Holika Holika

Ár:   4890 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2019. április 5.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Gyengéd micellás tisztító gél, szép, 90%-ban természetes összetevőkkel. A lemosó EWG 1-2 kiváló minősítésű, nem irritál, nem szárít, ezért még a legérzékenyebb bőrűeknek is ajánljuk. Kíméletesen távolítja el a mindennapi szennyeződést és a smink maradványait, nem tömíti el a pórusokat, szabályozza a faggyútermelést. A rutinba építve tökéletes reggeli arclemosóként.

Ez a “mindenmentes”, krémzselé állagú arclemosó még a legérzékenyebb bőrt is irritáció nélkül tisztítja meg a napi szennyeződésektől. Az enyhén habzó, minimális mennyiségű, természetes eredetű összetevőkből készült micellás gél nem szárít, csökkenti a kipirosodást, kiegyensúlyozza a túlzott faggyútermelést, nyugtatja és védi a bőrt. Ideális reggeli használatra, de a könnyebb sminket is hatásosan eltávolítja.

Ez az illatmentes, krémes lemosó úgy szabadít meg a felgyülemlett olajtól és sminktől, hogy megőrzi a bőrt védő savköpenyt, így az nem veszít hidratáltságából. A tökéletes arctisztító azoknak, akik ekcémától vagy rozaceától szenvednek, krónikusan vízhiányos a bőrük, vagy pattanások keserítik az életüket.

Ár: 2800 , Eladó: szonia
Állapot: Kb 70% megvan, Helyszín: Budapest, fizetés: Mindegy
Ár: 3000 , Eladó: Ircsike
Állapot: Egyszer próbált , Helyszín: Tiszaörs, fizetés: Postával küldöm
melanie500

2019. október 24.

6 év után újra felfedeztem magamnak a koreai bőrápolást, az egyik első termék ez volt, amit a kosamaba dobtam Ohmybrush Viki ajánlására. Abszolút nem bántam meg. Este, olajos lemosás után használom. Szerintem remek kis cucc, prímán eltávolítja a maradék sminket és koszt az arcomról. Szemre is használom, nem csíp, nem irritál. Nem szárít, az az érzésem, hogy kicsit mintha hidratálna is, puha az arcom tőle. Még az első tubusból is alig fogyott, de már úton a következő, nehogy megszüntessék, én meg lemosó nélkül maradok!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 24.

tjudesz

2019. augusztus 17.

A koreai lemosók közül ez volt a második fajta,amit próbáltam.Nekem se ilyen,se olyan nem volt.Szépen tisztító az igaz,meg egy kicsit húzódik is az arcom tőle.Elhasználtam,de nekem nem bejövős.Viszont egy próbát megér 😉

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 17.

barkacskutya

2019. augusztus 10.

Nekem ez a tökéletes lemosó, már a 4. tubussal fogyasztom. Tökéletes az állaga, alaposan tisztít és mégsem hagy maga után "nyikorgó" érzést amit úgy utálok sok lemosóban. Először olajos lemosót használok, aztán jön ő, egyszerűen i-m-á-d-o-m! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

Guinevere97

2019. július 2.

Én a double cleansing 2. lépéseként használom a kókuszolajos lemosás után. Nagyon szépen leviszi az olajat, illetve a maradék sminket is. Tényleg nem irritál, még a szemet sem, a mennyiség is jó sokáig elég, nem kell belőle sok egy használatra (egyénként ebay-en rendelve olcsóbb is, mint magyar webshopból).
Amiért mégsem ő a Szent Grál:
- Tényleg nem szárít, irritál, viszont nem is hidratál, amire a kombinált vízhiányos bőrömnek viszont igénye van. (Nálam ezért lett Szent Grál a két CeraVe lemosó). Nem száraz bőrrel, vagy utána hidratálással abszolút okés szerintem, minimális INCI, tényleg azt teszi, amit ígér: kíméletesen tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 2.

Amiért mégsem ő a Szent Grál:

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.