovabb,mert hajt a kivancsisag;-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 10.

krizsaneniko

2015. augusztus 23.

Nemrég vettem, eddig nagyon jónak érzem. Finom illata van, szépen tisztít, nem bántja a bőrömet, nem szárít. ( 1-1,5 hete van meg) Később majd update-elek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 23.

Antioxidánsok: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Glycerin, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Lauric Acid ti I eu 4 1