Holika Holika

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: MNature, Módosítva: 2018. augusztus 27.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A hab hatékony eszköz a bőrünk megtisztítására, eltávolítja a hétköznapi szennyeződéseket és a smink nyomait. Simaságot, puhaságot, frissességet nyújt a bőrünknek és nem tömíti el a pórusokat.

A termék rizs kivonatot tartalmaz, ami puhává, simává és selymessé teszi bőrünket. Ajánlott száraz és érett bőrre. A rizs kivonat hidratálja bőrünket és felgyorsítja anyagcseréjét, emellett kisimítja a ráncokat. A rizs kivonatot tartalmazó krém felveszi a küzdelmet a korai öregedéssel és felfrissíti, lágyítja a bőrünket. Táplálja és visszaállítja bőrünk eredeti szépségét, megakadályozza a ráncok kialakulását. A rizs kivonatban lévő ásványi anyagok és aminosavak ellátják a bőrünket a szükséges tápanyagokkal, így erősítve annak természetes védekezőképességét. Gyulladáscsökkentő és gombaellenes tisztító hatása javítja a bőrünk anyagcseréjét, megpuhítja a száraz, irritált, pattanásos bőrt.

A termék tökéletes megoldás a barna foltokra.

Ár: 2000 , Eladó: JucusB
Állapot: 3-4szer használt, Helyszín: Budapest IV/XIII. kerület, fizetés: személyes átvétel

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Szonetta

2021. március 19.

Olcsó, sok, kellemes illatú és állagú. Sajnos húzódott utána a bőröm - olajos lemosóval kombinálva is -, ezért nem vettem újra. UPDATE: újravettem, de rettentően szárít. Az illatát viszont imádom. Sajnos tusfürdő lett belőle, mert olyan sok, az arcomra meg nem merem már használni a szárítás miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 19.

JucusB

2020. október 12.

Az első ilyen jellegű lemosóm. Hosszas mérlegelés után megvettem, és nem bántam meg. A bőröm nagyon érzékeny, pirosodásra hajlamos, de abszolút nem bántja. Szépen tisztít, teszi a dolgát. Sajnos tartalmaz parfümöt a leírás szerint, de szerencsére nem érzem az illatát és nem is irritál. Inkább szappan illata van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 12.

Anett0721

2019. október 6.

Nagyon szeretem! Az illata is tetszik, a krém maga testes, selymes, leviszi a sminket, nem irritál, nem csíp, szép matt utána a bőröm. Először olajos szemfesték lemosással kezdek, utána ő és a végén egy gyors micellás vizes lemosás, vagy fordítva (a mic. víz leginkább a hajvonalam miatt, hogy az ne legyen krémes, illetve a szememről az olajos lemosó maradékát szedem le).
Nemrég micellás vizet használtam csak, de ennek a krémnek az állaga jobban tetszik és gazdaságosabb.
Nem szárít, bár utána hidratálok még pár (szintén koreai) réteggel. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 6.

Nem szárít, bár utána hidratálok még pár (szintén koreai) réteggel. Szeretem.

Hidratálók: Glycerin, PEG-8, Butylene Glycol

Lauric Acid ti I eu 4 1

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.